Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2014-04-14 22:54:21

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: poddaje sie, nie wiem co robić

A co to znaczy dopęcherzowo, to są jakieś wlewy?
Przez ile czasu masz przyjmować taką kurację, a nie masz boreliozy, sprawdzałeś się pod tym kątem?
Jak zaskoczy lek/i, takie leczenie można pociągnąć nawet do miesiąca.

Offline

 

#27 2014-05-19 13:08:25

ninek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 41

Re: poddaje sie, nie wiem co robić

Wlewki z gentamycyny pomogły!!!!
smile
Tzn. na razie pomagają - i odpukać w niemalowane smile
Jak się nabierze wprawy, to cewnikowanie też nie jest straszne.

Do tego jeszcze globulki, bo z pochwy też mi wyszły bakterie.

Nie mam boreliozy.

Offline

 

#28 2014-05-19 16:51:46

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: poddaje sie, nie wiem co robić

A kto Ci robil te wlewki, to bylo bezposrednio do pecherza? To nie jest spotykana metoda leczenia, stad moje pytanie.
Powiedz mi jak czesto mialas robione' przez jaki czas?
Ja mialam gentamecyne w formie zastrzykow, ale nie za bardzo pomoglo.

Offline

 

#29 2014-05-20 03:58:50

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: poddaje sie, nie wiem co robić

Witam, rzadko zaglądam, bo czuję się bardzo dobrze jeśli chodzi o pęcherz zero dolegliwości, także naprawdę są takie osoby!

Ja miałam tę parę lat temu wlewki ale nie pamiętam z czego... dostałam w przechodni zlecenie od urologa i przez 2 tyg przychodziłam na wlewki które robiła pielęgniarka - bardzo miła i delikatna, także wkładania cewnika właściwie nie czułam. To tyle jeśli chodzi o odczucia przy wlewkach bo same w sobie w ogóle nie pomogły

Offline

 

#30 2014-05-21 13:08:17

ninek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 41

Re: poddaje sie, nie wiem co robić

Wlewki były bezpośrednio do pęcherza, gentamycyna rozpuszczona w soli fizjologicznej do iniekcji. Gentamycyna była w antybiogramach wszystkich dziadów, jakie mi wyrosły, dlatego zapewne pomaga. Też brałam wcześniej domięśniowo i bardzo pomogła, ale po jej skończeniu choroba wróciła.

Wlewki robiła mi na początku pielęgniarka u urologa, nauczyła mnie i męża jak to robić i potem już sami sobie radziliśmy w domu, żeby tak często nie jeździć. Biorę jedną wlewkę co 2 dni, od miesiąca. Ostatnio zaczęło mi się zapalenie pęcherza, to wzięłam wlewki przez 2 dni codziennie i od razu przeszło.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson