Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2013-11-29 08:46:19

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

ból ,zmęczenie , łzy

Witam ponownie wszystkich forumowiczów i ciebie Karolinko . To co sie dizało od mojego ostatniego logowania tutaj przypomina najgorszy horror którego nie wymysliłby najlepszy rezyser . Mam nadzieje że pomożecie Mi podjac odpowiednia decyzje a ze swojej strony także możecie na mnie liczyc .

Offline

 

#2 2013-11-29 09:05:30

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: ból ,zmęczenie , łzy

Trochę się tego nazbierało więc na początek powiem Wam ze przez ostatnie 9 lat czyli od porodu Bartka przeszłam ponad 20 operacji i nie jest to jeszcze koniec , choć nie wiem jak mam dalej żyć . W wyniku wszystkich błędnych diagnoz , ukrywania prawdy , niewłasciwego leczenia az wreszcie po kłopoty w małzeństwie straciłam juz wszystko i nikt nawet najlepsi profesorowie nie potrafia wytłumaczyc tego dlaczego zyję . Dziś jestem kaleka , wrakiem człowieka , nawet nie kobieta bo ta ma wszystko co miec powinna ... Ja nawet nie mam juz piersi które zanikły Mi podobnie jak parę innych narzadów . A na dokładke mój system immunologiczny mówiac językiem prostym , zjada samego siebie oprócz choroby Crona - Lesniewskiego który wyszedł w tym roku . W tej chwili ważę 36 kilo , chodze o kulach i nie mam siły już zyc . A jeszcze wiadomosc którą dostałam od kancelarii adwokackiej że jesli nie napisze tu przeprosin Pana N skieruje sprawę na droge sądowa , kompletnie Mnie ścieło . Wiem że mój stan się pogarsza z kazdego dnia na gorszy i nawet większy stres moze Mnie zabic .
Przepraszam że was zanudzam ale mam już dośc . Załozyłam ten nowy wątek , bo nie pamietam swojego starego dlatego bardzo przepraszam za to . Do wieczora opisze wam wszystko . Póki co pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko .

Offline

 

#3 2013-11-29 09:06:01

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: ból ,zmęczenie , łzy

Trochę się tego nazbierało więc na początek powiem Wam ze przez ostatnie 9 lat czyli od porodu Bartka przeszłam ponad 20 operacji i nie jest to jeszcze koniec , choć nie wiem jak mam dalej żyć . W wyniku wszystkich błędnych diagnoz , ukrywania prawdy , niewłasciwego leczenia az wreszcie po kłopoty w małzeństwie straciłam juz wszystko i nikt nawet najlepsi profesorowie nie potrafia wytłumaczyc tego dlaczego zyję . Dziś jestem kaleka , wrakiem człowieka , nawet nie kobieta bo ta ma wszystko co miec powinna ... Ja nawet nie mam juz piersi które zanikły Mi podobnie jak parę innych narzadów . A na dokładke mój system immunologiczny mówiac językiem prostym , zjada samego siebie oprócz choroby Crona - Lesniewskiego który wyszedł w tym roku . W tej chwili ważę 36 kilo , chodze o kulach i nie mam siły już zyc . A jeszcze wiadomosc którą dostałam od kancelarii adwokackiej że jesli nie napisze tu przeprosin Pana N skieruje sprawę na droge sądowa , kompletnie Mnie ścieło . Wiem że mój stan się pogarsza z kazdego dnia na gorszy i nawet większy stres moze Mnie zabic .
Przepraszam że was zanudzam ale mam już dośc . Załozyłam ten nowy wątek , bo nie pamietam swojego starego dlatego bardzo przepraszam za to . Do wieczora opisze wam wszystko . Póki co pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko .

Offline

 

#4 2013-11-29 09:56:09

Belly
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 441

Re: ból ,zmęczenie , łzy

Przykro czytać. Trzymaj się dzielnie. Masz synka, więc masz dla kogo żyć. Faceci nie zawsze potrafią udźwignąć taki ciężar.

Offline

 

#5 2013-11-29 10:27:39

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: ból ,zmęczenie , łzy

oj bardzo przykro czytać, ale znalazłam kochana chyba Twój wątek, może będziesz go kontynuować?
http://www.pecherz.pl/forum/viewtopic.php?id=202

Åšciskam mocno!

Offline

 

#6 2013-11-29 17:28:09

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: ból ,zmęczenie , łzy

dzięki serdeczne po pierwsze za ciepłe słowa jak i odnalezienie mojego starego wątku . To rzeczywiscie mój . a zatem przechodzę do właściwego i juz z komórki bedę pisac wszystko .

Offline

 

#7 2013-11-29 19:03:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ból ,zmęczenie , łzy

Witaj, kochana.

Jak będę miała komputer i możliwość manewru, to połączę ten wątek z Twoim właściwym.

Masz prawnika? Mogę Cię skontaktować z moją kancelarią prawną, oni specjalizują się w sprawach medycznych, a Twoja jest, przepraszam, kuriozalna, więc pewnie ją wezmą.

Co to za kancelaria Cię straszy i przypomnij, jaki to doktor N? Żądanie, byś publikowała przeprosiny w MOIM serwisie, jest tanią zagrywką tej kancelarii. Bo jeśli ma do mnie zastrzeżenia, to powinna "straszyć" mnie - to mój portal, ja ponoszę odpowiedzialność i ja decyduję, kogo będziemy reklamować. Dlatego prześlij mi, proszę, treść tego pisma.

I oczywiście zbieraj dokumentację - przydadzą Ci się kopie dokumentacji wewnętrznej szpitali, ale obawiam się, że jednostki te mogą Cię tak niepoważnie traktować, że się zestresujesz, więc lepiej, żeby pisma o udostępnienie dokumentacji wewnętrznej Twojego leczenia słali od razu prawnicy.

Co do jelit - ten Crohn zrobił Ci się po operacji czy to kwestia zapalna innego typu? Nie znam się na Crohnie, ale wiem, że i przy nietolerancji histaminy trzeba uważać na leki i dietę, o czym lekarze nie mają pojęcia lub nie chcą wiedzieć, to co dopiero przy Crohnie. Masz jakąś opiekę w tej kwestii? A te kule to powikłania po operacji?

Kasieńko, prywata: pamiętasz, jak kilka lat temu postawiłaś mi tarota i wyszło, że moje życie zmieni się znacząco przez jakiegoś lekarza albo prawnika? To się zmieniło. Przez lekarza. Dwa i pół roku temu. Za jakieś pół i ja Was na forum zastrzelę informacjami, kochani...

PS. A skąd ta kancelaria miała Twój adres?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson