Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#401 2014-01-01 14:52:52

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Smutna - mój wątek

Smutna, a te parcia naglące to jak wyglądają, że masz parcie i nie możesz wytrzymać, nie kontrolujesz wypływu moczu?. To akurat wykazałaby urodynamika.

Offline

 

#402 2014-01-02 00:41:48

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: Smutna - mój wątek

Karolinko: no tak, pieczenia nie odczuwam, byc moze i tak, to by mialo jakis sens, teraz mam 4 dzien okresu i wyraznie ucisk mi sie zwiekszyl na pecherz.
Beautiful: czasami mam tak, ze jak sie czyms mocno zajme np  to parcia sie troche zmniejszaja i jestem w stanie wytrzymac, a czasami sa tak silne, ze ledwo zdazam do toalety, eh smutno mi , z tego wszystkiego nabawilam sie nerwicy, pojawia sie zacinanie w mowie nie raz:(. Probuje sie wspomagac magnezem, czasem pomaga, chodze na terapie na Klinikach, bede probowac sie umowic na wizyte u ginekologa.

Offline

 

#403 2014-01-03 00:25:37

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Smutna - mój wątek

Wiesz co, każdy pewnie ma to samo, ta choroba nas wszystkich tu wykończy jak nic.

Offline

 

#404 2014-02-02 19:09:24

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: Smutna - mój wątek

Hej dziewczyny , mam nadzieję, że u Was jest jakaś poprawa, lepiej z pęcherzem. W tym momencie biorę już uroflow parę tygodni i jedyne co zauważyłam to to, że przy silnym stresie mam jakby trochę mniejsze parcia na pęcherz, w sensie , że nie mam wycieku moczu, jestem w stanie przesiedzieć 2 godziny przy stresie , to tyle.. samo oddawanie moczu jest tak jak było czyli co jakieś 2 h, jak nic nie piję, urolog mi przepisał dużo tabletek, więc jeszcze je trochę pobiorę, jak dotrwam do ferii za dwa tygodnie, bo mamy straszny wycisk w tym studium farmaceutycznym o czym pisałąm chyba Karolince, to może uda mi się wkońcu pójść, umówić do ginekologa, ostatnio miałam miesiączkę na początku grudnia, a już luty... w tamtym tygodniu miałam dwa trudne spr, teraz kolejne na nowy semstr, a tak dużo nawału nauki jest, że kilka osób nie ma juz zaliczonego 1 semestru, ja mam... Trzymajcie się kochane.

Offline

 

#405 2014-02-02 23:28:05

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Smutna - mój wątek

Nie oddawanie moczu przez 2 godziny to już jest coś, fajnie, że tak dobrze sobie radzisz z wszystkimi sprawdzianami pomimo kłopotów zdrowotnych, jesteś bardzo dzielna!

Offline

 

#406 2014-02-02 23:48:13

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: Smutna - mój wątek

Dziekuje smile nie wiem, czy jestem, ale staram sie jak moge. No obecnie tak z 2 h wtrzymuje , ale zalezy od sytuacji , zauwazylam, ze jak spaceruje , chodze to jestem w stanie dluzej wytrzymac niz jak siedze,.. w tej chwili bylam 1,5 h godziny temu i czuje taki ucisk przy pecherzu, ostatnio mnie jajniki troche kluly. Nie wiem, czy isc jutri na zajecia, chyba zalapalam jakas wirusowje strasznie mnie gardlo boli i katar mam. Staram sie , duzzo sie ucze , teraz mam nadzieje, ze zaliczylilam ostatnie sprawdziany.

Offline

 

#407 2014-02-03 22:58:45

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: Smutna - mój wątek

Chora jestem, sprobuje di czwartku dojsc jakos, zeby napisac drugi sprawdzian. Czasami sie boje, ze przez to, ze czasami dlugo wstrzymywalam mocz, bo nie mialam jak go oddac , moglo dojsc do uszkodzenia pecherza. Czuje sie gorsza od tych zdrowych ludzi , podziwiam Was dziewczyny .

Offline

 

#408 2014-02-03 23:07:01

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Smutna - mój wątek

Nie czuj siÄ™ gorsza, nawet nie wiesz, jakie oni majÄ… problemy, a nawet jak nie majÄ…, to bÄ™dÄ… mieli, ponieważ takie jest życie, usÅ‚ane różami ale i też cierniami. PomyÅ›l sobie inaczej, masz takie duże problemy zdrowotne jak na osobÄ™ tak mÅ‚odÄ… a dajesz sobie tak Å›wietnie radÄ™, zdajesz egzaminy, stawiasz sobie cele, wyzwania i je realizujesz pomimo walki, cierpienia. Czy to nie jest piÄ™kne. OczywiÅ›cie lepiej jest być zdrowym, ale jak siÄ™ nie ma tego zdrowia, trzeba jakoÅ› sobie dawać radÄ™ z tym, czym nas los obdarzyÅ‚. Z drugiej jest tyle wiÄ™cej cierpieÅ„ na Å›wiecie, nawet bardziej ostra forma IC, wiÄ™c cieszmy siÄ™,  ze nie jest gorzej. Wiem, glÄ™dzÄ™ jak stara baba:))), ale sama czasami musze siÄ™ jakoÅ› pocieszać. Już to, że siÄ™ nie dajemy jest zwyciÄ™stwem, maÅ‚ym, ale zawsze.
Pamiętaj, jesteś bardzo dzielna i silna!!!

Offline

 

#409 2014-02-04 10:24:25

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: Smutna - mój wątek

Jestes kochana wiesz? wink chcialam juz dzis isc do szkoly, w pon i wt mam jeszcze bardzo wazne zajecia praktyczne i nie chcialam opuszczac, ale lepiej sie wykurowac mam teraz tabletki so ssania na gardlo tymianek i podbial  wlasnie m.in sie teraz o nich ucze;) w czw mam taki duzy sprawdzian z lisci, klaczy pedow, ziol , ale jak nie wyjdzie nawet to zawsze moge popraawic chyba smile  no ten 1 semestr to super mi wyszedl choc bylo ciezko. Za dwa tygodnie ferie. Wiem kochana, zwlaszcza ze dowiedzialam sie, ze Pani z matmy z ktora mialam indywidualne w szkole ktora duuzo mnie nauczyla i zawsze tez duzo gadalysmy smile))  zawsze wyjatkowo mnie traktowala... to miala jakis zabieg operacyjny  w listopadzie i od tego czasu jej nie ma w szkole, i chyba nie wroci juz do szkoly w tym roku szkolnym..sad ostatnio widzialam ja w pazdzierniku jsk do niej napisalam i sie umowila ze mna, duzo gadalysmy, usmiechala sie chociaz tez cos jej dolegalo juz.. przy mnie zawsze umiala... zawsze mi poprawiala nastroj, podnosila na duchu, mialam jej wlasnie opowiedziecduzo.. i pokazac indeks , ktory chciala widziec, a teraz nawet mi chyba nie wypada napisac , ale chce.. chce zeby wiedziala, ze wiwm i ze zycze jej zdrowia i wierze ze jeszcze bedziemy mogly porozmawiac nie raz..z nia mialam w 3 klasie, a w 2 mialam z taka inna , ale zaszla w ciaze i ma jeszcze macierzynski, z nia tez mialam zawsze dobry kontakt, raz nawet pojechalam do niej do domu. Dzisiaj jakos parcia mi sie zwiekszyly cos od rana , ale czuje sie jakas zdenerwowana , miesiaczka mi sie opoznia juz dlugo to pewnie dlatego. A u Ciebie kochana jak jest z objawami ? Tez tak chodzisz co jakies 2 h w najlepszym wypadku? Przepraszam, ze tak sie rozpisalam.

Offline

 

#410 2014-02-04 20:21:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Smutna - mój wątek

GratulujÄ™ Ci tego super pierwszego semestru smile!

A byłaś już u neurologa? Ten "mój" jest na nfz, pokieruje Cię. Teraz mogłabyś wykorzystać ferie na diagnostykę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#411 2014-02-04 22:44:42

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: Smutna - mój wątek

Dziekuje:) teraz siedze chora ale temperatura choc spadla, probuje sie uczyc, by w czw pojsc i cos napisac.. strasznie tego duzo . No wlasnie najpierw chce pojsc do ginekologa , te miesiaczki nieregularne to mnie tez martwi, jajniki mnie ostatnio tez kluly, tylko wszedzie duzo czekania...obecnie mam jeszcze jedno opakowanie uroflow od urologa..nie nie bylam Karolinko.

Offline

 

#412 2014-02-04 23:22:06

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Smutna - mój wątek

U mnie maksymalnie też 2 godziny ale tak przeważnie co godzina a czasami rano ledwo zdążę wyjść z domu już odczuwam potrzebę pójścia do toalety, chociaż nic wcześniej nie piłam. Ja na razie nic nie biorę oprócz probiotyków.

Znacie może d-manozę, stosowałyście, na forach międzynarodowych jest to bardzo popularny środek na IC a szczególnie na coli, ponieważ to upodabnia się do ścianek pęcherza, bakteria się wiąże i wypłukujemy ją z moczem. Ale tylko coli oczywiście. Podobno przeciwzapalnie na pęcherz działa też dobrze l'arginina.
Trzymam kciuki za egzaminy, będzie dobrze.
Jak mi jest teraz trudno się zebrać i iść zrobić wymaz, takie to nieprzyjemne i niewdzięczne i kolejny test na dowód tego, ze ciągle mam pewnie coli i fekalisa.
Muszę też zbadać sobie estrogen, tylko nie wiem kiedy, znacie może, czy tylko pomiędzy 20-23 dniem czy jeszcze 3-5 dniem. Pomóżcie mi proszę z tym estrogenem.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson