Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2012-06-14 11:25:17

zaniepokojonyy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 19

Re: zmiany na penisie (klebsiella oxytoca)

A może któraś z pań na forum miała problem, w którym resztki moczu zalegające w pęcherzu przyczyniały się do nawracających infekcji bakteryjnych?
Chociaż nie wiem właściwie, czy u kobiet takie coś występuję równie często, jak u mężczyzn.

Offline

 

#52 2012-06-14 11:51:51

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: zmiany na penisie (klebsiella oxytoca)

Podobno nigdy nikt nie wysikuje siÄ™ do konca, zawsze troche moczu zostaje. Wiec jesli zostaje ci w pecherzu bardzo malo, to chyba nie powinno to powodowac problemow.

Offline

 

#53 2012-07-05 21:10:00

tikitaka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 1

Re: zmiany na penisie (klebsiella oxytoca)

witam
i jak zaniepokojony, poprawa jest czy nie bo mam podobne objawy i chciałbym sie dowiedziec.

Offline

 

#54 2012-07-31 14:51:11

zabadak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 2

Re: zmiany na penisie (klebsiella oxytoca)

Witam, ja borykałem z takim samym problemem przez około 2 lata. Zjadłem dziesiątki preparatów doustnych i wypróbowałem setki maści i kremów. "Lekarze" naszprycowali mnie takimi cudami, że po zakończeniu kuracji przeciwgrzybicznych leczyłem wątrobę. W końcu umęczony i zrezygnowany trafiłem do wspaniałego dermatologa, który zapisał mi... okłady z soli fizjologicznej. Obrzęk i zaczerwienienia zniknęły w przeciągu 5 dni. A wyleczyłem się całkowicie po około 10 dniach. Cała procedura okładów polega na tym, że trzeba zakupić kompresy 5cmx5cm i ampułki z solą fizjologiczną. Kompres przecinamy na pół i równomiernie zakraplamy go solą fizjologiczna (około 20 kropel). Zakładamy na żołądź, zakrywamy napletkiem i trzymamy do pierwszego sikania. Ja robiłem tak 2 razy dziennie. To wszystko. Ja jeszcze przez cały czas stosowania tych okładów bardzo, ale to bardzo ograniczyłem spożywanie jakiegokolwiek cukru.

Offline

 

#55 2012-07-31 15:58:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: zmiany na penisie (klebsiella oxytoca)

Ale ja nie bardzo rozumiem, na czym ma polegać działanie terapeutyczne? Równie dobrze mógłbyś skropić kompres łzami smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#56 2012-07-31 18:18:53

zabadak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 2

Re: zmiany na penisie (klebsiella oxytoca)

Z tego co tłumaczył mi lekarz, to w przypadku gdy nie dochodzi do zakażenia jakimkolwiek rodzajem grzyba czy bakterii "z zewnątrz", to tak nap prawdę to, co obserwujemy na skórze żołędzi jest wynikiem zaburzenia równowagi pomiędzy grzybami i bakteriami naturalnej flory skórnej. Przyczyn zaburzenia tej równowagi może być bardzo wiele - cukrzyca, uczulenie, nadczynność któregoś z gruczołów itp. Stosując sól fizjologiczną stwarzamy sprzyjające środowisko do przywrócenia odpowiedniej ilości grzybów i bakterii na skórze. W moim przypadku sól zadziałała wspaniale.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson