Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-30 18:13:50

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Leczenie Pęcherza Metoda B.s.m - Slyszal Ktos O Tym?

Slyszal ktos kiedys o samoleczeniu metoda b.s.m? Podobno jest to skuteczne, ale trzeba odrzucic wszystkie lekarstwa. Zastanawiam sie, czy nie zaczac sie leczyc ta metoda jak zakoncze leczenie antybiotykiem. Ciekaei mnie czy ktos juz probowal wyleczyc tym pecherz. Vzytalam o leczeniu prostaty, grypy, cisnienia itp ale o pecherzu jest malo. Zamowilam juz ksiazke w celu dowiedzenia sie jakie pozycje rak sa wskazane. Co myslicie? Ktos sie przylaczy? Brzmi pieknie tym bardziej ze podobno nie trzeba w to wierzyc!

Offline

 

#2 2012-09-30 19:31:03

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Leczenie Pęcherza Metoda B.s.m - Slyszal Ktos O Tym?

A ja myślę, że trzeba uwierzyć i to bardzo, jaki jest sens stosowania tej metody bez wiary...?!

Offline

 

#3 2012-09-30 21:00:18

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Leczenie Pęcherza Metoda B.s.m - Slyszal Ktos O Tym?

Taki ze dlonie ulozone w danych pozycjach na glowie -( to jest szczegolowo opisane w ksuazce i trzrba wiedziec jak polozyc) wytworza fale jakies czy energie ktora stymuluje chory narzad. MOj tata tak leczyl bole gdy mu upadl bardzo ciezki glaz na noge i przygniotl palce. Nie wierzyl w to ale ktos mu polecil i byl zaskoczony bo bol mijal az ustal calkiem. Do kazdej choroby sa odpowiednie pozycje. Podobno ze kilka minut poprawnego trzymania dloni przerywa bol. Tylko to musza byc wlasne dlonie. Nie wiem czy ktos tym wyleczyl pecherz ale sa przypadki ze ludzie lecza zapalenia pluc, prostaty, cukrzyce, watroby itp.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson