Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#176 2010-10-29 17:45:19

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Kącik zdołowanych

Hej Mam dosc23.
Wiem ze Ty tez nie Mialas,ani niestety nie Masz dalej latwo,i wiem ze naprawde Masz dosc,bo sam wiem co to znaczy.
Mysle tez ze My Pecherzowcy,bedziemy tym wszystkim naznaczeni chyba do konca zycia.
Wstaje rano,i standardowo przed pojsciem do toalety zastanawiam sie co sie dzis wydarzy,ale podswiadomie i w niepewnosci moge miec tylko nadzieje ze przezyje dzien bez bolu. Mam swoje lepsze i gorsze dni z pecherzem,ale nie smie mowic ze teraz zyje w bolu,- bo wiem co to cholerne slowo oznacza.
Gdy mam gorszy dzien to poprostu mowie ze jest mi tam niewygodnie na dole,i gdyby tak jak ja sie czuje np.w gorszy dzien poczul sie ktos zdrowy to pewnie grzebalby w necie do rana co mu dolega,albo polecial do rodzinnego,mowiac ze ''TAM GO BOLI'',ale tak naprwde zdrowi nie maja pojecia co to znaczy BOL.Nie maja pojecia jaki to koszmar,i nigdy przenigdy Nas nie zrozumieja.Dlatego rozumiem ja Ciebie doskonale,i Wiem jakie to cholernie to trudne walczyc ze soba,z otoczeniem,zyc na patentach (teraz wypije to i to,to bo za godzine musze wziasc leki,itd...),a co najgorsze nikt z Nich Cie nie rozumie i mysli ze to to samo co migrena :mad
Wiec moze to faktycznie tylko slowa i niestety nie wylecza Cie z bolu,ale mowi je ktos kto niestety zna ten temat.
Mysle tez ze nigdy nie bedziemy funkcjonowac w 100% ,tak jak przed tym koszmarem,zawsze pozostaje niepewnosc.Zawsze i wszedzie zastanawiam sie juz na godzine przed pojsciem do siusiu,jak bedzie tym razem...
Moj Internista dziala w okolicach GorzowaWlkp.
Jesli moge w czyms pomoc,to Pisz smialo.
3m sie Kobito i nadawaj na bierzaco.

Offline

 

#177 2010-10-29 20:36:23

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Kącik zdołowanych

Killer
Masz absolutną rację we wszystkim co napisałeś. Popieram w 100%. NIKT NIGDY nie zrozumie, jeśli tego nie doświadczy!
W moim otoczeniu nikt nie wie co mi dolega, jest mi bardzo ciężko, bo różnie jest. Próbuje na wszystkie sposoby wymigiwać się od imprez alkoholowych, życia towarzyskiego. Czuję się jak zakonnica,nie chce i nie mam siły uśmiechać się i udawać, że jest super, gdzie wiecznie boli!
Przed chorobą miałam inne życie! Ale to jest temat rzeka, jak sam wiesz!
Nic na to nie poradzę, tylko nie wiem jak będzie jeśli kiedyś spotkam kogoś z kim będę chciała założyć rodzinę. Bo nie chcę być sama! Ale z moją chorobą wiem, że tylko to mnie czeka! Mój długoletni związek rozpadł się przez właśnie chorobę.
Na samą myśl, o stosunku o bólu, odechciwa mi się poznawania kogoś, dla kogo będę tylko ciężarem. A gorzej jak się zakocham, i nie będe wstania nic dać od siebie:( Wiem ,że zaraz napisze ktoś, że można życ z kimś bez seksu, ale to są puste słowa! Bo jak wyobrażacie sobie małżeństwo za 10-15 lat? No właśnie dawno by sie rozpadłosad
Bo wiem, że nie istnieje związek bez seksu. A facet jeśli zdrowy, po co ma się męczyć z kimś takim ja ja:(

Ale się wyżaliłam;(
Dziękuje Killer za zainteresowanie moją chorobą, ale Gorzów Wlkp to za daleko, poza tym nie stać mnie po prostu na podróże do lekarza bez 100% szansy na wyleczenie:(
Nadawać będe tylko niestety non stop to samo od 6 lat:(((((((((((((((((((((((

Offline

 

#178 2010-10-31 02:13:11

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Kącik zdołowanych

Mam dosc23.
Ja to wszystko o czym Mowisz,poprostu Wiem i rozumiem. Gdy o tym Piszesz to przezywam to z Toba,bo DOBRZE PAMIETAM,co to jest ten cholerny bol. Tymbardziej mnie to "boli",ze wlasnie Wiem jak to jest,a nic nie moge teraz zrobic....
ale w poniedzialek moge zadzwonic do mojego Internisty,i pogadac z chlopem o Tobie jesli Chcesz?

Z jednej strony mam wyrzuty ze czuje sie lepej niz Ty,a przeciez wiem ze Zyczysz mi zdrowia tak samo jak ja Tobie.
3M sie i czekam na info.

Offline

 

#179 2010-11-01 14:29:06

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Kącik zdołowanych

Killer
Wiem doskonale, że to wszystko co napisałam jest Ci znane. Bo ktoś kto przeszedł chorobę i wyszedł z niej wie jak jest i jak boli i nie można nic zrobić. Mimo, że się odwiedza lekarzy latami a Ci tylko ręce rozkładają i przepisują się TONE leków:(
A światełka w tunelu jak nie było tak nie ma:(

Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś porozmawiał ze swoim internistą o mnie tzn. o mojej chorobie, ale czy on będzie umiał coś powiedzieć??????
Może warto spróbować...;(

Nie miej wyrzutów, że jesteś zdrowy, bo to przecież nie Twoja wina, że większość z tego forum jest bardzo chorych:(

Dziękuje za wszystko!

Offline

 

#180 2010-11-01 17:28:34

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Kącik zdołowanych

Mam dosc23.
Zadzwonie do Chlopa jak Napiszesz mi na maila kilka informacji,zebym mogl byc na bierzaco.

*Jak kiedy i od czego sie zaczelo (o ile Pamietasz)
*Jakie zabiegi mialas robione
*Jakie Masz TERAZ objawy
*Co Teraz bierzesz za leki
*Co i w jakich dawkach bralas przez ostatnie pol roku,i czy bylo cos po czym byla poprawa,lub pogorszenie.
*Jak wygladaja wyniki badan (wiem ze troche ich bylo,ale z ostatnich kilku miesiecy

Czy bedzie umial cos powiedziec ,tego nie wiem,ale JEST NORMALNY,i ma pojecie.Zadzwonie i zobaczymy.

Pisz na:    choco@onet.eu

Nie Masz za co dziekowac. Poprostu jak Wyzdrowiejesz (a wiem ze tak bedzie),przywioze butelke Irlandzkiej Whiskey i to opijemy smile

Offline

 

#181 2010-11-01 19:54:59

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Kącik zdołowanych

Killer wysłałam Ci meila.
Jeszcze raz dziękuje i będę czekać na jakieś inf. od Ciebie.

Pozdrawiam jeszcze raz.

P.S: I mam za co dziękować, chociażby za zainteresowanie się i dzięki, że chociaż Ty wierzysz w moje wyzdrowienie, bo ja już dawno przestałam w to wierzyćsad

Offline

 

#182 2012-09-18 14:33:33

Joanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 362

Re: Kącik zdołowanych

Jestem juz kompletnie zrezygnowana, dalej latam ciagle do kibelka. Elmironu nie chce brac tzn. do tego urologa juz nie wroce. Nie bede krazyc po calym kraju w poszukiwaniu innego. Od trzech i pol miesiaca biore prochy na rozluznienie miesni. Mam jakis ucisk na nerw udowy. Piguly na razie nic nie zrobily, tylko tyle ze mnie strasznie przymulaja, a musze prowadzic samochod. Mam skierowanie na tomografie, zeby zobaczyc w koncu, co z tym kregoslupem.

Offline

 

#183 2012-10-03 18:20:41

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Kącik zdołowanych

A ja nawet nie wiem co mi jest. Miałam e. coli , wyleczyłam ją bo w posiewie jej nie ma a objawy są takie, że raz piecze, raz pobolewa, raz dyskomfort. Nie wiem co mam zrobić gdzie iśc, co jesć co ubierać ile wypić teraz itp. To okrutne a najgorze że tak nie było a angle jest!!!! nie wiem co sie stało, jak mam sobie z tym poradzić. Czy kiedy kolwiek się z tego wylecze ? już odchodzę od zmyslów. Niech ktoś powie, że sie wyleczył.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson