Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2007-06-23 10:11:40

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

magdusiu dr. saracyn jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory udowodnil mi ze moge wyleczyc sie z tej choroby , dzieki niemu uwierzylam ze jest to mozliwe. jak znajdziesz czas w wakacje to przyjedz do lomzy a przy okazji do mnie na kawe , a zobaczysz ze nie bedziesz zalowac . jest bardzo cieply i przyjacielski , fakt jest dokladny ale jak sam twierdzi tylko dokladne badania moga pozwolic na wlasciwe leczenie. jak bedziesz sie wybierac to napisz mi meila to podam ci wszystkie jego namiary, albo poprostu zadzwon do mnie na komorke czy napisz esemsa np. dr. saracyn- magda. wtedy bede wiedziec o co chodzi i wszystko ci napisze . moj telefon : 607191070 .
trzymaj sie sloneczko i tez trzymam za ciebie i wszystkich kciuki by wyleczyli sie z tych problemow. papatki

Offline

 

#27 2007-06-23 10:20:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, mam na imię Karolina. Dzwoń do MZ i narób rabanu, że jest taka a taka historia, grozi Ci to, co mówimy, a lekarze odmawiają ratowania Cię z powodu strajku. Myślę, że - poza tym, iż będziesz odsyłana od działu do działu, bo to norma w polskiej biurokracji - nie odmówią Ci interwencji, bo nasz premier tylko czeka na takie sygnały, żeby móc spacyfikować lekarzy. Pal sześć TK, tu możesz kilka dni poczekać, ale potrzebujesz natychmiastowej pomocy w zakresie opanowania krwotoku i zabezpieczenia ścian narządów. Przecież Ty i bez tego jesteś ostro pokiereszowana sad
I może spróbuj zadzwonić do prof. Z. Nie gwarantuję, że odbierze w weekend, ale może coś Ci doradzi, w końcu lepiej zna te leczniczo-szpitalne procedury.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2007-06-23 17:57:34

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu dziekuje Ci bardzo za pomoc i namiary. Jesli tylko sie zdecyduje to zapewne sie odezwe. Ja musze dojrzec do wizyty urologicznej bo mam straszne urazy. Wlasnie pamietam jak pisalas o tym lekarzu w innym dziale. Tak sobie teraz mysle o tym co sie z Toba aktualnie dzieje, przeciez to jest stan w kt lekarze nie moga odmowic badania! Ja jestem w szoku to kto jest przypadkiem szczegolnym wg medykow? Gubie sie juz w tym wszystkim i rece mi opadaja, sama mam w rodzinie kilku lekarzy ale to co sie dzieje to przekracza moje pojmowanie. Trzymaj sie kasia mam nadzieje ze wszystko potoczy sie dobrze

Offline

 

#29 2007-06-23 19:19:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

I gratulacje, pani psycholog smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2007-06-24 11:20:19

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc karolinko oraz usmiech dla wszystkich ktorzy tu wchodzÄ… . najpierw mam dla wszystkich jedna dobra wiadomosc , moja pacjentka ktora traz przychodzi mi pomgac przyniosla mi masc ktora powoduje ze po posmarowaniu okolic cewki i pochwy bol przechodzi a przynajmniej jest do wytrzymania. nazywa sie EMLA 5 ML.JEST TO MASC Z LIDOKAINY = JESZCZE JAKIS DODATEK . FAKTEM JEST ZE NAPRAWDE DZIALA. WCZORAJ BYLA U MNIE MOJA SERDECZNA KOLEZANKA I MOWILA ZE BYLA U NIEJ KLIENTKA KTORA JEST LEKARZEM I TWIERDZILA ZE LEKARZE MAJ ZACZC NORMALNIE PRACOWAC OD 2 LIPCA . W TEJ CHWILI JESTEM TAK BOJOWO NASTAWIONA ZE ZGLASZAM SIE 3 NA ODDZIAL A JAK NIE BEDA MNIE CHCIELI PRZYJAC TO DZWONIE DO REDKACJI KILKU GAZET , KTORE ZNAJA MNIE Z WYWIADOW I ROBIE TAKA ROZROBE ZE FAKTYCZNIE KILKA OSOB POLECI Z ROBOTY NA ZBITY PYSK . CZAS TO DO DIABLA ZMIENIC , NIE OBCHODZA MNIE STRAJKI ALE FAKT ZEBYM WRESZCIE BYLA ZDROWA. WCZORAJ ZADZWONILAM DO LEKARZA Z PYTANIEM CZY W JEGO SZPITALU ROBIA TK , TO POWIEDZIAL MI ZE Z TEGO CO WIE TO NAJBLIZSZY SZPITAL PO ZA LOMZA TO BIALYSTOK TYLE ZE NA ZROBIENIE TEGO BADANIA TRZEBA CZEKAC MIN. 6 MIESIECY . CHOLERA W TYM CZASIE MOZNA JUZ DAWNO WYCIAGNAC NOGI . JA ZAS ZAMIERZAM JESZCE ZYC I UTWORZYC GRUPE TERAPEUTYCZNA DLA OSOB Z PROBLEMAMI PECHERZA MOCZOWEGO . NA KONIEC POWIEDZIAL MI ZDANIE KTORE MNIE ZAMUROWALO . " NO TAK WIEM ZE JEST PANI CHORA , ALE PANI PRZYPADEK JEST BARDZO TRUDNY , ZYCZE PANI DUZO ZDROWIA ". CHOLERA , TO PRAWDA ZE PRZEZ KILKU DEBILI KTORZY NAZYWAJA SIEBIE LEKARZAMI DOPROWADZILI MNIE DO TAKIEGO STANU , ALE SA LUDZIE KTRZY SA O WIELE BARDZIEJ CHORZY , NP. NIE MAJA RAK , CZY NOG  A JEDNAK WALCZA BY NORMALNIE ZYC . WIEM ZE BEDE ZDROWA , MUSZE BYC!!INNEJ OPCJI NIE MA.JESZCZE SIE ODEZWE . PA

Offline

 

#31 2007-06-24 13:22:57

marw49
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 12

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Spzoz Szpital Im. Prof, MichÅ‚awoskiego  Ul. Strzelecka 9 Katowice  Tel 32 2518861 / OddziaÅ‚ Urologii Nie Strajkuje/

Offline

 

#32 2007-06-24 19:12:29

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu bo rozumiem ze zrobienie tego badania prywatnie u Ciebie nie wchodzi w gre tak?

Offline

 

#33 2007-06-25 08:46:52

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

madziu chociaz faktycznie TK jest bardzo drogim badaniem to pieniadze na to badanie prywatnie bym znalazla , tyle ze ( chyba ze ja mam bledne informacje ) w lomzy tomograf jest tylko w szpitalu zas w bialymstoku zrobienie jego droga tradycyjna graniczy z cudem . chcialabym sie was o cos zapytac , chodzi mi TK . moze to i glupie ale najbardziej w tym badaniu boje sie tego ze majac w tej chwili tak silne zakazenie ukladu moczowego , czestomocz nie bede dala rede wytrzymac do konca badania . myslalam juz o pampersie choc na sama mysl o nim robie sie czerwona . czy ktos z was mial podobny dylemat , jak to rozwiazac . i ostatnia rzecz , czy w przypadku czestomoczu moge w szpitalu poprosic o zalozenie cewnika i wykonanie badania np. cystoskopi w w plytkiej narkozie . chodzi o to ze nie wytrzymalabym biobsji. jutro kolejny raz ide do saracyna i wierze ze uslysze cos konkrtenego . Marw49 dzieki serdeczne za adres i telefon , zadzwonie i wam powiem . buziaki dla wszystkich

Offline

 

#34 2007-06-25 10:43:22

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu slyszalam od lekarza ze najnowszy aparat do tk jest w choroszczy kolo bialegostoku. Podejrzewam ze w PSK u nas tez prywatnie wykonaja. Powiem ci ze chetnie bym zrobila te badanie ale tez mialam podobne mysli co do czestomoczu i zastanawaialam sie nad wkladkami ur. Ktos moze powiedziec ile takie badanie trwa? Rozumiem cie doskonale bo ja zawsze mysle o zsikaniu sie i o tym jak bedzie mi wstyd przed personelem. Z drugiej str myslac nie powinnismy sie tym zadreczac poniewaz wlasnie po to jest te badanie aby zdiagnozowac problem i lekarze musza sie z tym liczyc. Co do cystoskopii w narkozie, bedac u 3 urologow jak wspominalam o narkozie to kazdy mi mowil ze to nie boli i smiali sie ze mnie. To jest okropne ze czlowiek nie ma prawa zazadac znieczulenia. Zaloze sie ze w wiekszych szpitalach nie ma z tym problemu. Czasem czuje sie jakbym zyla w sredniowieczu. Ja juz wczesniej pisalam ze jak cos mnie boli to mdleje i wtedy dopiero lekarze maja problem. Sama nie wyobrazam sobie cysto bez narkozy i myslalam nawet zeby wykonac ja gdzies prywatnie pod normalna narkoza.Jutro podam ci nr do choroszczy na wszelki wypadek jakbys sie zdecydowala, popytam siostre jest lekarzem

Offline

 

#35 2007-06-25 11:15:22

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Dziewczyny badania Tomografem komputerowym pęcherza nie miałam ale miałam 2 x TK zatok szczękowych a moja córka 2x czaszki ( zemdlała u weterynarza i walneła głową w metalowy stół).
Jedno i drugie badanie trwało chwilkę , dosłownie kilka minut.
Nie wiem jak to jest z kontrastem , ale od momentu włączenia tego ustrojstwa do skońzcenia to naprawdę trwa króciutko. Tylko potem trzeba poczekać na opis.
Ja za każdym razem robiłam TK prywatnie , teraz w szpitalu MSWiA też przy podejrzeniu krwiaka mózgu u córki zaproponowali nam termin 4 miesięcy.
My faktycznie zyjemy ale w czwartym swiecie.sad
Kasiu w Warszawie nie miaÅ‚abys problemu ze zrobieniem tych badaÅ„ prywatnie tylko taki kawal jechac na tak podstawowe w dzisiejszych czasach badanie to paranoja ( no i wÅ‚aÅ›nie dojechać w Twoim stanie co za  ............)
Trzymajcie się , nie mozemy dać sie wykończyc w tym naszym kochanym kraju.smile

Offline

 

#36 2007-06-25 12:17:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja nie miałam TK, tylko RM, ale coś mi majaczy w pamięci, że tam za dużo odzieży to się nie miało... RM trwał długo, chyba z pół godziny, a ja tam jęczałam z bólu, i to podwójnie: raz dlatego, że ciekło ze mnie i potworne parcia mnie rozrywały wręcz, a dwa, że okazało się, że ja mam bardzo czuły słuch (tzn. to wiedziałam wcześniej, ale kto mnie tam będzie słuchał, jak to zgłaszałam) i dźwięki emitowanych fal, zwłaszcza tych niższych, były dla mnie nie do przyjęcia (do dziś zresztą nie jestem w stanie znieść u dentysty wiertarki niskoobrotowej). Żeby zabić czas, zaczęłam liczyć te fale, ich długości, powtarzalność. Jak wyszłam z tej "trumienki" i przekazałam wszystko technikowi, to on zrobił duże oczy i powiedział zdumiony "jak bym wiedział, że pani ma taki wrażliwy słuch, to zatyczki bym pani dał". TK i MR zrobisz sobie we Wrocku odpłatnie od ręki.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#37 2007-06-25 13:51:38

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja z kolei jak mialam rezonans przy sprawach ocznych to mialam podany jakis rodzaj znieczulenia poprosilam  anestezjologa prywatnie i on mi cos podal takiego ze nie spalam ale nic nie pamietam(rzekomo mialam otwarte oczy). Zrobilam tak dlatego ze mam klaustrofobie i bym dostala tam szalu. Ale pamietam wlasnie jak kobieta mi mowila ze tam jest strasznie glosno i szumialo jej w glowie pozniej. Bo rozumiem Redakcjo ze przy pecherzu tez sie wjezdza calym cialem do tunelu? Kasia w choroszczy tez jest wlasnie nowy rezonans jakby co. Redakcjo jeszcze chcialabym przy okazji spytac czy TK lub rezonans pokaza ze sluzowka jest zjechana czy tylko cystoscopia?

Offline

 

#38 2007-06-25 14:12:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Chyba nie. Pewnie PET by pokazał, ale zwykły? U mnie nic nie wykazało badanie, żadnych zmian, dopiero histopatologia wykazała, i to niemałe. Więc sądzę, że nie. A ten Twój lek to pewnie Dolargan albo coś analogicznego smile. Tak, wjeżdża się całym ciałem. I mam zagwozdkę, bo z jednej strony pamiętam, że kazali się mocno rozebrać, ale z drugiej - nie pamiętam, czy im z moim ntm zamoczyła płytę, więc czy ja miałam bieliznę na sobie?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#39 2007-06-25 14:53:52

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

O rany jak przeczytałam co napisałyście zimno mi śię zrobiło , ja mam klaustrofobię to mnie najpierw trzebaby było walnąć młotkiem w łeb a potem wpakować w tą trumienkę. Na szczęśćie jeszcze tego nie zaliczyłam.
Tomografia to jak nazwała moja córka wjazd do ogromnego pączka z dziurką ( taka obręcz o wielkiej srednicy ale to chude i wjeżdza sie tylko tym kawałkiem ciała które jest badane.
Okrywają całego delikwenta taką specjalną okładziną ( jak przy przeswietleniu zęba).
Mnie to krażyÅ‚o wokół gÅ‚owy i myÅ›laÅ‚am w trakcie ,że zaraz odlecimy na marsa to tak w nawiÄ…zaniu do odgÅ‚osów w czasie  badania .
Ja takiego wrazliwego słuchu nie mam , to aż strach pomysleć o wrazeniach z takiego badania Karoliny sad
Chyba ta tomografia jest duzo przyjemniejsza i krótsza.

Offline

 

#40 2007-06-25 16:19:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ta trumienka to taki blat wsuwany w coś, co przypomina prostokątne solarium: góra, dół i jedna ściana, a ta pokrywa pozostawia z boku szparę na jakieś 30 cm (plus minus, bo nie pamiętam). Jak ktoś ma klaustrofobię, to faktycznie ciężko, ale najważniejsze, że tym odkrytym bokiem spokojnie dochodzi powietrze, czego nie da się powiedzieć o wielu windach.

Dana, ale najśmieszniejsze było później: przez dobrą godzinę rezonowałam i nie mogłam uspokoić wibracji ciała smile. Dla grających na gitarze: uczucie jak po przyłożeniu rozedrganego kamertonu do pudła gitary, który trzyma się jedną ręką, a drugą łapie jakiś chwyt, najlepiej barowy - żeby zamknąć obwód big_smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#41 2007-06-25 16:21:30

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Redakcjo chodzi Ci o to co mi podano? Wiec on pow ze jakies potrojne skojarzenie lekow, nazwal to NLP czy cos takiego. W kazdym razie czulam sie jak po flaszce ale kaca nie bylo:) Ale podczas badania i tak zmarnowalam kadr lekarzom bo nacisnelam na przycisk jak mi przelecialo przez glowe ze sie tam udusze. No ale dostalam nast porcje dozylna. Niezla lipe tam zrobilam im, az mi wstyd. Apr dolarganu moj tato swojego czasu dostal po nim zapasci w windzie w szpitalu i prawie umarl. Jakos dreszczami reaguje na te nazwe. Kasia wybacz ze rozpisuje sie w Twoim watku

Offline

 

#42 2007-06-25 20:14:53

Annna
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 167

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja po dolarganie 2 dni dochodzilam do siebie. Myslalam ze umre sad zle mi sie kojazy ta nazwa

Offline

 

#43 2007-06-25 21:52:53

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

No wlasnie bo prawda  jest taka ze kazdy inaczej reaguje na leki. Moze to i dobrze bo dzieki temu mozemy sobie dobrac specyfik. Ja mialam 2 narkozy w zyciu a po tej ginekologicznej nie moglam przestac plakac, lekarze pytali mnie co sie stalo a ja plakalam jak malutkie dziecko i nie wiedzialam czemu a czulam sie ok. Tak mi poprostu cos odbilo po tej chemii. Kasia jak bedziesz po wizycie napisz czy czegos sie dowiedzialas

Offline

 

#44 2007-06-26 10:10:46

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

uf. bardzo sie ciesze ze podjelam temat ktory nie jest obcy czyli tomografia a czstomocz . myslalam ze tylko ja mam jakies leki ku temu . posluchajcie czytajac to co pisaliscie na ten temat doszlam do wniosku ze nie mam sensu myslec o tym co pomysli lekarz robiacy TK tylko zakladam wkladki czy pampersa i klade sie na stól , a on ma zadanie wykonac badanie nie zwracajac uwage na to jak kto jest ubrany . magdziu co do narkozy przy cystoskopii to zasadniczo rzeczywiscie znieczulaja tylko cewke moczowa my wlozyc cystoskop , jednak w przypadu gdy w gre wchodzi np. srodmiaszowe zapalenie pecherza , badz jest pecherz neurogenny pacjent ma prawo domagac sie by badanie bylo przeprowadzone w znieczuleniu ogolnym . ja przynajmniej tak mialam . madziu jezeli mozesz to podaj mi ten telefon o choroszczy . narazie musze konczyc bo przyszla pacjentka , ale wieczorem napisze  wam co wyniklo ze spotkania z tym urologie. pa

Offline

 

#45 2007-06-26 10:45:27

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Offline

 

#46 2007-06-26 11:07:50

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Szamanko siostra moja cioteczna miala wziac telefon z odzialu i wieczorem mam do niej zadzwonic i wtedy jak tylko bede miec napisze ci. Posluchaj ona pracuje w szitalu sniadeckim i twierdzi ze PSK u nas  nie strajkuje i bez problemu zrobia ci ten tomograf nawet w psk. Tak wiec jak tylko bede miec tel to od razu ci podam. Co do znieczulenia w cystoskopii mnie lekarze nie sluchali ze mam taki brzuch ze wlasny maz reki na nim nie polozy bo mam parcie na sikanie i sikam pod siebie wiec cystoskopia u mnie mialaby pokazac mi czy mam zjezdzona sluzowke, czy jest to endometrioza. A jeden z urologow pow ze u mnie jest pecherz neurogenny bo te sikanie w nocy itp. Wiec ja tego badania bez narkozy poprostu nie zrobie bo zachowam sie jak histeryczka kt wszystko boli. Zreszta juz powtarzam sie wiem ale boje sie cewnika jak ognia po tym jakie zapalenie mnie dopadlo a lekarze twierdzili ze to nie pecherz boli tylko kobiece organy i tak mnie potrzymali kilka dni mdlejaca z bolu. Wiec ja sobie NIE WYOBRAZAM cysto bez narkozy ale oni sie smieja ze to chwilka, ze to nie boli. Potem czlowiek ma sensacje na lata

Offline

 

#47 2007-06-26 11:15:44

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia znalazlam w necie na str www.katalog.bstok.pl  ten oddzial radiologiczny. Maja swa str www.radiologica.pl i sa tam telefony. Podaje: 0857193496;  0857191199 wewn 287,695, 395, 304. Podejrzewam ze to wlasnie ta placowka bo jest w naglowku Niepubliczny zaklad opieki zdrowotnej Choroszcz. Probuj dzwonic i napisz co Ci powiedzieli. Pozdrawiam

Offline

 

#48 2007-06-26 13:02:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, mnie powiedzieli, że znieczulenie ogólne to tylko odpłatnie i zdaje się - 400 zł. Co do pampersa - mam nadzieję, że ten cały wkład w nim nie tłumi drgań/fal i to nie zamaże obrazu badania.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#49 2007-06-26 13:22:53

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Moim zdaniem trzeba poprostu powiedziec lekarzowi o nietrzymaniu moczu i swoich obawach, chyba moga podlozyc jakis podklad pod czlowieka. Ja spie w domu na podkladach ginekologicznych sa ok. To jest specyfika schorzen pecherza wiec mysle ze lekarze wesprza Cie naprawde

Offline

 

#50 2007-06-27 09:50:04

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

sluchajcie dziewczyny i chlopaki . wczoraj poszlam do dr. saracyna i pokazalam mu wynik badania u ginekologa , chyba troche go zamurowalo . nie czekajc dluzej zapytalam sie kiedy maja zamiar wreszcie przyjmowac pacjentow na oddzial bo u mnie sytuacja stala sie juz naprawde niewesola i dalsze opoznianie moze tylko pogorszyc stan zdrowia . powiedzial ze teroetycznie powinni na koniec tego tygodnia , wiec odpowiedzialam ze poniewaz moja mam przyjezdza z sanatorium w ta niedziele , ja we srode klade sie na oddzial i z tamtad nie wyjde az sie nie dowiem co jest grane . kazal mi przyjsc we wtorek zeby omowic dokladnie plan dzialania . napewno bede miec cystoskopie z wycinkami , badanie posiewu moczu oraz tomograf. jednak ile bede w szpitalu tego nie wiem , postaram sie jednak cos napisac z komorki przez GPRS . madzia jezeli przyjedziesz do saracyna i znim porozmawiasz i on cie bedzie prowadzil to jestem przekonana na 200 procent ze te badania mialabys robione  w ogolnej narkozie . trzymajcie za mnie kciuki by to sie wszystko udalo . naprawde bardzo was polubilam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson