Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-01-22 20:54:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Lista zwycięzców

Dla podniesienia ducha w narodzie zakładam wątek, w którym proszę wszystkich ozdrowieńców o wpisy. Na pewno udało się pomóc Oli1, proszę o dalsze triumfy. Jak ktoś jest prawie zdrowy smile, to też się liczy.

PS. A tym sposobem forum ma już 3000 postów. Rośniemy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2007-03-01 22:57:06

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Lista zwycięzców

Wydaje mi się, że może w tym temacie niech sie wypowiedzą nie tylko ozdrowieńcy, ale te osoby, które po jakimś okresie leczenia mają pozytywne wyniki, bo każdy "ozdrowieniec" boi się przyznać w obawie, że jak się zamelduje jako zdrowy, to mu to przyniesie pecha i zaraz będzie chory, bo w naszych schorzeniach tak jest. Tydzień jest ok! a potem wszystko jak bylo, albo jeszcze gorzej. Dan

Offline

 

#3 2007-03-02 08:13:53

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Lista zwycięzców

Dobrze napisałaś Dan, właśnie dlatego jakoś nieswojo było dla mnie się tutaj wpisywać. Bałam się, ze jak wrócą mi dolegliwości, to byłoby tak, jakbym "oszukiwała" innych forumowiczów. Poza tym czasami jeszcze stare do mnie wraca, toteż nie wiedziałam, czy to jest wątek dla mnie. Ale skoro sprawa została postawiona w taki sposób, to niech tam będzie, mogę napisać, że po leczeniu pojawiła się u mnie poprawa, po 4 latach. Muszę się przyznać, że sama nie wierzyłam, że to jeszcze możliwe.

Offline

 

#4 2007-03-02 08:26:43

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Lista zwycięzców

Bardzo sie z tego cieszę, jako ze sama mam w tym udział namawiajac Ciebie do przyjazdu do Warszawy i zrobienia badań, a potem podjecia leczenia, a bylas tak cierpiaca, że napisałas mi na priva, że nawet nie masz sily na jakąkolwiek podróż, a jednak warto było, bo wyjscie z tego problemu nie jest łatwe i my tak jak alkoholicy, całe życie bedziemy "pęcherzowiczami" i ciagle musimy kontrolować, czy aby znów coś się nie przyplątało. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia, a nastepnych zachęcam. Danrom

Offline

 

#5 2007-03-02 16:43:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Lista zwycięzców

Oj, Dan, święte słowa - jak alkoholicy... Z tego się nie wychodzi, jest się najwyżej pęcherzowiczem bezobjawowym...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2007-07-23 23:20:54

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: Lista zwycięzców

blagam, niech ktos tu cos jeszcze wpisze, ze wyzdrowial... to nasz moralny obowiazek pisac w tym watku!! ku pokrzepieniu serc... ja chce wierzyc, ze z tego da sie wyjsc. prosze...


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#7 2007-07-31 15:30:11

kaja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 26

Re: Lista zwycięzców

Choruję na nadreaktywny pęcherz 7 lat. Mój urolog powiedział, że nigdy się z tego nie wyleczę. Bardzo to było pesymistyczne. Z kolei mój psychiatra powiedział, że człowiek może po kilku latach nagle wyzdrowieć. Życzę wszystkim wyzdrowienia i wyjścia z tego koszmaru.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson