Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-08-23 19:52:37

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Wrocław urolog odradzam

Lenartowski Wojciech, lek. med. urolog. Prywatny gabinet urologiczny
Wrocław
tel.:
0 71 328 14 64
adres:
Wrocław, Piastowska 31 lok. 3
Odradzam tego urologa. Może nie każdy tak sÄ…dzi, ten urolog ma różne opinie, ale ja wspominam u niego wizytÄ™ bardzo źle.  Urolog zrobiÅ‚ mi tylko usg pÄ™cherza, a potem kazaÅ‚ mi siÄ™ wysikać , a ja siÄ™ nie mogÅ‚am wysikać, wiÄ™c stwierdziÅ‚, że mój problem tkwi w mojej psychice i przepisaÅ‚ mi leki antydepresyjne, na szczęście ich nie wzięłam.
Powiedział mi, że on nie ma żadnych podstaw, żeby mi zrobić inne badania skoro na usg jest wszystko w porządku. Nie ma podstaw?? A gdzie moje prawa. Tak , więc odradzam.

Offline

 

#2 2009-08-26 20:57:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław urolog odradzam

Nie ma podstaw? A Urologii Polskiej pan doktor nie czytuje? Od kiedy to dobre USG wyklucza organiczne choroby pęcherza?

Ręce opadają...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2014-07-30 18:46:12

loupgarou
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 11

Re: Wrocław urolog odradzam

Ja również odradzam, ten urolog chyba u wszystkich diagnozuje nadreaktywność pÄ™cherza. PrzepisaÅ‚ mi leki, które nie tylko nie pomogÅ‚y, a jeszcze pogorszyÅ‚y objawy. MówiÅ‚am przez caÅ‚y czas, że oprócz parcia na pÄ™cherz piecze mnie cewka a i tak siÄ™ skoÅ„czyÅ‚o na antydepresantach i  vesicare... Potem gdy przez 2 tygodnie je braÅ‚am nie mogÅ‚am praktycznie oddychać, nie wstawaÅ‚am w ogóle z łóżka, a gdy siÄ™ z nim skontaktowaÅ‚am powiedziaÅ‚, że mam być cierpliwa. Po odstawieniu leków wróciÅ‚am do stanu sprzed wizyty (tzn. boli, ale nie aż tak!).

Offline

 

#4 2014-07-30 21:45:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław urolog odradzam

Ja powiem tak - leki wyzwalające histaminę powodują pogorszenie mojego stanu, również pęcherza. Wprawdzie nie każdy musi mieć HIT jak ja, ale prof. Panaszek (konsultant wojewódzki wz. alergologii) mówił mi, że histamina drażni zakończenia nerwowe, a czytałam, że szczególnie tam, gdzie jest jakiś stan zapalny. A że antydepresanty są wysokohistaminowe, no to możecie sobie dodać dwa do dwóch...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson