Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2013-10-18 11:19:34

micko
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 17

Urolog Białystok Rutkowski - NIE POLECAM!!!

Witam
Wlasnie wrocilem z wizyty u niejakiego p. Adama Rutkowsiego, prosze sie trzymac jak najdalej od tego osobnika...NFZ wizyta panstwowa
Zapisalem sie kilka tyg. wczesniej, myslac ze zrobie posiewy i bez problemu dostane jakies leki wiec wybralem sie na Lelka 26, mam fekalisa oraz bakterie coli, wiadomo ze do leczenia.
Zaszedlem opisuje mu swoja sytuacje pokazuje dokumenty z badan a szanowny lekarz po zbadaniu prostaty obejrzeniu interesu mowi Panie Pan jest zdrowy jak ryba! Ja mowie niech Pan spojrzy w papiery co przynioslem ze mam szczypanie w cewce zaczerwienienia itd...On mi na to...bakterie w cece beda zawsze smile No moze i jakies moga byc ale te 2 na pewno nie powoduja "wspanialego" samopoczucia...masakra jakas po wymianie zdan niemilej oczywiscie powiedzialem dla tego Pana niech sie bierze za ksiazki i sie douczy i nie prawi smutkow swoich. No coz wyszedlem z gabinetu i sie szykuje do innego urologa, ale wskazowka od serca - jezeli chcecie zdrowiec nigdy przenigdy do niego nie isc bo powiklania gwarantowane.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson