Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2013-08-15 07:31:33

Julka
Użytkownik
SkÄ…d: Olsztyn
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 135

Spotkanie w Warszawie

Jeżeli ktoś z Was będzie miałby ochotę na spotkanie face2face to ja bardzo chętnie. Jestem w strasznym stanie psychicznym, kilka kroków od załamania nerwowego. Odczuwam przeogromną potrzebę pogadania z kimś kto przynajmniej w 50% zrozumie moje problemy. Jeśli ktoś z Was również ma taką potrzebę to ja czekam tylko na sygnał, wsiadam w pociąg i ruszam na spotkanie.

Offline

 

#2 2013-08-22 23:16:25

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Spotkanie w Warszawie

Nie wiem czy taki sabat czarownic coś da. Nie wiem czy jest sens się nakręcac - powiem wam ze jak nie zagladam tutaj ( a pare razy na miesiac mi sie zdarzy) - to jakos mi lżej na duszy. A jak spojrzę... skreca mnie.

Offline

 

#3 2013-08-22 23:30:30

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Spotkanie w Warszawie

Powiem ze tez o tym myslalem - ale z racji faktu za zarzucilem leczenie i jeno cierpię: nie byłbym w sanie nic konstruktywnego poradzić. Jutro lece do urologa tylko (az) po to by sprawdzić czy nie mam jakichs zmian nowotworowych na nasieniowodzie (to chyba jedyne forum gdzie można pisać publicznie kobietom o swoich jadrach i jednoczesnie nie wychodzic na zboczenca - ech...).

Nie wiem tez czy warmiński Allenstein nie lezy zbyt daleko, i czy to nie nazbyt heroiczny wyczyn jechac do grodu Warsa i Sawy (taaaki kawal) tylko po to by pokonwersowac.


Niechaj mi te slowa beda wybaczone.

Offline

 

#4 2013-08-26 14:12:07

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Spotkanie w Warszawie

Offline

 

#5 2013-08-26 17:33:21

GS87
Użytkownik
SkÄ…d: WWA
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 174

Re: Spotkanie w Warszawie

...sama idea jest dobra, ale ja to siÄ™ boje tego narzekania, sam w formie werbalnej tego nie robiÄ™ bo przypuszczam ze byÅ‚oby to irytujÄ…ce, no i myslami staram sie uciekac od choroby... wiec nie mam nic przeciwko poznaniu kogoÅ› nowego, ale takie gromadne  gorzkie żale to nie dla mnie. ZresztÄ… ja to na niewiele mam czasu - w lipcu sierpniu w pracy 200 godzin - a to jeszcze nie koniec. Ksiazki sie same nie przeczytajÄ… itd.; problemy nie porozwiÄ…zujÄ…... no i uważam ze nie byÅ‚oby to uczciwe ciagnac kogoÅ› kawaÅ‚ drogi do WWA. Bo jeszcze w obrÄ™bie aglomeracji, ale zeby ktos sie meczyl taki kawal drogi na meeting?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson