Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-09-13 17:08:18

Bart3k
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 3

Mój problem

Witam. Mam 13 lat. Moje problemy zaczęły się mniej więcej od czasu kiedy zacząłem brać prysznic codzinnie. Otóż od roku mam problemy z moim osobistym zapachem. Początkowo myślałem, że to nie ja (w końcu kąpałem się codziennie). Gdy codziennie dotykał mnie ten problem w końcu stwierdziłem, że to ja. Myślałem, że nie świerzo pachnę, ale potem zrozumiałem, że śmierdzę moczem. Dziwi mnie jedno, że odczuwam ten zapach tylko wtedy, gdy jestem poza domem ( w szkole, kinie itd.).Od tamtego momentu starałem się coraz dokładniej się myć, ale to nic nie dawało.
Nie chce, żeby naśmiewali się ze mnie w szkole więc prosze was o pomoc.

Offline

 

#2 2007-09-13 17:25:57

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Mój problem

Witaj. Bart posluchaj a czy czujesz np ze wydostaje sie z Ciebie mimowolnie kropelka moczu, czy np ze czasem popuszczasz? Jesli tak sie zdarza to zapach jest od tego. Ale ogladalam w tv (tu pewnie wsz beda zdziwieni) ze kapiele prysznicowe powoduja namnazanie sie bakterii E coli (poprzez bÄ…belki kt powstaja) i rzekomo na oddzialach likwiduje sie prysznice dla dzieci na rzecz kÄ…pieli z tego wzgledu. Nie wiem czy to ma jakis zwiÄ…zek z Twoja przypadlosciÄ… ale pomyslalam ze o tym wspomne. Konieczne jest zrobienie posiewu moczu, nie piszesz nic o zadnych badaniach czy cos robiles? Porozmawaj z rodzicami na temat wyslania moczu do warszawy pocztexem na posiew tam jest bardzo dobre laboratorium.Jesli nie to zrob posiew bakteriologiczny przy skierowaniu od rodzinnej.  Mi sie wydaje ze to najprawdopodobniej sa bakterie lub drozdze. Czy masz jakies inne objawy czy tylko zapach, moze np czasem Cie piecze albo swedzi? Z tym zapachem sie denerwuj jesli to bakterie to da sie tego pozbyc. Jesli zrobilbys posiew w warszawie na inzynierskiej badz pewien ze warto wydac te 100zl.

Offline

 

#3 2007-09-13 18:18:40

Bart3k
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 3

Re: Mój problem

Nic takiego siÄ™ nie dzieje. Dzieki smile

Offline

 

#4 2007-09-13 18:26:04

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Mój problem

W takim razie wg mnie to bakterie i trzeba wziac sie za posiew

Offline

 

#5 2007-09-13 22:06:53

Nika
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 61

Re: Mój problem

A czy ten zapach czujesz tylko od siebie? Czy twoja bielizna kiedy ją zdejmiesz też tak pachnie? Czy zauważałeś że jest mokra?

Offline

 

#6 2007-09-14 09:00:02

depresja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-08
Posty: 180

Re: Mój problem

magda o co chodzi z e coli kapiela pod prysznicem??? ja mam  wdomu wanne, ale biore  w niej prysznic bo mam obsesje i boje sie kapac  zracji przebywajacych tam bakterii...mozesz blizej mi wyjasnic???

Offline

 

#7 2007-09-14 15:06:39

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Mój problem

Depresjo kiedys mowiono jakies 2 mies temu w tv apr kąpieli pod prysznicem, ze powstaja bąbelki wodne i to sprzyja namnazaniu sie bakterii e coli. Tez bylam zdziwiona bo wiem ze to wlasnie wanna sprzyja wedrowce bakterii! Wspomniano tez ze na oddzialach noworodkowych beda likwidowane prysznice z tego powodu. To jakies odkrycie naukowcow. Jednakze ja tez biore prysznic bo na wszystko wplywu nie mamy i trudno miec z kazdego powodu bakteriofioła. Przeciez nie mozna sie wogole nie myc smile Z racji tego co Bart napisal ze problem zaczal pojawiac sie gdy codziennie bral prysznic, poprostu przypomnialam sobie owa informacje i tyle. Ale na bank o tym mowiono.

Offline

 

#8 2007-09-14 18:27:26

Bart3k
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 3

Re: Mój problem

Jeśli chodzi o bielizne to pachnie ładnie. smile

Offline

 

#9 2007-09-15 12:07:01

marw49
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 12

Re: Mój problem

neurolog konieczny - możesz mieć zaburzenia powonienia związane ze schorzeniem neurologicznym .
Powodzenia.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson