Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#301 2013-01-25 19:44:27

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Dowiedziałem się od zaufanej osoby że irydologom można wierzyć ich diagnozom choć oczywiście są stopnie znajomości w diagnostyce irydologicznej. Redakcjo tu dużo osób nie wie ,,co mi jest" warto byłoby zbadać ten temat.
Po głodówce następuje okres odbudowy i trzeba się odżywiać wegetariańsko, planuje mieć w diecie duże uwzględnienie dla żurawiny.
Obecnie jest 16-sty dzień głodówki, czuję się względnie dobrze, szybko się męcze. Objawy częstego moczu nie ustąpiły jeszcze. Zmieniłem plan na 21 dni ale jeśli 21-go dnia objawy jeszcze nie ustąpią mogą wydłużyć głodówki do ustąpienia objawów ale maksymalnie do 35 dnia. Przy przedłużeniu głodówki skonsultuję z lekarzem który zna się na głodówce.

Offline

 

#302 2013-01-27 13:31:08

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Redakcjo czy nie warto przyjrzeć się tematowi irydologii jako czemuś co może być skuteczne w diagnostyce i dlaczego nie mówisz innym jakie zioła by im się przydały w diecie np o żurawinie, pomijasz to milczeniem. Czy starasz się udzielić informacji czy jesteś jakimś agentem państwa?

Offline

 

#303 2013-01-27 13:51:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#304 2013-01-27 14:03:51

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Rezerwowy problem

Offline

 

#305 2013-01-27 14:25:49

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Pytam się o coś i milczysz to zadałem agresywniejsze pytanie. Teraz jak zdobyłem trochę doświadczenia uważam że leczenie należy zacząć od dobrej diety tylko nie wiadomo co to znaczy ja też na razie dobrze o tym nie wiem, kupię jakieś książki. Może z dietą i ziołami da się wyleczyć szybciej niż ustalenie terminu u specjalisty w naszej służbie zdrowia.
Irydologia jest medycyną alternatywną i ona nie leczy tylko diagnozuje, można by tak uniknąć wielu kosztownych badań i czasu. I nie wiem czy to jest skuteczne ale to prawdopodobne. Irydolog wiedział że problemy z pęcherzem od dawna choć mu temu nie mówiłem. Pomyślałem że gdybyś zobaczyła ten temat portal mógłby być skuteczniejszy.
Co do głodówki jest 18-sty dzień a objawy z pęcherzem się nasiliły, lekarz od głodówki powiedział że taki jest proces tego. Do 21 dnia powinno się to wyleczyć a jak nie to czuję się wystarczająco dobrze aby pociągnąć to dłużej.
Miałem głodówke robić z zapperem pieniądze wziąłem z zapomogi studenckiej, pani sprzedawała zappery na allegro ale ja dogadałem się z nią poprzez mail. Chociaż dowody miałem w mailach na policji dowiedziałem się że będę musiał się sądzić i jechać do woj. lubelskiego ze Szczecina a to kosztuje więcej niż zapper więc zostałem co do zappera oszukany.

Offline

 

#306 2013-01-27 19:40:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

Kokoszka, Tobie też puszczają nerwy?

Moi drodzy, tydzień dobroci dla forumowicza ogłaszam - jesteśmy dla siebie grzeczni smile.

Rezerwowy, nie wyżywaj się na mnie za to, że ktoś Cię oszukał i że źle się czujesz z powodu wyniszczającej organizm głodówki.

Przy okazji: wcale nie musisz jechać. Składasz pozew, potem ustanawiasz zastępstwo procesowe, a w pozwie wnosisz o zwrot kosztów tegoż. Poza tym jeśli koszt był większy niż 250 zł, to to jest przestępstwo i policja musi przyjąć zgłoszenie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#307 2013-01-27 20:28:59

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Skąd wiesz że głodówka wyniszcza organizm? Co to jest zastępstwo procesowe ? I zapper kosztował 165 zł. I w pozwie mam wnieść o wzrot kosztów dojazdu tak? Już myślałem o załatwieniu sprawy na własną ręke, wpaść na chatę, uderzyć kobietę od razu na wejściu bo co też mi dużo problemów narobiła i później gadać gdzie moja kasa? Oddawać kasę!
Przy okazji bo po głodówce będę musiał stosować dietę wegetariańską i chciałem żurawinę włączyć ale okazało się że jest droga więc mogę na dodatkowe rzeczy przeznaczyć 100 zł http://polki.pl/zdrowie_i_psychologia_medycynanaturalna_artykul,10029539.html.
1. Mam pytania jak racjonować przyjmowanie żurawiny tak jak piszę na stronie czy mogę więcej?
2. SkÄ…d wezmÄ™ skrzyp polny?
3. Skąd wezmę pokrzywę? Tego chyba nie zdobędę.

Offline

 

#308 2013-01-27 20:55:46

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Zadzwoniłem i się trochę dowiedziałem, żurawinę będę robił wyciskarką champion 2000, rozcieńczał z wodą destylowaną, tyle żebym się zmieścił z dodatkowymi kosztami w 100 zł w okresie odbudowy. Z tą wyciskarką raczej wyjdzie mi najlepiej, skrzyp polny tego dokładnie jeszcze nie wiem trzeba będzie poszukać, pokrzywę kruszonę zdobędę w aptece, a pietruszkę dołączę do diety.

Offline

 

#309 2013-01-31 10:52:34

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Dostałem zapper, wysłali chyba się przestraszyli bo niektórym miesiąc nie wysyłali.
Co do głodówki lekarz powiedział że pęcherz pewnie już został wyleczony ale wątroba i nerki w związku głodówką wytwarzają toksyny dlatego objawy nadal występują, nawet sie wzmocniły. Objawy ustąpią gdy zacznę okres regeneracyjny czyli znów będę jadł pokarm.
Redakcjo proszę wymień wszystkie bakteria które mogą wywoływać stan zapalny pęcherza.

Offline

 

#310 2013-02-18 13:59:23

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Głodowałem 23 dni. Głodówkę zakończyłem 1 lutego. Zostałem jedynie częściowy wyleczony. Moje objawy były takie że częste oddawanie moczu które się nasila przy zalegającym kale w jelitach. Tak że używałem lewatyw z kawy by zmniejszyć objawy. teraz to się trochę zmieniło bo głodówka usprawniła moją pracę jelit, tak że wszystko zrzucam, a objawy z pęcherzem zostały zmniejszone. Zachęcam wszystkich do odbycia głodówka leczniczej, ale najpierw jak kto chce niech przeczyta książkę jakąś o tym bo istnieją błędy podczas przeprowadzania głodówki podczas których można przypłacić mniejszymi bądź większymi problemami zdrowotnymi lub nawet przypłacić za nie życiem.
Następną głodówkę rozpocznę 4 marca.

Offline

 

#311 2013-02-18 22:55:02

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Pytanie jakie bakterie mogÄ… być odpowiedzialne za stan zapalny pÄ™cherza wykluczajÄ…c te które sÄ… przenoszone wyÅ‚Ä…cznie drogÄ… pÅ‚ciowÄ… ? Wiem że za 95% przypadków odpowiada E. Coli . NastÄ™pnie  Staphylococcus i Enterococcus i jakieÅ› inne. Niech ktoÅ› uzupeÅ‚ni moje informacje.

Offline

 

#312 2013-03-06 15:06:07

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Zrobiłem badanie posiew moczu na lelka w Warszawie nic nie wyszło. jaką mam szansę dostać grupę niepełnosprawności z tym co mam. Czyli przepływ urodynamiczny był utrudniony jak to coś włożyli do jelita, miałem operacje i jak narazie pisze mi lekarz pęcherz neurogenny?

Offline

 

#313 2013-03-06 15:07:41

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Pani z lelka doradziła zrobić mi podstawowy posiew nasienia.

Offline

 

#314 2013-03-06 15:20:24

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Z tą grupą niepełnosprawnościową potrzebuje szybszej odpowiedzi.

Offline

 

#315 2013-03-06 22:02:43

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Nieważne postanowiłem że i tak zrobię ten posiew nasienia. Przy okazji mam 3 dzień głodówki.

Offline

 

#316 2013-03-18 21:12:07

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Mam 15-sty dzień II głodówki i mocz wydawał się jakiś dziwny, pieni się i być może jest w nim krew bo miał czasem taki kolor ale tylko mi się zdawało trochę. Więc zrobiłem badanie moczu, mógłby ktoś zinterpretować:

Przejrzystość: przejrzysty
Barwa:           sÅ‚omkowy
Ciężar właściwy: 1,025 g/ml
pH:                     6,5
Glukoza:            nieobecna
Ketony:              >=80  mg/dl                  - znacznie powyżej normy
Urobilinogen:      Normal
Bilirubina            1                                   - powyżej normy
BiaÅ‚ko                Å›lad
Azotyny:            nieobecne
Erytrocyty:         Pos
Leukocyty:         Pos
               Osad moczu
NabÅ‚onki pÅ‚askie:   poj.                            - norma to brak
Leukocyty             2
Erytrocyty świeże: 1
Pasma Å›luzu:         liczne

Ok to co się dowiedziałem z internetu. Ketony powyżej normy świadczą o głodzeniu no to prawda. Bilirubina powyżej normy może świadczyć o stanach hemolitycznych lub wirusowym zapaleniu wątroby. Nabłonki płaskie mogą świadczyć o podraźnieniu błony sluzowej układu moczowego, irydolog mówił że od wielu lat mam stan zapalny pęcherza. Jak ktoś coś może dodać mądrego to byłoby dobrze.

Offline

 

#317 2013-04-06 21:06:45

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Głodówka II zakończona wynikiem 24 dni. Jestem ubezpieczony myślałem że nie, objawy nie zmniejszyły się po tej głodówce chyba. 13 września 2010 miałem podwyższoną ALAT i bilirubinę całkowitą, a później wykazone zwapnienia wątroby. Jeszcze wykryto dyskopatię oraz co roku po wyleczeniu kamieni nerkowych one zazwyczaj powracają. Więc zobaczę jak po drugiej głodówce sprawy się mają z wątrobą, z dyskopatią i nerkami. Bo może z tym dało jakieś efekty.
W miejscu gdzie wskazuje objawy czyli jelito i pęcherz po pierwszej i drugiej głodówce była krew w kale i w moczu. W drugiej znacznie mniej niż w pierwszej. Wolę to uznać za coś pozytywnego że dokonywały się jakieś reparatury w tej części podczas głodówki.

Offline

 

#318 2013-05-05 21:28:08

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Mam pytanie słyszałem coś o ozonoterapii i o kuracji wodą utlenioną. Czytam teraz książke ,,Woda utleniona na straży zdrowia - Iwan Nieumywakin" . Tam mówią o właściwościach odkażających wody utlenionej i pomyślałem że mógłbym zdezynfekować pęcherz poprzez zaaplikowanie go poprzez penis. Już raz spróbowałem i wlałem jakieś 20 ml wody utlenionej i bolało. Nie wiem co znaczy ból bo ból z wodą utlenioną pojawia się wtedy gdy jest jakieś zakażenie bądź rana t może właśnie dlatego trzeba lać więcej tej wody. Albo woda utleniona nie sprzyja jakimś warunkom w pęcherzu i nie powinienem tego aplikować. Poradźcie coś.

Offline

 

#319 2013-05-06 18:31:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

Lepiej nie. Śluzówka w pęcherzu jest bardzo wrażliwa i możesz sobie nie tylko ją mocno podrażnić (a że ją cały czas drażni mocz, to regeneracja będzie się wlokła w nieskończoność), ale też spowodować ubytki, co zmniejszy barierę ochronną nerwów pęcherza i dopiero będzie bolało. Woda utleniona jest bakteriobójcza, ale spirytus też, a jednak do pęcherza go sobie nie zaaplikujesz smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson