Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1601 2013-08-06 09:57:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: witam serdecznie

Przyłączam się do prośby...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#1602 2014-05-01 11:11:38

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: witam serdecznie

Witajcie:)

Na wstępie wszystkim Wam dziękuję, matko to rzadko się zdarza, aby na forum internetowym tak długo kogoś ludzie pamietali. Bardzo Wam dziękuję, życząc zdrowia oczywiście. Trochę tu doszło problemów widzę, nie zagladałam tu rok na pewno.

Powiem Wam, że zawsze wspominam kontakty z Wami ciepło i serdecznie, to chyba Karolino najcieplejszy zakatek w sieci. Twoja praca to strzał w 10-tkę! Doceńcie to wszyscy tu bywający rzadko które forum jest tak fachowe i obfitujace w fajnych ludzi.

U mnie powoli. Kłułam się interferonami 2,5 roku, sama z nich zrezygnowałam, ech dużo by pisać. W każdym razie pracuję, żyję i nie narzekam.
Mam potworną męczliwość nóg, znaczy nie dla mnie długie spacery bo siadam na chodnik, muszę na siebie uważac, poza tym wszystko gra. Ostatnio bywam na esemowym forum z racji na moje schorzenie. Jak ze wszystkim tak i z sm trzeba niestety samemu sie trochę dokształcić bo lekarze (dobrze o tym wiecie) nie zawsze dobrze pokieruja pacjentem. Mogłabym dużo o tym pisać ale nie mnie osądzać innych. Zresztą jest tu tyle mądrych ludzi, ze wiecie o co chodzi.


Sprzedałam mieszkanie w którym żyłam z mężem, kupiłam nowe w centrum miasta, starałam się zostawić przeszłość za sobą i zacząć od nowa. Pierwszy krok poczyniłam. Dużo nauczyło mnie życie (ło matko mówię jak 70latka), wiecej we mnie pokory i spokoju wewnetrznego. Tyle z grubsza.
Ściskam Was dziewczyny pozdrawiam i przesyłam całusy

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson