Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2010-03-15 14:08:46

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Dzien dobry

poczekaj jeszzce ze dwa dni i zrob badanie ogólne moczu + posiew

Offline

 

#102 2010-03-15 23:23:14

perkosia
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Dzien dobry

ja jak miałam taki problem to wkładałam tampon do pochwy i normalnie siusiałam do pudełka. Objawy masz wskazujące na stan zapalny w pochwie,  pęcherzu i endometriozę, nie czekaj tylko idź do dobrego lekarza ginekologa, który pracuje w szpitalu i zrobi porządne badania.

Offline

 

#103 2010-03-17 12:06:46

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Okres mi sie we wtorek skonczyl ,a ja chodze z wkladkami ,dzisiaj na wkladce jest wydzielina taka koloru jasnego brazu ,od tygodnia czuje sie fatalnie .Boje isc do ginekologa bo ostatnio powiedzial definitywnie ze wszystko u mnie z tymi sprawami jest oki i mam udac sie do urologa .Tak ja pisalam w listipadzie usunal mi nadzerke i mialo byc lepiej,i ze sie goi ladnie jak tak dalej pojdzie to predzej znajde sie na cmentarzu niz jakis lekarz mi pomoze.

Offline

 

#104 2010-03-17 12:50:22

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dzien dobry

MOże ja w tej dziedzinie się nie znam aż tak :-))))))),, ale kilka rzeczy mi się nasuwa.
1-----oczywiście ,że w tej sytuacji koniecznie tomografia, chociaż o wiele lepszy byłby rezonans (ale on jest droższy i lekarze niechętnie wystawiają na niego skierowanie bo koszty !!!!). Jeśłi masz troche forsy--to bierz skierowanie prywatne na rezonans i płać. Jeśli nie -niech dają na tomografię na FOZ.
2------Jest jasne, że zapalenie obecnie jest wzmożone (obojetnie gdzie) i po zrobieniu badań posiewowych--bierz ten antybiotyk który masz w domu.
3-----te dziwne ciągnięcia wzdłuż kręgosłupa prawdopodobnie są ""echem" od układu moczowego (kto wie czy to nie idzie od miedniczek). Co do przełyku--że jest on blisko =======to powiedz lekarce że Lizbona jest blisko Moskwy bo na mapie to najwyżej dwa palce !!!!!
4----O żadnych nerwach i nerwicach mowy nie ma.
5----to szczypanie w płucach to oskrzelowe jest. Wyraźny objaw wirusowy. To osłabienie -też. Wy wszyscy nie rozumiecie tego, ze jeśli jesteś chory na ukł. moczowo--płciowy, to organizm jest słaby od tego i łapie co kilka tygodni wirusy różne i od nich są ogólne pogorszenia--a gdzie są ? A właśnie w tym chorym układzie !!!! I np. miesiączka w układzie zawirusowanym będzie miała taki ostry i nadmierny przebieg !
-----------------------------------
Podobnie jak przedmówcom, mnie się wydaje że to jest jednak jakiś gronkowiec i sprawa się wlecze latami. Oraz---chyba bardziej jest to ginekologiczne niż moczowe. Dlatego dobre posiewy i dobry ginekolog konieczny. A jeśli idiota ginekolog mówi że jest OK to trzeba iść do innego po prostu.(łatwo powiedzieć). Ale nie ma wyjścia. To znaczy--wyjście jest takie ,że za cenę około 1500 zł robimy w Warszawie posiewy na Lelka 26 oraz rezonans na skierowanie prywatne===i po tygodniu jesteśmy zdiagnozowani na tyle, że wiadomo CO  TO  NIE  JEST, i to dużo daje bo juz się człowiek nie dręczy nerwowo. A CO TO JEST--to już można wtedy dochodzic na spokojnie  i pomalutku.
A wiec--wszystko jest sprawą forsy !!!!!!

Offline

 

#105 2010-03-17 13:29:01

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dzien dobry

Jeszcze raz ja ......
Kobito, a skąd ty masz ""polipowate zgrubienia śluzówki zatok szczękowych ?"
Pewnie napisali to na podstawie zwykłego RTG zatok.
Więc jeśłi to widać na zwykłym, to na TOMOGRAFII ZATOK (koszt 250 zł) będzie widać znacznie więcej--nawet się nie spodziewasz !!!!!!!!!!
Czyli-----pewnie siedzi tam gronkowiec, bo POLIPY ZATOKOWE SĄ ZWYKLE OD GRONKOWCA. A więc--jakbyśmy mieli już źródło zakażenia !!!!!!!!!!!!!!!!
Jak to sprawdzić ? robi się posiew z tylnej ściany gardła (no bo możnaby i z zatok bezpośrednio ale to wymaga nakłucia). Także--robi sie posiew z nosa GŁĘBOKI (bo płytki nic nie pokaże). I te dwa już wyjaśniają sprawę.
Chorujesz ok. 7 lat. Objawy moczowe--ginekologiczne. Waga bardzo niska. Okresowe kłopoty jelitowe. Brak kondycji = osłabienie. Syn ma objawy zatokowe (bierze antybiotyk). Coś mi sie zdaje że macie gronkowca złocistego w domu, więc idź na wariata do laryngologa i powiedz że chcesz zbadać zatoki dokładnie !

PS. jesłi pijesz dużo a sikasz mało , to 1----mocz ma prawo być ciemny (ale nie z krwinkami oczywiście) ORAZ ,2----małe sikanie przy dużym piciu to typowy dowód na istnienie zapalenia jakiegoś w organiźmie= organizm zawsze zużywa więcej płynu gdy jest zapalenie gdziekolwiek i sika się mało.

PS2--i pewnie gronkowiec cię "wpierdala" na oba końce, posiewy są robione w gównianym labie .....ty nie kombinuj dłużej, przyjeżdżaj do Warszawy na Lelka 26 i rób posiewy tutaj prywatnie--kwestia forsy--ale nie ma sensu dłużej tego ciagnać jak dotychczas.

Offline

 

#106 2010-03-17 14:14:55

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Dzien dobry

zgadzam się z Pulkosem. To zapalenie na bank! Powiązanie z gardłem też na to wskazuje. Mój urolog pierwsze o co zapytal, to czy chorowałam w dzieciństwie na anginy. I tu bingo! całe dzieciństwo mi na tym upłynęlo. szpikowali mnie biseptolem (od czego mi zniszczyli szkliwo na zębach, ale to pikuś) i penicyliną. Dodam, że średnio skutecznie. I co się okazuje po latach? Proszę bardzo- według mojego antybiogramu wynika, że na penicyliny moja e coli nie reaguje, na biseptol itepe tym bardziej. Ciekawe, nie? Bo to oznacza, że to może być jakiś mikrob, który mnie pokochał już w dzieciństwie. Anginy same minęły, więc liczę na to że zum też....

Offline

 

#107 2010-03-18 11:11:30

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Jesli chodzi o te zmiany w zatokch to jakies 7 lat wstecz non stop ialam zajete zatoki w dziecinstwie ciagle tez chorowalam na zatoki.Moze opisze jak zaczely sie moje problemy .A wiec dokladnie 6 lat temu zmarl mi tata potem po 3 miesiacach tesc ,bylam z nimi zrzyta najgorsze to to ze przy obu bylam jak umierali,ale przejde do rzeczy.Zaczely sie ze mna dziac dziwne rzeczy bylam slaba ,z domu nie wychodzilam mialam serce walila jak szalone ,dopadl mnie okropny kaszel na przeswietleniu i osluchowo czysto nie jedno ekg serca test wysilkowy ,echo tez wporzadku,jedynie tsh mialam niskie wiec lekarz wyslal mnie do endykryniloga .Otrzymalam leki tyrozol i propranol i tu sie prawdziwa bajka zaczela,zaczelam sie dusic mdlec bo cisnienie gwaltownie spadalo ,odstawili mi prpranol.Po polrocznym braniu tyrolozu trafilam na wewnetrzny gdzie mialam badania w kierunku tarczyce ,ktore pokazaly ,ze zle bylam leczona bo tarczyce mialam zdrowa zrobili mi tez gastrofiberoskopie ,ktora pokazala ziejacy ozwiernik,wrocilam do domu z diagnoza NERWICA.POdjalam leczenie ,ktore nie dalo pozytywnych skutkow do dzisiaj .Caly czas ten ucisk potworny byl wiec zrobilam rtg szyjnego z uwidocznieniem tchawicy ,nie byla ucisnieta ,wyszlo tylko zniesienie fizjologiczne lordozy.Potem trafilam do poznanskiej kliniki ,zrobiono mi znowu podstawowe wyniki i jeszcze raz zbadano tarczyce ,ktora znowu byla ok,w opisie klatki piersiowej napisalam we wczesniejszym poscie ,ze jakies zwapnienia tam sa i przepona nisko polozona ,znowu wyszlam z diagnoza nerwica .Reszte juz znacie i tak borykam sie i jeszcze zaden lekarz mi nie pomogl w sensie zrobienia bardziej konkretnych badan typu rezonans ,tomograf ,duzo czytalam tez np.o toczniu ,gdzie wystepuja krwinki czerwone .Stracilam juz sile walki i sie juz poddalam ,tymbardziej ,ze finansowo nie stac mnie na prywatne badania ,musze martic sie zey dziecko mialo co zjesc ,i udawac przed nim ,ze jest ze mna dobrze.

Offline

 

#108 2010-03-18 11:15:36

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Przepraszam za bledy .

Offline

 

#109 2010-03-22 10:39:36

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Niechcialam juz pisac bo jednak wszystko co sie ze mna dzieje jest za bardzo skomplikowane,ale przemoglam sie .Od paru dni mam problem z oddaniem moczu niby pije a wogole nie czuje potrzeby isc sie zlatwic ,a kiedy to nastapi to leci znowu ciemny mocz.Niewiem juz co o tym myslec jutro mam wizyte u neurologa ,ale zastanawiam sie czy warto bo wiem ,ze tak jak poprzedni lekarze zostawia mnie sama z tym problemem.Wzielam antybiotyk ale nie widze szczegolnej poprawy,niewim czy to wina hormonow czy miesni ja zaczelam sie bac i nawet badania moczu nie ide robic bo wiem ze znowu bedzie cos nie tak i kiedy pojde do lekarza to zow nie bedzie wiedzial co z tym zrobic .

Offline

 

#110 2010-03-22 14:38:12

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: Dzien dobry

Musisz zrobić badania moczu, bez tego nawet najlepszy lekarz ci nie pomoże. Spróbuj skonsutować się z kilkoma lekarzami, w tym z ginekologiem, aby wykluczyć bakterie w pochwie. Nie poddawaj się. Jeśli nic nie będziesz robić to będzie tylko gorzej. Zmuś się do badań i do wizyt u lekarzy, może ktoś w końcu coś sensownego doradzi.

Offline

 

#111 2010-03-22 17:42:42

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Dzien dobry

Anno, może od razu nefrolog? Takie "zatrzymanie" moczu wygląda trochę na nerki. Chyba, że już byłaś i przeoczyłam. Pisałam Ci kiedyś, że ciemna barwa moczu może sugerować m.in. problem z wątrobą, może wybierzesz się na próby + bilirubinę?

Offline

 

#112 2010-03-25 11:48:31

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Przed wczoraj bylam u neurologa ,obadal mnie opukal mloteczkiem ,spojrzal na rtg ledzwiowego kregoslupa zdziwil sie troche zw w opisie nic nie wspomniano o zwyrodnieniu i skrzywionej kosci ogonowej,Spojrzal na badanie krwi i moczu i powiedzial ,ze to przez nerwy ,a kiedy wspomnialam o krwinkach w moczu to powiedzial ,ze to jeszcze nie taka duza ilosc ,jedynie co zalecil to fizykotrapie i przepisal lek na wyciszenie cloranxen.Jak zwykle nie zdziwilam sie reakcja lekarza ,bo tak jest za kazdym razem.Co do nefrologa to niebylam jeszcze ,postanowilam sie wybrac jutro ponownie do laboratorim i oddac mocz oraz zrobic proby watrobowe i bilirubine oraz kreatynine i mocznik niewiem jeszcze jak maz na to zareaguje bo jest juz przeciwny dalszym badanio bo tak jak wszyscy twierdzi ze to na tle nerwowym.Co do oddawania moczu to najgorzej jest rano czyli drugie podejscie musi duzo casu uplynac zanim poczuje parcie i jak juz to nastapi to oczywisce ciemny i plywaja jakies tam biale farfocle ,ale juz o tym pisalam .Powiedzcie sami czy taka wedrowka po lekarzach ma sens bo jedynie co umieja mowic to tlo nerwowe albo oni niewiedza i odsylaja do kolejnego.

Offline

 

#113 2010-03-25 12:12:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Dzien dobry

Ale co dokładnie powiedział? Bo "przez nerwy" oznacza nie tylko "z powodu stresu", ale "z powodu zaburzonego przewodnictwa nerwowego". Jeśli masz zwyrodnienia, to czemu nie dano Ci skierowania na RM, żeby zobaczyć, czy nie ma ucisku na nerwy w obrębie części krzyżowej kręgosłupa, tam gdzie odchodzą nerwy unerwiające pęcherz?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#114 2010-03-25 12:24:19

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dzien dobry

Jak czytam ten opis sytuacji od 6 lat to --to jest to KLASYKA, znana u wielu pacjentów.
Oczywiście że leczenie tarczycy gdy jest ona zdrowa---to debilizm, ale stale spotykany w PRLu (bis).
Po tych przeżyciach nastapiły pewnie jakieś zaburzenia hormonalne--to typowe jest  przy takich sprawach przeżyciowych----no i skorzystał z tego jakiś gronkowiec i wlazł do układu moczowego. I teraz sie buja równo.
Badania moczu rób.
Lekarze mówią o nerwicy bo nie ma wyniku niepokojącego z innej dziedziny--oczywiście źle mówią, po prostu STANY PRZEWLEKŁE NIE DAJĄ NIEPOKOJĄCYCH WYNIKÓW WIELE LAT.
Co do badań tarczycy to warto zrobić mapę jodową (izotopową) bo może być guzek nieaktywny i dawać może on wrażenie ucisku z promieniowaniem na szyję i w dół. Niegłupie jest też zrobienie Dooplera szyi + tętnice przyobojczykowe--to robi się powszechnie, pogadaj w jakiejś pracowni USG.
1-------kup zioła = "plecha morszczynu" i popij sobie pół łyżeczki na szklanke wrzątku - jak ostygnie ,pić zatykając nos bo paskudne.(mogą być lekko rozwalniające).
2------kup zioła "nerwosan" --one są w saszetkach ale bywały i luzem w pudełku, popij zamiast herbaty. Zobaczysz że sytuacja sie troche zmieni.

No i te posiewy na Lelka to podstawa !!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#115 2010-04-04 18:56:02

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Witam kochana redakcjo ,bardzo dziekuje za twoje zainteresowanie bardziej szczegolowo odpowiadasz mi na pytania niz ci wszyscy lekarze u ktorych bylam.Jesli chodzi co dokladnie powiedzial mi ten neurolog to jak wyzej napisalam mam zwyrodnienia ,i krzywa kosc ogonowa i ze mam za to sobie podziekowac bo pracowalam w spozywczaku i dzwigalam skrzynki pelne no i ze przestawialam sama meble.Nic nawet nie wspomnial o dodatkwych badaniach .Powiedzialam mu o problemach z pecherzem,ale stanowczo stwierdzil ze to napewno nie od kregoslupa .Jedynie co zalecil to  fizykoterapie i leki na nerwy bo jak stwierdzil to jestem bardzo znerwicowana,a jak nie mam byc skoro dzieja sie ze mna takie dziene rzeczy a lekarze to ignoruja.Isami powiedzcie jak mozna sie leczyc ,nie jeden pacjent dzisiaj wychodzi ze zla diagnoza albo wcale i nawet nie wiedza na co umieraja albo dowiaduja sie kiedy jest juz za pozno na leczenie.

Offline

 

#116 2010-04-04 19:03:05

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Dzien dobry

A ja się nie zgadzam. Może lekarz ma rację, ale to potwierdza tylko RM. Zmień lekarza smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#117 2010-04-05 12:51:30

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dzien dobry

Do neurologa chodzić nie warto. Skoncentrować się na badaniach ukłądu moczowego + ogólne badania krwi (a nawet szcegółowe profile z mikro i makro elementami).
Olej te zmiany kręgosłupowe--to pic na wodę jest !.
Mała ilość moczu o kolorze ciemnym to typowe--jak mówiłem--organizm zużywa wodę na gaszenie zapalenia a kolor ciemny pochodzi od zagęszczenia moczu w tej sytuacji.
Napij się 4 x dziennie po szklance rumianku + owoc rózy i zobaczysz że moczu będzie więcej i nie będzie ciemny taki.

Offline

 

#118 2010-04-06 15:43:39

shogunrobi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 44

Re: Dzien dobry

Mam na imię robert. Czytam twoje posty Pulkos, i wnioskiuję, że znasz się na rzeczy lepiej niż nie jeden lekarz!! Zalogowałem się po to m.in żeby się Ciebie doradzić i zadać Tobie kilka pytań. Czy mógłbyś podać mi swojego maila lub nr.gadu? Z góry dziękuję. Mój nr. gadu 11228659. Jest na forum Maciek7( zainteresowany jestem korespodencją z Tobą, ponieważ jak wynika z Twojego opisu mamy podobne objawy chorobowe. Pozdrawiam

Offline

 

#119 2010-04-06 20:59:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Dzien dobry

Wolałabym, żebyś swoje problemy omawiał w swoim wątku oraz na forum, a nie poza nim.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#120 2010-04-19 16:19:33

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Witam po dluższej przerwie ,dzisiaj oddałam kolejny raz mocz do badania i jutro odbiore wyniki i podejrzewam ,ze dobre to one nie beda.Problem z sikaniem jak byl tak jest z jedna mala zmiana wogole nie czuje parcia moglabym caly dzien nie oddawac,kiedy poczuje lekkie parcie to zrobie jakas niewielka ilosc ale o kolorze nawet nie napisze bo sama niewiem jakiego on juz jest napewno nie slomkowy,panika mnie coraz bardziej ogarnia i juz nie radze sobie do tego ciagle mi zimno i te bole w plecach i rozwolnienie ,temperatury nie mam,a telepie mna jakby bylo -20C.Jutro napisze o moich wynikach ,dzisiaj napisalam bo jestem bardzo nerwow ,a tu choc troche sie uspakajam i nie mysle za duzo o najgorszym.

Offline

 

#121 2010-04-20 11:40:39

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Dzień dobry właśie odebrałam wyniki moczu jutro dopiero mogę isc do rodzinnej powiedzcie czy sa wmiare dobre i o co mam pytac lekarza .Napewno zapytam sie o narzady rodne bo wczoraj i dzis rano mialam krwawienie i mam dziwne ulawy ropno -krwiste ,ginekologa mam dopiero na 26 sierpnia .Podaje wynik moczu;barwa żołta ,odczyn kwaśny ,c.właściwy 1017 ,białko - ,ukier- ,urobilinogen- ,bilirubina- ,ciała ktonowe- ,nabłonki płaskie 4-6 ,nabłonki okrągłe 0-1 ,krwinki białe 2-3 ,krwinki czerwone 4-5 erytrocyty świeże,wałeczki - ,pojedyncze bakterie,pojedyncze pasma śluzu .Czy te wyniki sugerowac mogą problem z nerkami ,pecherzem czy raczej to sprawy ginekologiczne ,jesli tak to bede szukala predzej wizyty u gina.

Offline

 

#122 2010-04-26 20:10:07

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Czyli wynik dobry u lekarza nie bylam bo zostaje skwitowana ze brak numerkow ,zostawie to tak jak jest bo rece opadaja ze sluzba zdrowia. Mam nadzieje ,ze wkoncu moje problemy sie skoncza i bede mogla wam napisac ,ze nic mi nie jest .

Offline

 

#123 2010-04-26 20:14:12

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Dzien dobry

Anno, najważniejsze pytanie - a jak się czujesz? I jak kolor moczu bo chyba pisałaś, że jest ciemny a ja Ci natrętnie sugerowałam badania wątroby. Te wyniki są dobre, u kobiet 4-5 erytrocytów to norma, natomiast bardzo martwiące są ropne upławy, natychmiast zrób posiew z pochwy i nie czekaj na żadnego 26 sierpnia, przecież to kupa czasu! W nagłych przypadkach lekarz MUSI Cię przyjąć a jeśli nie może dałabyś radę pójść do prywatnego?

Offline

 

#124 2010-04-26 20:21:14

anna77
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 49

Re: Dzien dobry

Wlasnie poprosilam kolezanke aby umowila mnie predzej ,jesli nie to pojde prywatnie ,sama nie wiem dlaczego mam te ropne uplawy i to mnie najbardziej martwi .Jesli chodzi o mocz to zeby nie przechwalic to jest jasniejszy ,jesli chodzi o moje samopoczucie to naprawde sie martwie jestem tydzien przed miesiaczka i mna tak telepie ze szok ,juz nie wspomne o piersiach ktore bola przez caly cykl moze wina tego torbiela ,wsztstko okaze sie 11 maja bo mam wizyte kontrolna u onkologa ,chodze tam od poltora roku na kontrole czy sie torbiel nie powieksza .Moze to wina hormonow ,ale nie wiem kiedy zrobic te hormony w jakim dniu cyklu .

Offline

 

#125 2010-04-26 21:58:55

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Dzien dobry

zrób sobie progesteron w 21 dniu cyklu i prolaktynę. to częsta przyczyna bolesności piersi i uczucia zimna.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson