Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-27 21:32:46

klateczka1
Użytkownik
Skąd: Złotów
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 4
Serwis

a

Mam 35 lat, choruję na Zespół Willi-Pradera od 24 roku życia. Dostałam małe ataki padaczki: nie upadam, tylko chwilami nie wiem, co się dzieje. Biorę leki przeciwpadaczkowe. Moim problemem są częste infekcje gardła i wtedy częste ataki padaczki. Nie mam infekcji, nie ma ataków. Jestem uczulona na pencyliny, często jestem na antybiotykach które są mało skuteczne, lekarz leczy mnie na oślep. Nie robi mi żadnych badań. Nie wiem jak się leczyć, gdyby nie infekcje gardła, byłabym zdrowa. Zęby mam wyleczone.Biore Ditropan i co może mi szkodzić ze aż wykrzywia twarz w drugą stronęPomóżcie mi w tym co mam robić?

Offline

 

#2 2012-09-28 19:50:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: a

Ale to chyba nie to forum?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2012-09-28 23:10:11

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: a

Ludzie tutaj pewnie nie za bardzo w temacie Twoich problemów, ale miałaś chociaż zrobione jakieś badania w kierunku ustalenia co powoduje te infekcje gardła?

Offline

 

#4 2014-06-13 22:54:37

klateczka1
Użytkownik
Skąd: Złotów
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 4
Serwis

Re: a

Mam 37 lat, choruję na Zespół Willi-Pradera od 24 roku życia. Dostałam małe ataki padaczki: nie upadam, tylko chwilami nie wiem, co się dzieje. Biorę leki przeciwpadaczkowe. Moim problemem są częste infekcje gardła i wtedy częste ataki padaczki. Nie mam infekcji, nie ma ataków. Jestem uczulona na pencyliny, często jestem na antybiotykach które są mało skuteczne, lekarz leczy mnie na oślep. Nie robi mi żadnych badań. Nie wiem jak się leczyć, gdyby nie infekcje gardła, byłabym zdrowa. Zęby mam wyleczone.Biore Ditropan i co może mi szkodzić ze aż wykrzywia twarz w drugą stronęPomóżcie mi w tym co mam robić?I do tego zaczeła mnie piec i bolec cała cewka zróbcie cos na to co mam robic pomóżcie mi czekam na odpis

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson