Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#176 2010-03-20 10:20:37

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Lekarza RM prawie nic nie kosztuje, jakiś ułamek rzędu 1% albo jeszcze mniej. Tak mówiono mi w NFZ-cie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#177 2010-03-20 11:15:00

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Do Redakcji ::: Mam znajomego lekarza, musiał zwolnić się z pracy w przychodni, bo po każdym wystawionym skierowaniu na tomogr. lub rezonans, przylatywała do niego kierowniczka przychodni z awanturą że to drogie badanie. Zwolnił sie po miesiącu bo albo leczymy albo zabijamy !!
A teraz co do meritum ::::: :-)
Rezonans faktycznie jest drogi i --w dodatku---jak pisaÅ‚em  gdzieÅ›---robiony zwykle SZABLONOWO jako rezonans miednicy. A nie o to chodzi !!!!! To jest zapalenie prÄ…cia i ewent, gruczoÅ‚u krokowego. SÄ… ogromne problemy z tym, żeby pracownia zechciaÅ‚a przestawić aparat na prÄ…cie + kilka fotek prostaty, po prostu wolÄ… walić szblon programowy==miednica. Dlatego ja myÅ›le, że w tej chwili możnaby odpuÅ›cić rezonans PRYWATNY bo drogo i maÅ‚o da. JeÅ›li uda sie za forsÄ™ FOZu , to niech robiÄ… tÄ™ miednicÄ™ szablonowo.........za darmo , zawsze to jakiÅ› tam wynik. Ale nie rób tego w Warszawie bo taki cymes masz wszÄ™dzie, blisko siebie też.
( rezonans samego prÄ…cia robi osoba obsÅ‚ugujÄ…ca aparat w szpitalu na ul, WoÅ‚oskiej -prywatnie mówiÄ™--oraz ta sama na goÅ›cinnych wystÄ™pach w takiej dużej przychodni przy ulicy Fieldorfa, mam namiary ......to oczywiÅ›cie Warszawa......ale w obu wypadkach trzeba sie umawiać proszÄ…c specjalnie żeby ona  a nie kto inny to robiÅ‚a, po prostu zapisujÄ…c sie trzeba wyraźnie nacisnąć rejestratorkÄ™ że chodzi  o taki nietypowy rezonans..............jest to problem---witaj w 21 wieku w polskiej medycynie).
Zamiast tego wszystkiego---podaję namiar na USG prącia u docenta Rakoczego (facet często choruje, ostatecznie można u drugiego lekarza tam pracujacego ale.........najlepszy jest Rakoczy. CENA=====140 złotych. Namiar::::
Warszawa-Zoliborz, spółdzielnia lek. High-Med ul,Kasprowicza 27 m.2 tel.(22)-865-71-50.
Zapisz się tam, chodzi nie tylko o lekarza ale i o rodzaj aparatu z dodatkowym wyposażeniem--tylko tam a nie gdzie indziej (gdzie indziej mówią "ja prącia nie robię "). Czas oczekiwania spory bo on robi to 1 raz w tyg.
Ja myślę, że obskoczysz to w 1 dzień --USG + Lelka 26 i wracasz do domu. Nic innego nie kombinuj na razie, żadne skierowania nie są ci potrzebne,,,,,tylko forsa, jak to zwykle w życiu.
Uwaga:: odlegÅ‚osć komunikacyjna w Warszawie miÄ™dzy ul. Lelka a tÄ… pracowniÄ… USG na Å»oliborzu to bÄ™dzie bite 30 kilometrów !!!!  Brać to pod uwagÄ™, bo Warszawa zakorkowana, najlepiej w zasadzie mieć samochód swój.......A jeszcze lepiej mieć swój szpital wÅ‚asny , to by byÅ‚a bajka .....no nie ?

Offline

 

#178 2010-03-20 11:17:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Pulkos, i właśnie kłamała. Tak było kiedyś, od kilku lat (nie wiem ilu, ja słyszałam to na początku 2007) właśnie lekarz płaci tylko ułamek kwoty.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#179 2010-03-20 13:56:26

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Niestety prawa jezdy nie mam, jestem w trakcie robienia kursu, wiec musze jechac pociagiem. Planowalem zajechac na wieczor do Warszawy (o ile bedzie takie polaczenie), przespac się gdzieś w jakimś motelu/hotelu czy gdziekolwiek, skoczyc i oddac do analizy. Druga sprawa, wygodniej by mi bylo wlasnie oddac na miejscu, czy jest taka mozliwosc? Tzn pewnie jest, ale chodzi tu o skorzystanie z prysznica. wody z mydlem, albo cos w tym stylu? Umowilbym się na te Usg prącia, tylko interesuje mnie w jakim celu przeprowadza się to badanie? Rezonans jakoś zalatwie w okolicy u mnie. Jaki jest koszt posiewu moczu i nasienia na Lelka? Warto zostawiac tam ten na badanie ogolne moczu? Podejrzewam, ze u mnie wystepuje coś z jakąś bakterią, zaczelo się wlasnie niewinnie od nadmiernego wydalania moczu, antybiotyki nie pomogly, usg robiono, ze na pelny pecherz nic, wydaalalem mocz patrzą o, ze nic powaznego nie ma, a mi po 10 min tak chce się siku ze ledwo stoje (po dajmy na to wypiciu 1l wody naraz przed badaniem), poziej wlasnie doszly klopoty z rozpoczeciem mikcji czasem byl lekki zastoj, ale bardzo bardzo rzadko, od razu prostata i 4 miesiece alfa blokery, nie wstaje w nocy aby oddac mocz, czuje nagromadzenie w zoladziu (gdy mi sie chce siku), a nie w pecherzu, ilosc srednie wydalam, nie jakiś duże jak na takie parcie, ale tez nie kropelkowe, strumien normlany, moze lekko mniej plynniejszyn nic powinien być. Wydaje mi się, ze moglem dostac zwyklego zakazenie bakteryjnego pecherza, ktore nie wiem jakos moglo przejsc dajmy na to na prostate. Czy podane powyzej badania wystarcza jak narazie?

Offline

 

#180 2010-03-20 13:57:44

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

No i ogolnie warto wspomniec, ze wydalam na raty, tzn wypije 0,5l wody, to raz oddaje duza ilosc, po 15 min drugÄ… czasem i trzeciÄ…, wiec cos chyba blokuje, jakby doszlo wstawianie w nocy, to nic tylko prostata. Sam nie wiem co o tym myslec.

Offline

 

#181 2010-03-20 13:59:58

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

A jeszcze mnie tak zastanawia nad badaniem cewki moczowej samej. Fakt, ze wyglada normalnie, nie wspolzyje wiec jakas chalmydia odpada raczej, no ale to nagromadzenie moze swiadczyc, ze coÅ› tam siedz? Strumien jak wspomnialem pojedynczy, wiec z samÄ… cewkÄ… jest chyba ok

Offline

 

#182 2010-03-20 14:01:01

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Ile kosztuje taki wymaz z cewki i czy robi siÄ™ jak w posiew tzn do wszystkich bakterii czy np w poszukiwaniu tylko jakiejs konkretnej? Fakt nie zauwazam jakiejs wydzieliny z cewki, wiec jakby to badanie przeprowadzili?

Offline

 

#183 2010-03-20 14:05:45

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

A i jeszcze jedna rzecz warto wspomniec, po wytrysku jest pogorszenie, tzn kiedy celibat trwa 4-5 dni, to po wytrysku jest wrecz normalnie, jakby musialo dojsc do wydalenia (bakterii?), ale kiedy jest np z dnia na dzien to jest znaczne pogorszenie, po 3-5 razy naraz do toalety w mniejszych ilosciach, czasem takie dziwne uczucie w okolicach zoledzia, czasem od razu po wytrusku byly trudnosci z rozpoczeciem mikcji, na co moga wskazywac takie objawy?

Offline

 

#184 2010-03-20 15:47:47

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Posiewy kosztują koło 100 zł,wiesz co najlepiej to zadzwoń do p.Doroty ona wszystko Ci wytłumaczy.Ona pobiera wszelkie materiały,więc i pobierze z cewki.Najlepiej zadzwoń do niej i porozmawiaj,ona Ci powie jakie badania u niej powinieneś wykonać.U niej w labo jest wszytko i prysznic i kibelek,więc o to się nie martw(jedno odzielne specjalne pomieszczenie dla pacjentów(umywalka,prysznic,kibelek).wiem też że dobrym badaniem u mężczyn jest pobranie materiału z okołonapletka.

Offline

 

#185 2010-03-20 17:05:51

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Bartek - kuźwa my mamy te same objawy praktycznie
chyba chorujemy na to samo - bądźmy w kontakcie, może ja pomogę Tobie się wyleczyć, a może Ty mi
powiedz, czy masz coś takiego, jakby lekko cewka się "zawilgocała"? piszesz, że nie ma wydzieliny, ale czy że tak powiem czujesz, że pod napletkiem jest za każdym razem jakby trochę wody?

Offline

 

#186 2010-03-20 17:08:23

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

w takim razie pierwsza porada - zrób wymaz z cewki, w moim wątku co prawda zapytałem m.in. pulkosa o pewną sprawę, jeszcze nie mam odp., ale wydaje się, że mi w tym badaniu wyszedł enterococcus, przy czym w innych tego nie było
słyszałem też dzisiaj opinię, że jest jakaś epidemia enterococcusa, bardzo dużo osób ostatnio to łapie, i to nie tylko sprawy moczowe, także np. zapalenie płuc itp.
przez to, że zim nie było przez parę lat, to to kur...wo przeżyło i atakowało, pocieszenie, że po tej zimie za rok już nie będzie powtórki

Offline

 

#187 2010-03-20 18:22:53

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Redakcjo--ale tu chodzi o to , że pÅ‚aci FOZ a widocznie jest pewien limit w tych sprawach  przydzielony na przychodniÄ™.
--------------------------------------
Maciek:--jeśli w jednym badaniu był paciorkowiec a w następnym nie, to raczej jest to błąd badania !!! czasem nie tyle błąd co po prostu taka natura.......Po antybiotyku bakterie tak od razu w czambuł nie giną, ich kolonie się nadal pojawiają ale słabsze, są jakby zdegenerowane, nie dają już ostrych objawów itp. Jeśłi sie nie brało kierunkowego antybiotyku a bakteria nie wyszła za drugim razem a za pierwszym była---------to po prostu przypadek, inna pożywka itd.
Pisałem kiedyś że na paciorkowce nie ma to jak zastrzyki ze streptomycyny w dupę po pół ampułki (połówka ampułki wessana do strzykawki a drugie pół stoi w lodówce na jutro.).
I jakbyście to zastosowali----to dziwiłbym się gdyby nie pomogło. Ale to jest metoda przestarzała i nie będą chcieli wam przepisywac.
Inna kuracja przy kutasach---to penicylina po prostu, po kilka milionów jednostek w dupę. Ale----to samo----lekarz nie będzie chciał.
Bartekk--------po co sie robi USG prÄ…cia---po to żeby wykluczyć zmiany nowotworowe, ewentualnie zmiany naczyniowe=żylaki, zwapnienia itp . itp.  No chyba warto fiuta obejrzeć od Å›rodka jeÅ›li boli w okolicy żoÅ‚Ä™dzia ??
Co do kosztów na Lelka--ta pani Dorota namawia na kolejne badania RÓZNE posiewowe i ja zostawiłem u niej 540 zł !!!!!
Ale myślę że ty weź na ten cel 200 zł tj. posiew z moczu i posiew z nasienia i nic więcej (nie daj sie namówić). Wymaz z cewki==wpycha ci do fiuta płytko kawałek patyka z takim obłym zakończeniem do którego przylegaja bakterie--piecze jak cholera. W zasadzie , jeśłi wyjdą jakieś baktyerie w moczu to w wymazie--te same ! Więc taniej po prostu posiew z moczu (upraszczam sprawe, ale forsa !!!).
Badania ogólnego moczu na Lelka nie polecam !!

Offline

 

#188 2010-03-20 18:50:02

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

pulkos - właśnie o tym pisałem w moim wątku, w badaniu pierwszym przez ten patyk wyszedł mi enterococcus, nie robiono wtedy antybiogramu (szpital - a jakże!) i dostałem na chybił trafił Augmentin (ponoć enteroc. zdycha przy nim), teraz robiłem zwykły posiew nasienia i wyszło czyste
ale mówisz że powinno wyjść w moczu?
całkiem możliwe, że mi wyszło w pierwszym badaniu - napisali, że nie zrobią antybiogramu bo są trzy bakterie, a to mogło być to
oprócz ent. miałem jeszcze staphylococcus, mogło dojść jeszcze coś, np. klebsiella, którą leczyłem miesiąc temu
a i jeszcze jedno - robiÄ™ na Natolinie, ale nie na Lelka, tylko na Lanciego

Offline

 

#189 2010-03-20 21:32:38

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Maciek7 objawy to nadmierne wydalanie moczu, przy zdenerwowaniu trudnosci z rozpoczeciem, np gdy sie stresuje, gdy ktos jest obok to trudniej mi zaczac, nic mnie nie boli, nie peicze, nagromadzeinie tylko w okolicach cewki. Wlasnie Pulkos chodzi mi o wymaz z cewki, dlatego, ze jak daje mocz na posiew to sikam pierw do ubikacji, potem do kubeczke, wiec wydaje mi sie, ze te bekterie z cewki ida pierw do ubikacji? Zadzownie w poniedzialek na Lelka i zobacze co mi ta babka powie, powiem jej jaka sytuacja, nie dam sie oczywiscie naciagnac na wszystkie badania, bo nie widze sensu niektorych robic, druga sprawa zadzownie z tym usg pracia i myale ze tyle bym zrobil, pociagi wyjezdzaja rano, przespalbym siÄ™ w jakims hotelu/motelu z rana zalatwil terminy tak aby te usg posiew moczu i nasienia. Prosze o odpowiedz czy jest sens dawac ten wymaz z cewki tam na Lelka, i czy ogolnie przy takich objawach jest sens robic takie badanie, co do rezonansu widze ze niektore kliniki i szpitale w Szczecinie robiÄ…, wiem, ze musze dostac skierowanie od kogoÅ› z gornej pulki np ordynatora, super, ze taki kwitek zalatwie! No ale podzwonie w poniedzialek. Maciek bede tu opisywal przebieg caly co i jak, jakbyÅ› mial coÅ› istotnego w tych sprawach to pisz w moim wÄ…tku albo swoim

Offline

 

#190 2010-03-21 00:15:28

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Maciek7---to zrób na Lelka a nie na Lanciego ; ja nie mówię że tam jest idealnie, niektóre rzeczy mi się nie podobają na Lelka ale z dwojga złego--lepiej tam.
Augmentin w zasadzie jest słabym antybiotykiem, no chyba że w najnowszej wersji (ponad 1000mg). Moim zdaniem on działa jako tako w zastrzykach, a w tabletkach----dupa.
Panowie--wy sie nie czepiajcie tego że raz wyszło a innym razem nie--TO SĄ POSIEWY, TO TAKA ZABAWA LABORATORYJNA, TO NIE WYROCZNIA . Czasem zupełnie co innego rośnie na posiewach a co innego ma znaczenie w chorobie. Zwykle wychodzi to samo w ::::moczu, nasieniu, wymazie z cewki. Ale nieraz jedno nie wyjdzie bo było mniej zarodników akurat przy braniu wymazu.
Trzeba robić posiewy kilka razy i wyciągać średnią, a i to z pewnym przybliżeniem. Panowie !!! Posiew to jest badanie z połowy 19 wieku !!!!! Tak naprawdę to tylko badania reakcji organizmu poprzez antyciała coś tam mówi.......Ale to inne badanie i drogie.
Bartekk----czy jest sens robić wymaz z cewki ? W zasadzie jest, ale to cię pognie finansowo !!!!!!!! Chyba że masz dodatkową stówę.
Jesli USG nie wykaże zmian patologicznych w kutasie , a wynik posiewu moczu wyjdzie a bakteriami---to siedź w domu i wpieprzaj coraz to inne antybiotyki i o innych lekach zapomnij.
Że zrobi się jakaś grzybica ??? Od antybiotyków ??Ano pewnie tak, i trzeba będzie brać leki antygrzybowe---a masz inne wyjście !??
Panowie-----Kuźwa muć----dlaczego nie robicie nasiadówek w zioÅ‚ach ?? To nie jest gÅ‚upie, czasem to jedyna metoda. Pochylona miska, skórkÄ™ Å›ciÄ…gamy jak siÄ™ da i siadamy w lekko ciepÅ‚ych zioÅ‚ach o nazwie VAGOSAN -1,5 Å‚yżki stoÅ‚owej na 1,5 litra wody (na chwilÄ™ zagotować ziółka)--tak zeby fiut sie moczyÅ‚  w ciepÅ‚ym lecz nie gorÄ…cym ,,aż lekko wystygnie tylko zeby nie zrobiÅ‚o siÄ™ zimne.. Do tych ziółek można dosypać troche korzenia waleriany i trochÄ™ rumianku i trochÄ™ kwiatu bzu czarnego (ale jak wam siÄ™ nie chce to nie).

Offline

 

#191 2010-03-21 00:26:51

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

ja niedawno zacząłem z ziołami
co do Augmentinu  - wÅ‚aÅ›nie dostaÅ‚em tÄ™ dawkÄ™ o której piszesz - 1000 mg
zobaczę jak wyniki, może zaaplikuję te zastrzyki
wielkie dzięki za pomoc smile

Offline

 

#192 2010-03-21 11:08:18

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Kupie sobie te ziola i wyprobuje. No zobacze ile ogolnie mnie to wszystkio bedzie kosztowalo, jesli starczy to dam i na wymaz z cewki.

Offline

 

#193 2010-03-21 14:07:51

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Pulkos napisz coÅ› wiecej o tym rezonansie prÄ…cie na Fieldorfa, ile to by kosztowalo czy da siÄ™ na to na kase chorych? wiem ze teraz bym nie zdazyl ale moze jakos na przyszlosc da sie zapisac

Offline

 

#194 2010-03-21 15:01:06

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Ulica Fieldorfa na rogu z ulica Ostrobramską---to jest po stronie prawej Wisły, czyli na Pradze a konkretniej jest to dzielnica Grochów. (numer chyba Fieldorfa 40).
Jest to dawna 3 piętrowa duża przychodnia z okresu PRLu a teraz jest tam nawet mały szpital kardiologiczny na górze.
No i w piwnicach jest tomografia i rezonans.
Telefon 22---430 86 30 (31) ale można też próbować przez centralkę 430-87-00 ( /02/03). Niestety często nie podnoszą słuchawki.
Robią zarówno na FOZ jak i prywatnie.Ale na FOZ jest dłuższa kolejka. Koszt 600 zł bez kontrastu (z nim 900 )--prywatnie.
Chodzi o to , że tam obsługa rejestracji jest prowadzona przez cipki 18 letnie i one nie bardzo wiedzą co to jest prącie..........
Ogólnie--nie robią rezonansu prącia = "proszę pana ja się spytam pana doktora--cipka znika na 10 minut"
Wraca , i -" nie robimy pracia tylko ogólnie miednicę małą"--mówi cipka i sie jąka.........
Wtedy ty mówisz ::--Ale ja wiem , że u panstwa obsÅ‚uguje rezonans taka pani ,  która tutaj ma dodatkowy etat a ogólnie to ona pracuje w szpitalu na WoÅ‚oskiej a u was ma drugi etat, no i ta pani robi to badanie nastawiajÄ…c rezonans na prÄ…cie i tylko dodatkowo robi kilka ujęć miednicy wraz z prostatÄ…, po prostu wprowadza taki wariant do programu........""
Jak sie nazywa ta pani (to nie jest chyba lekarka, to jest technik rentgenolog)--to ja nie wiem.
Czyli---jak widzisz----same problemy, ale do pokonania......
Na stole rezonansu zakłada ci taki pas na dupę i brzuch i wjeżdżasz do tunelu ale głowa wystaje !!! Trzeba być wysikanym bo trwa to długo, aż nudno, tylko aparat hałasuje jak cholera.
Na kliszy masz dwa ujęcia fiuta w wielkości chyba troche większej niż naturalna, oraz kilka zdjeć miednicy z gruczołem krokowym(małe obrazki-typowe).
Jest tak------po prostu ta baba to robi a w innych nawet nowoczesnych pracowniach rezonansu--nie, bo nie potrafią mongoły pierdo..ne przestawić aparatu. Sprawdzałem !
Ale w szpitalu na ul. Wołoskiej (dawny szpital MSW na ulicy o dawnej nazwie Komarowa) "ta pani" też to może zrobić, więc w zasadzie można by i tam próbować ale nie mam telefonu.
Ja ci jednak odradzam--moim zdaniem wystarczy USG pod tym adresem co wcześniej podałem do Doc. Rakoczego.
Bo wygląda na to ,że gruczoł krokowy jest u ciebie w stanie zapalnym bo są bakterie i jest to stan razem z pęcherzem--stan ogólnej infekcji a nie jakieś zmiany patologiczne. jakby co--to USG też coś pokaże--ale tylko USG u Rakoczego (ten sam, kużwa , problem, -inni ludzie nie potrafią robić prącia, to wymaga specjalnych głowic dodatkowych i chyba przełączania częstotliwości USG, a polskie mongoły neandertalskie nie potrafią.

Offline

 

#195 2010-03-21 15:04:45

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Jutro obdzownie wszystko co podane i napisze co udalo mi sie zalatwic, dzisiaj nie bede dupy im zawracal jutro na spokojnie przez tel wszystko ustale, wstepnie jade na lelka oddac mocz i nasienia + usg prącia i zobaczymy co będzie

Offline

 

#196 2010-03-21 16:44:03

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Bartek - powiem bez badań - masz enterococcusa prawdopodobnie
z licznych relacji dowiaduję się, że szaleje ich epidemia, nie tylko atakuja układ moczowy, ale też oddechowy i pewnie jeszcze coś
ja chyba też go dalej mam, tym bardziej, że, jak pisze pulkos, enterococcusa łatwo nie jest zabić, po pierwszym antybio powinno go jeszcze trochę być
ja się pewnie umówię na zastrzyki w świeta

Offline

 

#197 2010-03-21 17:00:29

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

a co to za zastrzyki i ile kosztuja? Pewnie mam watpie abym w wieku 18 lat mial rozrost prostaty, sikam juz  wmiare nosmlanie tzn od razu w 80% przypadkow, meczy tylko to, ze czasem trzeba czesciej niz co 2 godziny chodzic, no zobaczymy co pokaze ten posiew w Warszawie jak tam pojade, jesli mam to cos na e to przynajmiej bede wiedzial to mi dolega a to polowa sukcesu potem bede szukal rozwiazan problemu

Offline

 

#198 2010-03-21 18:11:05

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

jak chodzisz co dwie godziny to i tak jesteś wygrany już smile ja niestety latam co 45 min co godz.

Offline

 

#199 2010-03-21 19:28:28

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Panowie, to i tak jesteście szczęściarzami - ja mam parcie non stop, mogłabym chodzić do toalety co 5 minut:( 2 godziny czy nawet godzina ulgi to dla mnie marzenie:(

Offline

 

#200 2010-03-21 20:51:09

Bartekkk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 532

Re: Poważne kłopoty z cewką moczową - proszę o pomoc!!!

Rozumiem was. Maciek co 2 godzin to orientacyjnie, czasem jest nawet co 3 a czasem 3 razy w ciagu godziny (np po wypijam wody 0,5 naraz) ide siku dosc duzo po 20 min znowu dosc duzo, takie na raty. Amidala25, wiem co to znaczy. Mialem takie mocne objawy ze przed zasnieciem samym chodizlem po 30 razy! Kuzwa czasem nie wytrzymywalem i bralem miske, co chwile cos czulem w cewce, masakra, w dzien podobnie, totalna depresja, bo tak sie nie da zyc. Mozemy sie przebijac, ale warto wspomniec, ze zawsze ma ktos gorzej..

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson