Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2015-07-09 16:57:40

olgaolga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 20

suplementy Vision

Witam,

Jak bylam w szpitalu MSW jeden urolog kazal mi hrac suplementy vision na pecherz, ale wspomnial ze trzeba brac od 3 miesiecy do 6sciu, w sumie to lepiej ziola niz tabletki.

Po wycieciu leukoplakii chyba dzieki tym ziolom i wylacznie udalo mi sie wydostac ze spirali antybiotykowej.

Podobno jest to bardzo wysoka jakosc i wysokie stezenie ziol i dlatego tez tak dobrze dzialaja.

Ja nie moge narzekac smile

Mozna brac rozne suplementy, ja biore m.in.Detox, Ursul, Artemide, Nutrimax (z tym sie nie rozstaje). Ale czasami jak mam wiecej gotowki to kupuje sobie Lifepack Seniora  Antiox, albo co mi wpadnie w oko.

Pierwszy raz po operacji 2,5 miesiaca bez antybiotyku, a infekcje pecherza ktora sie przypaletala, zwalczylam furagina wiec nie jest tak zle ?

Biore i bede brala.

A najsmieszniejszy jest lekarz ktory przeprosil mnie ze jestem w szpitalu a medycyna kliniczna zawodzi i on proponuje .... te ziola smile

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson