Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-12-03 10:35:43

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Biogal

Hmm, może masz rację, wydaje się to być prawdopodobne. W takim razie wrócę do tego i zobaczę jak sprawa wygląda w dłuższym okresie czasu. smile

Offline

 

#27 2010-12-15 22:50:40

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: Biogal

Witam Was,
Moja kuracja biogalem trwa i muszę przyznać, że od 3 tygodni nic mnie nie złapało. dzisiaj byłam w aptece i zobaczyłam inne kapsułki tej formy i postanowiłam trochę w necie poszperać o ich innych produktach. Znalazłam kilka ciekawych, ale jak zwykle nie jestem pewna co co ilości w nich tych wszystkich "naszych" magicznych składników. Gdybyście mogły rzucic okiem ta te produkty np( dehalid, gal-vit, lenimer- nnkt, prostogal czy olej z nasion wiesiłka) i powiedzieć czy jeszcze coś z nich pod względem składu i ilości jest warte zakupu? I czy biorąc razem z biogalem coś jeszcze to już nie byłaby przesada? Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson