Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2007-06-27 10:12:48

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

No to super moze cos wreszcie sie wyklaruje w tej sytuacji. Mam nadz ze uda Ci sie wreszcie zbadac. Rozumiem ze cysto pod narkoza bys miala i bardzo dobrze. Trzymam kciuki i powodzenia

Offline

 

#52 2007-06-27 12:14:06

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

I ta narkoza jest na NFZ? Bo ja powinnam za kilka miesięcy zrobić kontrolną biopsję, ale drugi raz na żywca ciąć się nie dam, a lignokaina na mnie nie działa, to może kiedyś się przemogę i przyjadę do Ciebie?
Ale z tego, co piszesz, widzę, że rozsądny lekarz z dr. Saracyna.
A jak krwawienia? Ustały?
Uściski smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#53 2007-06-28 08:16:16

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

sloneczka , zaczynam odnosic wrazenie ze chyba moj przypadek jest rzeczywiscie nie do przejscia. krwawienia ani na moment nie ustaly , caly czas w moczu jest krew a na dokladke nie wiem co jest grane ze zawsze z rana zanim nie zacznie dzialac tramal i vesicare am bardzo silne parcia na mocz i jednoczesnie na stolec . zaczynam juz myslec o tym zeby 1 raz w zyciu zaczac nosic pampersy , ale na boga czy z tej cholernej choroby mozna sie wyleczyc ??dziewczyny a zwlaszcza ty magdziu poniewaz mieszkasz w bialymstoku , zdaje sie ze na malmeda ( to musialabym sprawdzic ) przyjmuje profesor mysliwiec . kilkanascie lat temu mialam okazje poznac go osobiscie i zaluje ze pozniej moj ojciec bardziej patrzyl na swoje pieniadze niz na to zebym mogla wyleczyc sie z zakazenia ukladu moczowego. facet jest wowczas byl jednym z 3 profesorow na europe ktorzy mieli takie osiagniecia w dziedzinie leczenia zakazen. pamietam ze w posiewie miala jak zawsze esherihia coli 10/8 i nikt nie potrafil znalec leku zeby zbic te bakterie , tyczasem on dal mi jakis lek ( 3 tabletki ) ktore mialm przyjac po jednej przez 3 dni . co sie okazalo rzeczywiscie po tej kuracji bakterie znikly calkowicie . dlatego moze jak znajdziesz czas to skontaktoj sie z nim . po za tym w bialymstoku przyjmuje rowniez jakis bioenergoterapeuta jan pawlik  , ktory ponoc ma dobre osiagniecia . sama juz nie wiem , lapie sie juz wszystkiego . trzymajcie sie cieplo . pa

Offline

 

#54 2007-06-28 08:44:54

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu dzieki za info. Znam to nazwisko pogadam jeszcze z mama bo wydaje mi sie ona tez o nim slyszala. Na malmeda jest prywatna przychodnia Esculap i pewnie to tam on mialby przyjmowac. Czasu mam jak lasu Kasia bo mam wolne od pracy, czekam az maz bedzie mial wolny dzien bo chce pojechac do zielarza w supraslu. Musze tez znalezc u nas dobrego ginekologa aby ktos wreszcie zajal sie endometrioza bo nawrotu torbieli nie chcialabym miec a i tez nie chcialabym wracac do hormonow. W ciaze teraz tez nawet gdybym mogla zajsc to lepiej zebym nie zachodzila bo mam bakterie i bedzie po niej. Boze czasem nie wiem za co sie zabrac. Na razie stawiam na walke z choroba pecherza bo to chyba moja egoistyczna pobudka, tak bardzo przeszkadza mi to w funkcjonowaniu. Siedze i mysle ze rewelacja by bylo zwalczyc te chorobsko a potem zajsc w upragniona ciaze. Trzymaj sie

Offline

 

#55 2007-06-28 08:45:57

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Nie pamietasz przypadkiem czy ten lek to nie byl antybiotyk Summamed?

Offline

 

#56 2007-06-28 18:48:17

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc dziewczyny ! sluchajcie napierw madzia podam ci numer do doktora skretka ktory jest naprawde bardzo dobrym ginekologiem i rzeczywiscie zna sie na swojej pracy , on prowadzil mnie przez 3 ostatnie ciaze . facet ma cieply glos i obycie i mozesz z nim rzeczywiscie pogadac o swoich klopotach . 601344043 , wiem ze jest wspolwlascicielem kliniki chyba tomaszewskiego w bialymstoku . co do ciebie karolinko to jak bedziesz miala isc na biopsje to powiedz swojemu lekarzowi ze niech ci nie chrzani glupot ze systoskopie z biopsją wykonuje sie tylko przy podaniu lignokainy , bo to zalezy od indywidualnego pacjenta , on ma zakichany obowiazek stworzyc ci odpowiedni komfort psychiczny i fizyczny i tylko do niego zalezy decyzja o uzyciu narkozy . wrazie czego przyjezdzaj do lomzy do saracyna a nie bedziesz nigdy zalowac . magdzia najwyzej jesli mozesz to podaj mi swoja komorke to jak cos bede wiedziec wiecej to ci dam znac . apropo czy ty tez kiedys mialas ten antybiotyk?
caluski

Offline

 

#57 2007-06-28 20:36:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, a może te namiary na ginekologa wpisz w Lekarzach?
Co do narkozy - oni się zasłonili kontraktem z NFZ, że im niby nie zrefunduje; zresztą we Wrocku mało które badanie inwazyjne robione jest u dorosłych w narkozie z tego samego powodu - mówię o szpitalach publicznych, klinicznych. Może i nawet to prawda, może nie chciało im się negocjować dodatkowych kosztów (niech pacjent cierpi)... Ale jak zdecyduję się na kontrolną biopsję, to na pewno rozważę opcję dra Saracyna.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#58 2007-06-28 21:56:22

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasienko dziekuje Ci slicznie. Ja na parkowej  czyli u tomaszewskiego bylam operowana przez dwoch lekarzy w tym do jednego chodzilam wczesniej tez jest rewelacyjny w sprawach ginekologicznych ale nie w pecherzu. szczerze mowic chcialam dawno wpisac jego namiary w dziale lekarze. Teraz do niego nie chodze bo powiedzial mi ze jak nie zajde w ciaze po paru miesiacach to trzeba zrobic droznosc jajowodow a ja sie oczywiscie przestraszylam i nie poszlam do niego. Wiesz co ta klinika wogole jest w porzadku bo jak tam lezalam to mialam naprawde komfort a i lekarze byli bardzo mili do pacjentek, pomijajac to co przydarzylo sie po cewnikowaniu. Dzieki sliczne za telefon zapisze sobie w kajecie. Napisze Ci maila ale to jutro

Offline

 

#59 2007-06-29 09:44:47

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

karolinko w dziale lekarze napisalam swoje wrazenia odnosnie kilku lekarzy oraz podalm namiary do doktora skretka. pozdrawiam

Offline

 

#60 2007-06-29 10:20:26

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia te tabletki summamed jakos w miare znosze wiec kiedys jak bylam chora tak poprostu zatoki czy cos nie pamietam to tez mi pomogly. Mysle jednak ze w sprawach pecherzowych bylyby za cienkie takie 3 tabletki, jak ludzie latami biora anybiotyki

Offline

 

#61 2007-07-05 18:09:22

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc dziewczyny , obiecalam wam ze napisze co sie wyklarowalo w mojej sprawie. wiem ze nie nalezy uzywac tu wyrazow niecenzuralnych ale to chyba kazdy z was powie kiedy przeczytacie co sie wydarzylo. we wtorek ja sie umawialam poszlam do dr. saracyna zeby omowic co i jak . juz na dzien dobry powiedzial mi ze sroda odpada bo ma teraz po tym strajku mnostwo operacji i mialm sie zglosic dzisiaj . dobra , podziekowalam ,zacisnelam zeby i pomyslalam ze jakos przetrwam jeszcze ten jeden dzien a w piatek zgodnie z z rozmowa mialam miec wykonana cystez biopsja , oczyczywiscie pod narkoza . wczoraj spakowalam torbe do szpitala i rano bylam juz gotowa zeby sie polozyc . tak jak mi kazal na oddzial stawilam sie 8,45 , moj maz czekal na dole pod izba przyjec a ja na gorze mialam tylko dostac skierowanie od niego . godzina za dziesiec dziewiata , wychodzi z cala swita i mowi ze teraz idzie na obchod i mam zaczekac az skonczy . dobra , siedze czekam , wreszcie patrze idzie do swojego gabinetu . pomyslalam ze zaraz dostane skierowanie i pojde na izbe przyjec . słuchajcie , podszedl do mnie i mnie przeprosil ze nie bedzie mi mogl zrobic zadnego badania bo jest przeludniony oddzial i mam sie stawic w poniedzialek rano i wowczas powinnam byc przyjeta . k........!!!!!!!szlag mnie trafił i az sie zielona zrobilam ze zlosci i bolu . nie dosc ze mam juz teraz skapomocz , czestomocz, krwiomocz a co za tym idzie potworny bol , to jeszcze od dwóch dni zaczelam sikajac wydalac jakies drobne grudki ktore potem sie krusza  i wywoluja prawdziwy horror. dlugo nie moglam dojsc do siebie i wreszcie znalazlam numer do kliniki urologii w bialymstoku , najpierw dzwonilam ale nikt nie odpowiadal , a potem napisalam meila i przedstawilam cala historie . zapytalam sie czy w razie czego jesli w poniedzialek powtorzy sie sytuacja czy beda mogli mnie przyjac na oddzial . sory ale musze miec jakies alternatywna bramke . jak przypadkiem uslyszalam na oddziale od jednego z lekarzy ktorzy tam pracuja , to maja ponad 100 zaleglych operacji i zabiegow ktore zawiesili w czasie strajku . cholera guzik mnie to obchodzi ile maja zaleglych zabiegow , to nie ja wymyslilam ten strajk i teraz niech moze wezma sie do pracy a ja nie bede dluzej czekac az zatrzyma sie mocz , bo tu chyba krotka juz droga.
papatki

Offline

 

#62 2007-07-05 19:25:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Niedobrze sad. A te grudki to co?
Wrocławska urologia odpada. Ze starego szpitala już wyeksmitowano klinikę (zamknięte na kłódkę), a w nowym nie ma jeszcze odbioru oddziału. Jak powiedział z przekąsem jeden z urologów z kliniki "bo 20 lat to było za mało, żeby wybudować". Nie wiem, jak oni teraz działają, śmiałam się, że wirtualnie, ale na oddział się nie dostaniesz w tym momencie. A dzwoniłaś do MZ? Tam jest infolinia strajkowa.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#63 2007-07-05 22:17:42

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

karolina podejrzewam ze moze to byc piasek i razem z nim wydalm z krwia pojedyncze nablonki . jeszcze tylko tego by mi brakowalo , nie wiem czy mialas kiedys piasek ale jak go rodze , bol jest niedo opisania . dzwonilam do MZ i powiedzieli mi ze jesli nie bede przyjeta do poniedzialku to sami mnie pokieruja i beda dzwonic do naszego szpitala i zrbia dym . wierzcie mi dziewczyny , ale sie naprawde boje ze do poniedzialku moge wogole nieoddawac moczu i co wtedy?. narazie znikam jak bede miala odpowiedz z kliniki to dam wam znac , a tak apropo karolinko a jak ty sie czujesz . pa

Offline

 

#64 2007-07-06 05:42:13

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu  jak czytam co piszesz to nie mogę uwierzyć ,że to dzieje się naprawdę.
Ile trzeba teraz mieć szczęścia ,żeby jakoś żyć w tej naszej porąbanej rzeczywistości.
Lekarz nie cierpi , jego nie boli , więc co za problem tydzień w tą czy w tamtą stronę.
Jak można zostawić człowieka samego w takiej sytuacji.
Ch....a słów brak !

Offline

 

#65 2007-07-06 12:08:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, ja czuję się źle, nie mam leków, to o czym mówić. Ale cieszę się, że MZ reaguje i masz już realną szansę na dostęp do pomocy lekarskiej.
Dana, a oni chcą, żeby popierać ich strajk...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#66 2007-07-06 22:08:18

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Dziewczyny , Wreszcie Uspalam Dzieci I Mam Juz Troche Spokoju , Dlatego Dopiero Usiadlam Zeby Cos Naskrobac . Sluchajcie Czy Ja Jestem Tak Stara I Zacofana Czy Ten Swiat Idzie Do Tylu ? Pisalam Wam O Meilu Do Kliniki W Bialym I Bylam Swiecie Przekonana O Tym Ze Mi Odpowiedza , Jak Bardzo Sie Rozczarowalam . Z Kliniki Jak Do Tej Pory Nie Otrzymalam Zadnej Odpowiedzi , Wiec Nie Wiem Czy Ktos Sobie Robi Niesmaczne Jaja , Piszac Ze Odpowiadaja Na Meile I Zapraszaja Do Korzystania Z Ich Uslug . Czy Moze Powinnam Juz Zlozyc Zmowienie U Grabarza I Czekac  Na Ten Koniec . Cholera , Aja Zawsze Odpisuje Na Wszystkie Meile Moze Nie Na Wszystkie Odrazu Ale W Miare Czasu To Robie . Karolina Patrze Ze Jedziesz Jak Ja Bez Lekow I Bez Tej Cholernej Pomocy Ktorej Sie Nam Nalezy . Wiecie Co Sory Jesli W Tym Miejscu Kogos Uraze , Ale Na Slowo Lekarz Zaczynam Dostawac Fobii . Po H....to Skladac Przysiege I Odwalac Takie Cuda!!!! Z Calego Serca Zycze Im Tego Samego , By Poczuli Co To Bol . Nie Wiem Jak Wytrzymam Do Poniedzialku Bo Kiedy Z Moczem I Krwia Wyluskuja Sie Grudki Piasku Bol Jest Nie Do Opisania . Ale Przysiegam Ze Jesli Nie Przyjma Mnie W Poniedzialek To W Tym Samym Dniu Skladam Sprawe Do Prokuratury O Nieudzieleniu Pomocy I Dzwonie Do Paru Redakcji Czy Tvn.
Zastanawiam Sie Jak Mam Sie Wam Odwwdzieczyc , Jestesmy Z Roznych Miast A Jednak Zyskalam Wasza Sympatie , Moze Wiec W Rewanzu Prywatnie Jesli Na Meila( Drugi , Najbardziej Znany ) Wylicze Wam Wasze Bardzo Dobre , Dobre I Negatywne Dni , Poniewaz Zajmuje Sie Numerologia
Adres:tuptus4@wp.pl
Ps. Duza Ulge Przynosi Mi Teraz Przyjmowanie Leku Bez Recepty O Nazwie Uronat , Jest Moze Drogi Ale Faktycznie Oczyszcza Drogi Moczowe , Wiec Moze I Wam To Pomoze . Zycze Wam Tego Z Calego Serca . Sloneczka I Do Uslyszenia .

Offline

 

#67 2007-07-06 22:10:35

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

do wyliczenia potrzebna mi jest tylko data urodzenia i nic wiecej .

Offline

 

#68 2007-07-07 08:46:03

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu moja propozycja jest taka:sprobuj  zadzwonic dzis do psk na cenrale(pewnie tak robilas)i popros o urologie do DYZURKI PIELEGNIAREK, a tam na bank jakas pielegniarka jes pod telefonem czy to sb czy niedziela, wtedy popros o lekarza dyzurujacego ktorego ona poprosi i z nim porozmawiaj. Znalazla jeszcze tel do pokoju asystenta na urologii wlasnie tam gdzie siedza lekarze podaje:    0857468431    i tu powinien byc jakby co dyzurujacy. Najpredzej jednak lekarza mozna znalezc kiedy sie poprosi pielegniarki, bo ona go musi zawolac Nie wiem kurcze to bardzo trudna sytauacja moze chociaz uda Ci sie porozmawiac z lekarzem. Opowiedz mu wszystko bo jakby Cie nie przyjeli w pn to przynajmniej moze tu uda sie zaklepac miejsce telefonicznie. Trzymaj sie

Offline

 

#69 2007-07-07 21:26:04

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

WIECIE CO , SIEDZE TERAZ SAMA W MOIM POKOIKU GDZIE MAM KOMPUTER I SWOJE UKOCHANE BIURO I CZUJE ZE TRACE NADZIEJE ZE UDA MI SIE WYGRAC Z CHOROBĄ . TO STRASZNE UCZUCIE BO CZLOWIEK TAK NAPRAWDE ZYJE KIEDY JESZCZE MA NADZIEJE A UMIERA KIEDY ONA SIE KONCZY. BYLA U MNIE TERAZ MOJA KOLEZANKA KTORA NIE WIDZIALAM  MIESIACE , KIEDY WESZLA I SPOJRZALA SIE NA MNIE POWIEDZIALA ZE BARDZO ZLE WYGLADAM , B.DUZO SCHUDŁAM I JESTEM STRASZNIE BLADA.KAROLINKO KIEDY WCZORAJ WESZLAM NA PORTAL I BARDZO DOKLADNIE PRZECZYTALAM NA TEMAT CHOROB PECHERZA ITD. BYLAM W SZOKU I POD OGROMNYM WRAZENIEM TWOJEJ WIEDZY NA TEN TEMAT , MOJA JEST MINIMALNA PRZY TYM CO TY WIESZ . PROBOWALAS TEGO LEKU URONAT? POWINIEN ROWNIEZ I TOBIE POMOC CZY MAGDZI. WSZYSTKIE JESTESCIE WSPANIALYMI DZIEWCZYNAMI I POZNANIE WAS TO DLA MNIE OGROMNA SATYSFAKCJA I ZASZCZYT. TERAZ CHODZE JUZ CALY CZAS W PAMPERSIE , BO NIE CZUJE KIEDY KAPIE MOCZ , CHCIALABYM MIEC TO JUZ ZA SOBA I POWIEDZIEC WRESZCIE JESTEM ZDROWA. POZDRAWIAM WAS BARDZO CIEPLO I JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZE JESTESCIE . PA sad i sad

Offline

 

#70 2007-07-07 21:41:53

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia a ten lek jest na bazie zurawiny bo ja chyba widzialam reklame tego leku? Trzymaj sie cieplutko poniedzialek jest juz pojutrze.

Offline

 

#71 2007-07-08 11:08:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, przy IC wszystkie leki na zakażenie dodatkowo uszkadzają pęcherz. Tak właśnie mnie załatwionio 7 lat temu sad


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#72 2007-07-08 13:10:37

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

w takim razie bardzo was serdecznie przepraszam , naprawde chcialam pomoc. ja sie dzisiaj czuje bardziej niz okropnie , jest mi slabo a nododatek moj pecherz chyba oszalal . do 12 co piec minut siekalam i nie moglam tego powstrzymac , teraz nieco sie uspokoilo , ale chce mi sie wyc , z bolu , zazenowania i bezsilnosci . nie wiem co sie ze mna dzieje , to prawde juz jutro poniedzialek i moze wreszcie znajde sie tam gdzie powinnam byc juz conajmniej3 tyg.temu . karolina mozesz podac mi swoja komorke to jak bede juz na oddziale to ci napisze smsa. potem wieczorem wejde na portal. pa

Offline

 

#73 2007-07-08 14:52:30

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia ja pytalam o sklad dlatego ze mnie niektore rzeczy podrazniaja. Sprawdz czy aby nie od tego leku masz taki czestomocz i nietrzymanie. Bo moze to dodatkowe podraznianie dla pecherza ktory u Ciebie naprawde jestw oplakanym stanie. Ja po urinalu mam nietrzymanie moczu natychmiastowo wiec uwaznie przyjrzyj sie temu. Czytalam w necie o skladzie tam nie ma zurawiny akurat jest brzoza, nawloc, i pokrzywa ale oprocz tego nie pamietam jakies kwasy bodajze cytrynowy i mysle ze to moze powodowac draznienie. Wiem ze chcialas pomoc nie musisz przepraszac. pozdrawiam i zycze spokojnego dnia

Offline

 

#74 2007-07-08 15:12:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia, nie masz co przepraszać, ja zawsze to zaznaczam, bo choroba pęcherza chorobie nierówna - to, co w jednej pomaga, w innej tylko szkodzi. A urolodzy nie umieją rozpoznać podstawowych rzeczy.

Ostatnio trafiłam na urologa, który - pierwszy smile! - powiedział do mnie: "proszę pamiętać o diecie, to podstawa w pani chorobie". A jednak można się nauczyć!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#75 2007-07-08 16:15:29

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Karolina a moj powiedzial herbate moze pani sobie pic ona nie wplywa na pecherz a tak wogole to od zadnego nigdy nie uslyszalam ze moze byc podrazniona sluzowka. Zastanawiam sie ile osob chodzi do nich nie majac o tym pojecia, zerszta ja o tym dowiedzialam sie z tego forum i gdyby nie to dalej bym jadla marynaty w ilosciach ogromnych i zjeżdżala sobie pecherz

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson