Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-02-24 16:11:09

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

ziele wierzbownicy drobnokwiatowej

czy ktoś może z Was słyszał na temat tego zioła, wiem że podobno leczy stany zapalne pęcherza,ogólnie dróg moczowych.

Offline

 

#2 2009-02-24 19:43:34

mimi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 411

Re: ziele wierzbownicy drobnokwiatowej

ziele skrzypu polnego też ma takie właściwości i inne zioła też.
urolog powiedział mi że najlepszy jest owies. ja piłam skrzyp polny + duża ilość wody i dzięki temu pozbyłam sie bólu nerek, chociaż wszyscy mówili że nerki nie bolą to mnie bolały.

Offline

 

#3 2009-03-05 23:55:13

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: ziele wierzbownicy drobnokwiatowej

w opisach internetowych, wierzbownica brzmi rewelacyjnie.
Ale zastanawiające jest, dlaczego nie figuruje w żadnym poważniejszym podręczniku zielarstwa ??????????
Jest to ziele na pewno rzadko dotąd stosowane, może z grupy takich lokalnych........Ja mam zwykle stracha przed stosowaniem takich rzeczy, bo liczba ludzi stosujących to dotychczas może być minimalna---zbyt mała żeby być pewnym że jest to ziele nieszkodliwe !!!!
PS. co pewien czas wyskakujÄ… takie "odkrycia" i trzeba być ostrożnym......Dla przykÅ‚adu , jest fajna roÅ›lina rosnÄ…ca w bÅ‚otach i wodzie pÅ‚ytkiej w starorzeczach, przypominajÄ…ca wielkÄ… nać marchwi !!! Jest to KropidÅ‚oWodne. Dawniej stosowano to  "ludowo" przy chorobach grypowych, zapaleniach (nasiona tego )...........ale kto dziÅ› WOGÓLE zna to ziele ?????? BYć moze jest rewelacyjne, a może ma uboczne dziaÅ‚ania .....?

Offline

 

#4 2010-02-18 19:14:59

brogozins
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-18
Posty: 1

Re: ziele wierzbownicy drobnokwiatowej

Dopiero zaczÄ…Å‚em kuracjÄ™ tym zielem (wierzbownicy drobnokwiatowej) ale nie zapeszajÄ…c muszÄ™ stwierdzić,że efekt jest nadzwyczajny. Już po pierwszym dniu przeszedÅ‚ uporczywy ból w rejonie podbrzusza i oddajÄ™ mocz bezbólowo,  (szczególny dyskomfort odczuwaÅ‚em w koÅ„cowej fazie oddawania moczu) BÄ™dÄ™ testowaÅ‚  to zioÅ‚o. Mam nadziejÄ™,że wreszcie po trzech latach mÄ™czarni trafiÅ‚em

Offline

 

#5 2012-11-02 09:01:34

micko
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 17

Re: ziele wierzbownicy drobnokwiatowej

Witam
Ja zaczalem brac te ziolo w tabletkach poprawa jest czuje sie lepiej, ale mam pytanie do tych ktorzy probowali - u mnie pojawia sie sluz - wyciek jak po masazu prostaty - nie duzy ale jakby delikatnie to caly czas wyciekalo...
Macie to samo?
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson