Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-20 11:06:33

huculinka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 28

Program Dla Pacjentów Z Ic!!! Tylko Do Końca Września!!!

Dziewczyny(i chÅ‚opaki jesli jesteÅ›cie...) ze Å›ródmiąższowym zapaleniem pÄ™cherza moczowego!!! JeÅ›li możecie to zgÅ‚aszajcie siÄ™ szybko do Programu dla pacjentów z IC, bo jest tylko do koÅ„ca wrzeÅ›nia. Sama zgÅ‚osiÅ‚am siÄ™  w ostatniej chwili i w nastÄ™pny czwartek bÄ™dÄ™ mieć kwalifikacje. Program polega na zastosowaniu pewnych leków(min. nalokson i pochodna morfiny), jest sponsorowany przez Niemców. Trzeba tylko zadzwonić pod numer 667602667, powiedzieć,że jest siÄ™ pacjentem z IC i chce siÄ™ dostać do Programu. JeÅ›li miaÅ‚yÅ›cie botulinÄ™ to musi upÅ‚ynąć co najmniej pół roku od ostatniego zabiegu. SÅ‚yszaÅ‚am od prof., który min.kwalifikuje do programu,że ma już pacjentki z dobrymi efektami z tego Programu. Sama nie mogÄ™ siÄ™ już doczekać a chorujÄ™ już 9 rok...
Wszystko odbywa siÄ™ w Krakowie, w Gabinecie Uromed prof. Zygmunta Dobrowolskiego, przy ul.Fieldorfa Nila 14, tel 667602667.

Offline

 

#2 2012-09-20 23:31:30

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Program Dla Pacjentów Z Ic!!! Tylko Do Końca Września!!!

Huculinka, zostawiam ten wpis, bo jesteś stałą użytkowniczką. Aczkolwiek niechętnie patrzę na takie reklamy bez uzgodnienia ze mną przez organizatorów warunków.

Pamiętaj tylko, że nalokson i morfina są silnie wyzwalające histaminę. Nie wiem, w jakim stanie masz pęcherz (śluzówka), ale gdyby po testowanych lekach nasiliło się pieczenie, parcie czy ból - miej to na uwadze, tzn. że to nie musi być "wina" niedziałania leku, tylko skutek uboczny.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2012-09-21 09:21:30

huculinka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 28

Re: Program Dla Pacjentów Z Ic!!! Tylko Do Końca Września!!!

Witaj Redakcjo,
przepraszam jeśli to zabrzmiało jak reklama, ale nie miałam tego na celu, po prostu profesor, który się tym zajmuje poprosił mnie abym dała znać innym osobom z IC, bo program się kończy a udział w nim jest całkowicie nieodpłatny, więc chyba warto skorzystać...
A jeÅ›li chodzi o mojÄ… Å›luzówkÄ™ to dawno jej nikt nie oglÄ…daÅ‚ ale nie sadzÄ™ aby byÅ‚a w dobrym stanie po 9 latach chorowania, w ogóle ostatnio jestem strasznie zaniedbana przez lekarzy, odsyÅ‚ajÄ… mnie nawzajem do siebie i jestem na jakiejÅ› dziwnej mieszance  z hydroxyzyny, ranigastu i ovestinu...(?) Szczerze mówiÄ…c jestem już tak umÄ™czona chorobÄ… i obojetnoÅ›ciÄ… lekarzy, że mi siÄ™ nie chce walczyć a na profesora trafiÅ‚am caÅ‚kiem przypadkowo i pokÅ‚adam w nim trochÄ™ nadziei. ZresztÄ… jak znajdziesz chwilÄ™ czasu to możesz zerknąć na jego stronÄ™, uważam,że ma dość "Å‚adny" dobytek edukacyjny
http://www.uromed-krakow.pl/dr-zygmunt-dobrowolski.html

Offline

 

#4 2012-09-21 09:38:00

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Program Dla Pacjentów Z Ic!!! Tylko Do Końca Września!!!

Wiem, że nie miałaś, dlatego nie usuwam postu, zaznaczam jedynie, że każdy serwis za takie ogłoszenie wziąłby opłatę reklamową. Dystrybutor Cystistatu, który rekomendowałam sama z siebie, bo uważam ten lek za najlepszy specyfik na IC, z jakim miałam do czynienia, proponując współpracę, zaoferował dla użytkowników pecherz.pl specjalne rabaty na leczenie. Dlatego nie lubię, jak ktoś się tu ogłasza, nie oferując nic w zamian naszym forumowiczom.

Życzę Ci powodzenia w testach. Tylko czy to jest na pewno test samego leku? Bo badania kliniczne opierają się na zasadzie tzw. podwójnie ślepej próby, czyli możesz być w grupie, która dostanie placebo, i ani Ty, ani lekarz nie będziecie wiedzieli, że to placebo. I wiesz, że biorąc lek testowy, nie możesz brać innych leków?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2012-09-21 10:04:25

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Program Dla Pacjentów Z Ic!!! Tylko Do Końca Września!!!

Offline

 

#6 2012-09-21 16:56:03

huculinka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-12-16
Posty: 28

Re: Program Dla Pacjentów Z Ic!!! Tylko Do Końca Września!!!

Redakcjo: będę pamiętać na przyszłość o zasadach dot. wpisów tego rodzaju a z tymi testami to dziękuję, no i zobaczymy, wszystkiego się dowiem za tydzień, pewnie zrelacjonuję na forum...
Co do Cystistatu, to na mnie ten lek kompletnie nie zadziałał, więc widocznie sprawa indywidualna.

Kokoszko: zestaw ten przepisał mi urolog i załamuje mnie fakt, że nie dostałam przez 9 lat takiej propozycji leczenia skoro jest to standardowe w IC, biorąc pod uwagę fakt,że leczyłam się w różnych częściach Polski... i tylko kilka lat temu, jeden z urologów przepisał mi samą hydroksyzynę. Ręce opadają, bo nawet nie chcę liczyć jakie koszty leczenia już poniosłam (zresztą jak większość z nas) i jak marne są tego efekty sad

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson