Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-06-10 10:31:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Wrocław urolog polecam

We Wrocławiu polecam prof. Romualda Zdrojowego. Adres jego gabinetu znajduje się w linku na stronie głównej portalu. To pierwszy urolog (po pięciu latach moich zmagań z chorobą), który stwierdził, że moje dolegliwości nie są moim wymysłem, zlecił porządną i naprawdę potrzebną diagnostykę, nie męcząc mnie zbędnymi badaniami, i zapisuje leki, które mają szansę zadziałać (a nie cokolwiek, na chybił-trafił, co tylko powoduje inne problemy zdrowotne, bo ja wielu leków nie toleruję). I, co najważniejsze, życzliwie podchodzi do pacjentów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2006-09-01 12:26:09

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Wrocław urolog polecam

Hello:) a moglabys droga Redakcjo napisac czy facet mialby tam co szukac,Twoim zdaniem oczywiscie i ogolnie cos wiecej o Panu doktorze bo jestem na etapie poszukiwan kogos kompetentnego coby wiedzial wiecej odemnie i wiedzial jak te moje bakterie nieszczesne wytepic:(zanim one wytepia mnie.

Offline

 

#3 2006-09-01 19:39:20

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Facet to nawet więcej, bo pan profesor bardziej na mój gust oblatany w męskich narządach smile. A co jeszcze chcesz wiedzieć?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2006-09-01 20:22:20

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Wrocław urolog polecam

Offline

 

#5 2006-09-01 22:54:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Tak. To jest duży plus. Jest komunikatywny i życzliwy wobec pacjentów. I co ważniejsze - otwarty na współpracę. Ja ostatnio tak się zagalopowałam, opowiadając, że chcę sprowadzić Cystistat, zejść z Elmironu, odstawić to i tamto, aż nagle, zmitygowawszy sie, zapytałam, czy profesor nie ma mi za złe, ze ja w zasadzie wcinam mu się w terapię i sama decyduję, na co usłyszałam, że on byłby szczęśliwy, gdyby wiedział, jak mi pomóc, więc zgadza się z każdym pomysłem, który da mi jakąkolwiek nadzieję. Na razie tylko gwałtownie oponuje przeciwko pomysłom proponowanym np. przez niejakiego dra R., żeby mi wyciąć pęcherz. I ten protest też mi się podoba. Jest gadułą, co także lubię, bo nie ma dla mnie nic gorszego niż nadęty, obrażony na pacjenta lekarz-mruk (poprzedni urolog taki był). Tylko czasem trzeba mu wchodzić w słowo, ale mnie też niełatwo przegadać, więc sobie radzę smile.
Co jeszcze chcesz wiedzieć?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2007-03-04 18:16:00

lutra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 22

Re: Wrocław urolog polecam

Redakcjo Droga,
Czy możesz powiedzieć jak zarejestrować się do prof Zdrojowego?

Offline

 

#7 2007-03-10 18:24:51

ratunku
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 3

Re: Wrocław urolog polecam

Uprzejmie pytam czy moze ktos poleca jeszcze jakiegos urologa we wroclawiu ktory zna sie na kobiecych problemach z pecherzem?

Offline

 

#8 2007-03-10 22:40:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Lutra, na stronie głównej masz link do nazwiska profesora, tam jest jego numer telefonu. Profesor przyjmuje wtorki i czwartki od 15.30. Wizyta 100 zł, ale warto, bo profesor Zdrojowy nie boi się leczenia wink i nie ignoruje pacjentów.

Ratunku - w Klinice Urologii (i w poradni na Borowskiej) jest pani dr Kołodziej, która jest urologiem i ginekologiem. Może jest niezła? Poza tym - jakie problemy? Bo mnie np. leczenie pęcherza prowadzi mój ginekolog (bardzo dobry zresztą).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2007-03-12 23:07:21

lutra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 22

Re: Wrocław urolog polecam

dzięki Redakcjo-moja Pani ginekolog nie szpikuje mnie wprawdzie antybiotykami, lecz stara leczyć naturalnie ale działa a chybił trafił, byłam już u jednego urologa ale odesłał mnie z powrotem do ginekologa. tak w kółko i nic się nie poprawia. szukam kogoś kompetentnego więc.

Offline

 

#10 2007-04-20 11:00:46

Annna
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 167

Re: Wrocław urolog polecam

Pan profesor bardzo miły i sympatyczny człowiek.Ale mi nie pomógł. Chyba moje dolegliwości wydały mu się zbyt błache żeby się mną zając. Nie stety jest coraz gorzej sad . Ja za wizytę płaciłam 150zł więc chyba podniósł cenę.

Pozdrawiam gorÄ…co.

Offline

 

#11 2007-04-20 14:14:33

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

O, a kiedy byłaś?
Niestety, nam trudno pomóc, nawet, jak lekarz się stara. A najczęściej dlatego, że sytuację schrzanili ci, którzy się nie starali...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#12 2007-04-21 13:44:41

Annna
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 167

Re: Wrocław urolog polecam

Byłam już jakiś czas temu. W grudniu jeśli się nie mylę. Może ta cena jest tylko dla nowych pacjentów. A ci którzy już długo do niego chodzą płacą po starej cenie.

Kilka dni temu byłam u Dr. n. med Andrzeja Basiewicza. Jest ordynatorem na uroligii w szpitalu w Kłodzku. Dostałam skierowanie na jego oddział i kilka badań.
Przyjmuje prywatnie w Dzierżoniowie (50km od Wrocławia) w przychodni Amicus. Koszt wizyty 60zl. tel do przychodni amicus: 074/645-76-10, 074/832-09-70
Polecam go. To pierwsza osoba która poważnie się mną zajęła.

Offline

 

#13 2007-04-21 14:38:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#14 2007-04-21 14:57:09

Annna
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 167

Re: Wrocław urolog polecam

smile smile Bardzo możliwe

Offline

 

#15 2007-09-02 13:46:19

dago_a
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 61

Re: Wrocław urolog polecam

czy ktos byl u tego lekarza? chcialbym poznac opinie bo widze, ze Pan ten czuwa nad portalem pecherz.pl, nie wiem czy zaglada na forum, byloby milo bo moglby poznac zlozonosc problemow uzytkownikow ale watpie zeby mial na to czas i checi, pytam sie bo szukam kolejnego lekarza w moim miescie, w koncu rozumnego, ktory da mi jakis promyk nadziei

Offline

 

#16 2007-09-02 15:20:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Dago, przeniosłam do już istniejącego wątku.
Nie wiem, na ile profesor może Ci pomóc, ale możesz spróbować. Mnie podobało się, że był pierwszym urologiem, który mnie nie olał, choć mam wrażenie, że ostatnio stracił na mnie pomysł...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#17 2007-09-08 17:12:59

romka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 5

Re: Wrocław urolog polecam

Witam  rowniez z Wroclawia, nie wiem jak sie stalo ze dopiero po tylu latach poszukiwan, chyba jakies zacmienie, znalazlam ten portal, Z choroba wlasnie w naszym miescie blakalam sie juz w 97 roku, trafilam do doktora SokoÅ‚owskiego,ktory postawil diagnoze po wielu badaniach, probowal na mnie znanych mu metod -bezskutecznie, w koncu w przedzien tzw doszczepu ewentualnego do pecherza, przekazal mnie do Warszawy, do doktora Radziszewskeigo, Dalej opisywac nie bede, jedyne co uzyskalam to eksperymentalny stymulator, nie ma poprawy i od 2 lat niczym nie jestem w zasadzie leczona i nie mam lekarza! Moze jednak cos sie w tym wzgledzie zmienilo?  I  jest  lekarz na ktorym moglabym polegac???

Offline

 

#18 2007-09-08 19:42:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Romka, dr R to spec (jeśli chodzi o wiedzę) od IC, ale z tego, co piszą pacjenci, w praktyce i podejściu do ludzi dość fatalny.
We Wrocławiu, od razu rozwieję Twoje złudzenia, nikogo nie znajdziesz fachowego. Jeśli masz typowe IC i nie miałaś specjalnie ustawionego leczenia, tzn. jest jeszcze wiele do wykorzystania w Twoim przypadku, spróbuj nawiązać kontkat z prof. Zdrojowym. On przynajmniej ma życzliwe podejście i w pewnych granicach pomaga (np. nie robi problemu z importem docelowym, zwłaszcza jak sama się tym zajmiesz i nie obciążysz szpitala wink ), chociaż metod znanych na świecie, ale nieuznanych (czort wie, czemu) w Polsce nie zastosuje.
Ale na dzień dobry możesz tak zacząć... Wiem, że jakieś pacjentki z IC ma inny pan doktor, przesympatyczny zresztą, tylko że choć kłaniamy się sobie nisko i uprzejmie, do dziś nie wiem, jak on się nazywa smile. Możesz podejść na Borowską i zapytać o młodego lekarza, który leczy Elmironem i poleca portal pecherz.pl smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#19 2007-09-26 16:01:47

kaja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 26

Re: Wrocław urolog polecam

Lekarze-Wrocław.
Odpowiadam na pytanie zadane przez ama. Dr Tuchendler jest urologiem chirurgiem, pracuje w Wojskowym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Weigla 5 w dzielnicy Wrocław Krzyki. Nie wiem czy przjmuje w domu.

Offline

 

#20 2007-09-26 16:50:32

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Kaja, tym razem przeniosłam, następnym usunę!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#21 2007-09-26 18:06:07

kaja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 26

Re: Wrocław urolog polecam

Droga Karolino, b. Cię przepraszam, że piszę nie w tym miejscu. Jestem guła do techniki.Znam tylko podstawową obsługę komputera, jeżeli źle coś zrobię to wynika to z moich nieumiejętności.

Offline

 

#22 2007-09-26 18:09:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Nie, Kaju, to nie jest kwestia techniki. Jeśli masz odrębny wątek o urologach we Wrocławiu, a piszesz o wrocławskim urologu TUŻ POD moim postem, w którym proszę, żeby pisać w odpowiednich wątkach, to nie ma to nic wspólnego ze zdolnościami technicznymi, tylko sama wiesz, z czym - i mnie to denerwuje. Mam nadzieję, że będziesz w następnych wypowiedziach bardziej przemyślanie wybierać wątki.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#23 2007-09-26 18:26:27

kaja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 26

Re: Wrocław urolog polecam

Jednak jestem guła. Na szczęście kolega w pracy pokazał mi jak tworzy się nowy wątek. Myślę , że następnym razem się nie pomylę.

Offline

 

#24 2007-09-27 17:22:45

kaja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 26

Re: Wrocław urolog polecam

czy mogłabym się dowiedzieć co znaczy skrót IC ?

Offline

 

#25 2007-09-27 19:36:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8787

Re: Wrocław urolog polecam

Intersticial Cystistis = Cystitis Interstitialis = Śródmiąższowe zapalenie pęcherza.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson