Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2011-02-07 19:51:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Chlamydie

Tak, Pulkos, ale ja też badałam 2x pcr-em, tzn. 2 razy cewka i raz szyjka macicy plus p/ciała, i wszystkie ujemne.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#52 2012-10-08 20:51:41

Olka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 154

Re: Chlamydie

ja już zgłupiałam... znowu zaczęłam walkę z chorobą... nie było mnie tu rok i mam w planie zrobić te całe pcr-y... to jest z krwi czy wymazy? co powiecie na "Panel urogenitalny 10 patogenów met. PCR (Treponema pallidum, Haemophilus ducreyi, HSVI/II, Candida albicans, Trichomonas vaginalis, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium, Neisseria gonorrhoeae)" w Diagnostyce?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson