Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#501 2012-02-08 12:34:16

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Offline

 

#502 2012-02-08 12:43:09

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

trochę ten Nutrimax kosztuje. Znalazłam na allegro po 75 zł (przeważnie w sklepach internetowach około 100 zł) tylko czy to wiarygodne źródło ? http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=nutrimax
Mówisz monka, że warto ten suplement zakupić? A teraz stosujesz to pierwszy raz czy już masz jakieś doświadczenia wcześniejsze w używaniu go?

Offline

 

#503 2012-02-08 13:47:59

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

nie, to są z firmy vision, ja to mialam w zeszłym roku, jak mi ten lekarz ruski zlecil kurację, bralam kilka mcy, one sa b.drogie i w aptekach tego nie ma.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#504 2012-02-08 13:50:28

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Słuchajcie ręce opadają po prostu. Byłam rano oddać mocz do badania, w laboratorium przy przychodni u mnie w mieście, nie mam czasu jechać gdzieś dalej, do większego laboratorium. Chciałam zrobić badanie ogólne, posiew i badanie mykologiczne - bardzo zależało mi zwłaszcza na tym badaniu mykologicznym, bo czuję się jakbym miała grzybicę (jutro idę do ginekologa) i chciałam sprawdzić czy ewentualne grzybki nie wyemigrowały może do pęcherza.

Kobieta w laboratorium która przyjmował ode mnie mocz, po pierwsze bardzo niemiła, a po drugie poziom jej wiedzy... Mówię, że chcę też badanie mykologiczne moczu, a ona wielkie oczy zrobiła i mówi że nie wie o co mi chodzi, że badanie mykologiczne to można robić np. z wymazu spod paznokcia, nie z moczu. Ja na to że wiem o co mi chodzi, i jeszcze raz mówię - badanie mykologiczne moczu. Ona mówi że nie ma czegoś takiego, że grzyby ewentualne wyjdą w badaniu ogólnym czy posiewie, że musiało mi się pomylić. Ja na to jeszcze raz, że mi się nie pomyliło, że robiłam w innych laboratoriach badanie mykologiczne moczu (bo robiłam - w Diagnostyce czy u pani Doroty), to popatrzyła na mnie znowu jak na idiotę i powiedziała że u nich tego nie robią w takim razie. Już nie chciałam wchodzić z nią w dyskusje na temat oznaczania konkretnej ilości i rodzaju grzybów, antymykogramu itp. Chociaż popołudniu mam iść odebrać wyniki badani ogólnego i chodzi mi po głowie żeby wydrukować z internetu o badaniu mykologicznym moczu i antymykogramie;)

Offline

 

#505 2012-02-08 13:55:12

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

nie, pieczenia nie mam, tylko parcie i częśtomocz.choc dzis juz jest ok.
nie bede namawiac do kupna tych ziół, bo to naprawdę kosztuje sporo. i jesli chodzi o rezultaty leczenia, to mam mieszane uczucia. stosowałam zioła 3 mce na pewno, moze dłużej. przerwałam, bo stwierdziłam, ze nie ma poprawy i szkoda mi kasy. ale potem pamiętam przed botoxem, cyli po braniu tych zioł, czułam sie ok. i zastanawiałam się, czy jest sens robic ten botox. po botoxie porazka, dopiero po ok.3 mcach doszłam do siebie. i teraz czuje nawet nieżle. zdarzyło sie kilka razy na moje oko zapalenie pęcherza, ale furagin mi pomaga, a kiedys nie pomagał. jak mam parcia wieksze przed okresem, to biore wtedy vesicare, magnez, nospe i jakos daje radę. więc tak patrząc teraz z perspektywy czau, to nie wiem, czy te zioła mi jakos nie pomogły. albo sama choroba sie cofnęła?? nie wiem, co myśłeć.
nutrimax kosztuje tak ok.70zł, ja płacilam, u takiej apni w sklepie zielarskim, ona z tym lekarem współpracuje.musi byc opakowanie z oryginalną naklejką. do tego brałam ursul i detox.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#506 2012-02-08 14:45:39

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Monka ja jak się objawiało to pogorszenie po botoxie?

Offline

 

#507 2012-02-08 16:01:22

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

no jakby pecherz zu[pęłnie zwariował, co dzien to inaczej sie czułam, raz ok, raz parcie i sikanie, nie do przewidzenia i nic ni e pomagało.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#508 2012-02-08 23:04:13

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

wiecie co ja przy swoim leczeniu jestem i zdarzyło mi się przy tych mrozach kilka razy przemarznąć, myślałam że zaraz pęcherz się odezwie ale nie.
Z tego wniosek że po przemarznięciu jak są kłopoty z pęcherzem to muszą być jakieś bakterie albo w pęcherzu albo w cewce.

Offline

 

#509 2012-02-21 19:06:33

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/nie-chcieli-mu-udostepnic-wc-dostanie-75-tys,1,5033587,region-wiadomosc.html

Przeczytajcie to, ręce opadają po prostu:(

Offline

 

#510 2012-02-21 19:39:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Słyszałam o tej historii. Bank ma kupę szczęścia, że pan zgodził się na tak śmieszne pieniądze. Napisałam komentarz jako pecherz.pl, polobbujmy trochę na rzecz pęcherzowiczów - pokomentujcie pode mną smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#511 2012-03-28 17:38:07

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

Bardzo proszę o pomoc przy interpretacji badania ogólnego moczu

Barwa - słomkowa

Przejrzystość - lekko mętny

Odczyn - lekko kwaśny

Ph - 6,5

Ciężar właściwy - 1020

Białko, glukoza, bilirubina, ciała ketonowe, azotyny, krew - nieobecne

Urobilinogen - lekko wzmożony

Nabłonki płaskie - dość liczne

Nabłonki okrągłe - nieobecne

Åšluz - liczne pasma

Leukocyty - 4-6 w polu widzenia

Erytrocyty świeże - 2 -3 w polu widzenia

Erytrocyty wyługowane - nieobecne

Wałeczki - nieobecne

Bakterie - liczne


Najbardziej martwi mnie ten urobilinogen - czytałam że może oznaczać uszkodzenia wątroby... Mam kamień w woreczku żółciowym, czy to mogłoby być od tego. No i te erytrocyty świeże - co to może oznaczać? bo bakterie i leukocyty to chyba zapalenie, prawda? czy za mało jest tych leukocytów? Poradźcie coś, do lekarza jutro idę...

Offline

 

#512 2012-03-28 22:11:51

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

bakterie sÄ… liczne ale nie ma stanu zapalnego, natomiast erytrocyty 2-3 to jest normalne i tym siÄ™ nie przejmuj.
Urobilinogen wzmożony to trzeba przebadać wątrobę, czy kamień w woreczku ma znaczenie to nie wiem, najlepiej idź jutro do lekarza pierwszego kontaktu.

Offline

 

#513 2012-08-08 11:11:31

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

zbadaj hormony tarczycy i inne, nie wiem czy już to zrobiłaś bo nie czytałam twoich wcześniejszych postów ale jeśli nie zrób to:)

Offline

 

#514 2012-08-08 13:33:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ciągłę parcie na pęcherz - co mi jest:(

świeże erytro i bakterie liczne - infekcja zapewne. Uro - a co jadłaś poprzedniego dnia i jaką miałaś aktywność fizyczną?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson