Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#401 2013-06-09 14:37:03

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: pęcherz Amber- rady, sugestie, ploty...

Nie rozumiem tych lekarzy, jak można odczuć poprawę, jeśli tylko maść jest kladzona zewnętrznie a co z tymi wszystkimi bakteriami przyklejonymi do błony śluzowej, rozpłyną się nagle? Ja tak się pytam, gdyż sama otrzymałam tobrex do smarowania cewki więc sama zadaję sobie pytanie o zasadność takiego manewru. Totalna głupota! Inaczej by było, jakbym wprowadziła maść strzykawką do cewki ale tak się nie da, gdyż zapcha się strzykawka.

Offline

 

#402 2013-06-09 16:07:09

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: pęcherz Amber- rady, sugestie, ploty...

moj lekarz twierdził, że to bakterie tylko na cewce i dlatego dostalam masc

Offline

 

#403 2014-02-17 15:44:31

Amber
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: pęcherz Amber- rady, sugestie, ploty...

Nie było mnie dość długo bo moje życie przyśpieszyło (studiowałam podyplomowo). I pęcherz zszedł na boczne tory. Przez ten czas wzięłam kilka serii TFX, sprawdziłam jak leczy pani prof. D. i ostatecznie przeszłam w stan fluorescencji antybiotykowej.
(na TFX czułam się bardzo dobrze dopóki brałam zastrzyki)
Staram się żeby moje życie nie było podporządkowane siuśkom. Łykam leki i pływam w morzu, łykam i współżyję...Prędzej czy później takie postępowanie się na mnie zemści ale przynajmniej nie będę żałowała, że moje życie było jałowe.
Posiewów z pochwy dawno nie robiłam bo po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej nie mam dolegliwości, uwierzyłam w twierdzenie, że bakterie e. fecalis i e. coli występują tam naturalnie i ich zwalczanie mija się z celem. (przy braku objawów zapalenia).
Natomiast posiewy moczu robię ciągle i mam wyniki: jałowy (to po leczeniu i taki wynik utrzymuje się tak długo aż nie zacznę współżyć), e.coli lub fecalis (po stosunku). Dodam, że po leczeniu i wyleczeniu mam zawsze nowy szczep wrażliwy na wszystkie leki. (mąż mnie nie zaraża bo w takiej samej sytuacji jestem po wszelkich pieszczotach).
(nie współżyje nie choruję, ale na takie wyrzeczenie jestem za młoda)
Przez pewien czas świetnie sprawdzał się system 2 furaginy po stosunku. Potrafię tak ciągnąć i przez 3 miesiące. Aż do zakażenia fecalisem bo on na ten lek nie jest wrażliwy.

W tym momencie wzięłam 3 saszetki monuralu i łykam zinat.( na stałe łykam żurawinę), świecę od leków ale humor i tak mam dobry bo zaraz wyjeżdżam na ferie.

Pozdrawiam,
A.

Offline

 

#404 2014-02-17 23:11:24

perkosia
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: pęcherz Amber- rady, sugestie, ploty...

Właśnie długo Ciebie nie było i myślałam że jest dobrze.
 
Ja leczyłam się u prof Dąbrowskiego /św.pamięci niestety/ i brałam TFX ok 105 zastrzyków ale wtedy nastąpiła przerwa w produkcji, która trwała półtora roku i jak wznowili produkcję to cena tak skoczyła do góry że się zrobiła zaporowa.
Po 11 latach leczenia doszłam do wniosku że to jest nie do wyleczenia tylko jak z tym żyć jak to daje potworne bóle.  Jednak od czasu do czasu tak zaatakuje że trzeba brać antybiotyki.  Rok temu brałam szczepionkę URIVAC sprowadzoną z Czech i na parę miesięcy pomogła ale teraz znowu mam standardowo fekalisa i coli /czasami kliebsiellę/ w pochwie i pęcherzu.

Jak to dobrze że samopoczucie masz dobre i oby jak najdłużej tak było bo mnie już ręce opadają z tej bezradności mojej i lekarzy.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych ferii i żeby słoneczko świeciło cieplutko tak jak dzisiaj w Warszawie.

Wpadaj co jakiś czas na forum i podtrzymuj nas na duchu.

Offline

 

#405 2014-02-19 21:43:23

Amber
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 446

Re: pęcherz Amber- rady, sugestie, ploty...

URIVAC zawiera ciekawy zestaw bakterii, chyba się skuszę. Czemu nie ma takich leków w Polsce ?
Zastanawiam się czy we Francji nie znalazłabym takiej szczepionki, jak ktoś coś wie to niech napisze. (miałabym łatwiejszy dostę do leku).

Pozdrawiam, A.

Offline

 

#406 2014-02-19 22:27:53

perkosia
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: pęcherz Amber- rady, sugestie, ploty...

Joanna mieszka we Francji może pomoże, spróbuj wysłać maila
Medicentrum .com wysyła kurierem też do Francji

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson