Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2015-09-13 20:09:45

Natalllia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 30

Zdrowa

Hej dziewczyny.

Chciałam do Was napisać wczesniej ale mam dużo na głowie. Pamietacie moj wątek. Typowa historia pecherzowa - szpitale, urlolodzy, ekstremalne posiewy itp. Non stop zapalenia pecherza itp. Ketonal, umieranie z bólu - wizyty na ostrym dyżuże itp.

Pomogly tabletki antykoncepcyjne - QUALIRA - stosowane przez 1,5 roku. Wszystko sie powoli uspokajało. Nie tak, że po pierwszym opakowaniu było ok. Tylko stopniowo.

Nie mialam juz zaplenia pecherza z rok, czasem biore furagin jak jest zimno smile

Gneralnie polecam sprobować.

Pozdrawiam - trzymajcie się ciepło i uważajcie na lekarzy - tyle niekompetentnych ludzi nie spotkalam nigdy!

Offline

 

#2 2015-09-13 20:16:31

Natalllia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 30

Re: Zdrowa

Qlaira smile
Tylko pamietajcie o żelu przy tabletkach, no ja jeszcze stosowalam iladnian, bardzo fajna rzecz smile

Pilam jeszcze zioła z takiego sklepu w Warszawie przy SGH - wszystko co ma działanie przeciwzapalne jest ok. I dobry ginekolog to podstawa. Czasami endometrioza jest mala - nie widac jej w usg, a daje objawy pecherzowe. Zapalne tkanki - powoduja zapalenia pecherza.

Polecam doktora Najberg - super gosc.

Offline

 

#3 2015-09-15 22:26:59

anaB
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: Zdrowa

możliwe, że w trakcie 1,5 roku objawy ustępowały same z siebie i ustąpiłyby nawet bez tych tabsów. Być może za Twoje problemy odpowiadały zaburzenia hormonalne i tabletki anty. je wyregulowały. Masz może jakąś wiedzę na temat zaburzeń hormonalnych? Chodzi mi o to, czy do powdyższenia poziomu estrogenów można po prostu rozpocząć kurację tabletkami anty? Cieszę się, że jest kolejna osoba wyleczona.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson