Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-18 14:48:12

fantasmagorie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-18
Posty: 1

lekki ból podbrzusza i problem z oddaniem moczu

Witam
To krótki przebieg mojej choroby jak na razie bez finału...
12 sierpnia miałem odbyłem stosunek oralny oraz genitalny (genitalny w zabezpieczeniu) swoją partnerką (razem od 9 miesięcy).
22 sierpnia zauważyłem na skórze członka w miejscu styk z podbrzuszem kilka małych białych chrost (mniej niż milimetr średnicy), nie swędzących ich otoczenie było jaśniejsze niż skóra dlatego je zauważyłem. Jedną wycisnąłem miała białą kaszkowatą treść. Po jej wyciśnięciu pojawiła się spora ilość krwi.
29 sierpnia poszedÅ‚em do urologa – powiedziaÅ‚em mu wszystko jak wyżej a on stwierdziÅ‚, że te chrostni nie maja znamion patologicznych i zapobiegawczo przepisaÅ‚ mi Triderm.
31 w czasie oddawania moczu poczułem niewielkie ukłucie w okolicach pęcherza. Ze względu że miałem już ataki kolki nerkowej (tak to odczułem) poszedłem do lekarza rodzinnego który przepisał mi nolicyn 2x1 400 przez 3 dni. Po zakończeniu leków uczycie pełności i kłopoty z rozpoczęciem oddawania moczu nie zniknęły.
8 wrzesieÅ„ – na żoÅ‚Ä™dziu i skórze pojawiÅ‚o siÄ™ zaczerwienienie – posmarowaÅ‚em triderm i zniknęło nastÄ™pnego dnia (przypuszczam że mogÅ‚a być to grzybica od antybiotyku)
12 wrzeÅ›nia kolejna wizyta u urologa (inny lekarz) badanie moczu (urobilinogen – norm, wszystkie pozostaÅ‚e negatywne, cieżar 1,015 pH 6,5, barwa: jasnożółta, Przejrzystość zupeÅ‚na), USG nerek i pÄ™cherza – zadnych uwag poza echem pisaku w nerkach, badanie prostaty – bez uwag. Zalecenia dużo pÅ‚ynu, ciepÅ‚o oraz furoxen – powiedziaÅ‚ że taki stan może trwać nawet miesiÄ…c.
18 wrzeÅ›nia – stan dróg moczowych bez zmian, od rana dokucza mi swÄ™dzenie w okolicach odbytu.
19 wrzeÅ›nia – planowana wizyta u dermatologa-wenerologa
I co o tym sądzicie ja się aż boję pomyśleć ale jutro wszystko się mam nadzieje wyjaśni.

Offline

 

#2 2012-09-18 21:38:21

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: lekki ból podbrzusza i problem z oddaniem moczu

od stosunku oralnego bez zabezpieczenia mogłeś nabawić się opryszki..

jedna wielka głupota branie tego nolicinu.. bo niby na jakiej podstawie, jakie badania zrobił ci ten "lekarz" żeby dać antybiotyk ? ze cię zakuło? raz i to nieznacznie..? moim zdaniem zamiast wpychać antybiotyk należało by się zająć tym echem piasku by nie zrobiło się z tego większe echo.. wiele jest preparatów bez recepty na piasek.. spróbuj kupić coś i zobaczysz.. na antybiotyki masz zawsze czas.

swedzenie w okolicy odbytu od rana może sugerować pasożyty, np. owsiki.

Offline

 

#3 2012-09-18 22:50:48

Zuzkamagronkowca
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-17
Posty: 16

Re: lekki ból podbrzusza i problem z oddaniem moczu

Hej,

Daj znac co ci powiedział lekarz. Jestem bardzo ciekawa. Ja tez zauwazylam u siebie okresowo takie maluskie kaszaczki (białe). Nie wyciskałam, ale podejrzewam ze gdybym to zrobiła to efekt byłby podobny - wydobycie białej kaszowatej tresci. Mam problem z oddawaniem moczu i rowniez miałam problem ze swedzacym odbytem.
Myslałam, zeby przetestowac sie na :

Molluscavirus

MiÄ™czak zakaźny wywoÅ‚any jest przez molluscavirus. Okres wylÄ™gania trwa od 14 do 50 dni. Wykwity przybierajÄ… postać półkolistych guzków barwy skóry, czasem biaÅ‚ej lub woskowej, z pÄ™pkowym wklęśniÄ™ciem na szczycie. Ich wielkość jest różna – od Å‚ebka szpilki do ziarna dużego grochu. Z guzków już caÅ‚kowicie rozwiniÄ™tych pod wpÅ‚ywem ucisku przez otwór we wklęśniÄ™ciu wydobywa siÄ™ kaszowata treść. Liczba wykwitów jest zmienna. WystÄ™puje na narzÄ…dach pÅ‚ciowych kobiet i mężczyzn. Czas trwania choroby waha siÄ™ od kilku miesiÄ™cy do kilku lat.

Daj znac.

p.s Jesli przeczytasz przed wizyta, to moze dopytaj o ten wirus. Jak sie go testuje i czy to moze byc to:)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson