Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-10-19 15:57:34

gretel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 190

Jakie Bakterie/wirusy Sprawdzić I Jak?

Witam wszystkich, głównie Ciebie Karolino!

Gdzieś kiedyś pisałaś, jakie badania przeprowadzasz, żeby wykluczyć, czy aby jakieś bakterie lub wirusy nie są przyczyną IC. Też chcę takie zrobić. Do tej pory zrobiłam chlamydię trachomatis metodą sond genetyczncych, urea- i mykoplazmę z cewki moczowej. Robiłaś badanie na gruźlicę pęcherza?
Jakie inne bakterie lub wirusy można by jeszcze sprawdzić?

Pozdrawiam
gretel

Offline

 

#2 2012-10-21 18:53:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Jakie Bakterie/wirusy Sprawdzić I Jak?

Gretel, trzymaj się odpowiednich działów.

Nie, ostatecznie nie robiłam gruźlicy. Badania u dra TW rozwiązały problem - tzn. dały mi punkt zaczepienia.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2012-10-24 12:35:03

gretel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 190

Re: Jakie Bakterie/wirusy Sprawdzić I Jak?

Ten nowy post wpisałam w dziale poświęconym śródmiąższowemu zapaleniu. Nie wiem jak wylądował w laboratorium.

Który to doktor. Inicjały nic mi nie mówią. Możesz coś więcej napisać na temat tych badań? Dziękuję z góry Karolino.
Gretel

Offline

 

#4 2012-10-24 13:43:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Jakie Bakterie/wirusy Sprawdzić I Jak?

Bo go przeniosłam. O badaniach laboratoryjnych piszemy w Laboratorium.

Tomasz Wielkoszyński. Rozmawiamy o nim w wielu wątkach - część forumowiczów robiła tam badania i wyszły dodatnio, a leczenie przynosi efekt.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson