Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2010-05-23 18:16:12

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

nie wiem już co myśleć. Przez chwile było dobrze teraz jest coraz gorzej Dziś zaostrzenie objawów tj. klasyczne parcia na pęcherz i ból... czyżby urovaxom dawał takie objawy?

Offline

 

#52 2010-05-23 21:46:07

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

czy ktoś może miał takie symptom ze po urovaomie mu sie pogorszyło?

Offline

 

#53 2010-05-23 22:20:53

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Często przy szczepionkach szczególnie na początku brania występuje takie chwilowe pogorszenie, powinno minąć

Offline

 

#54 2010-05-24 00:51:27

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Wogóle szczepionki pogarszają objawy zwłaszcza gdy organizm jest za słaby aby stworzyć obronę.
Wątpię żeby pogorszenie ustąpiło-----całe to szczepienie o du..potłóc (potłuc ?).

Offline

 

#55 2010-05-25 06:05:06

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Z dnia na dzień objawy coraz silniejsze. Najbardziej dojmujące nad ranem. Obudził mnie ból. Od wczoraj zapach moczu zmienił się na porównywalny z nadpsutym jajem (siarka??!!) wyraźnie to było czuć!!  Dość! robię kolejne badania moczu i posiew. Szczepionka może pogarszać objawy ale czy aż tak radykalnie a może to wcale nie szczepionka? Czy ktoś miała takie "cuchnące jajem" siuśki? Jeśli tak to jak sie leczył ja złapałam za furaginę

Offline

 

#56 2010-05-26 00:10:21

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

biore furagine mam dreszcze stan ogolnego rozbicia, jest mi nie dobrze, bół glowy, wzdete podbsze wzielam 4 dawke 2tabletek furaginy

Offline

 

#57 2010-05-26 11:09:42

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Kiedyś wziąłem szczepionkę z apteki (prod niemieckiej) na grypę i wszystkie moje stany zapalne tak sie pogorszyły że chory byłem z 1,5 miesiąca. Nigdy więcej takich wynalazków, zwłaszcza że nie wiemy na pewno co to za szczepionka ==czyżby produkowana za stodołą ??
co do zapachu siarki =siarkowodoru to być może pochodzi on z białka (obojętne jakiego, np. białko ze złuszczającego sie nabłonka). Przerwij to gówno i bierz łagodzące rzeczy--tzn oleje, siemię lniane, wiesiołek itp. Furagin można ale też bez wielkich dawek........bo to lek w stylu radzieckim.......

Offline

 

#58 2010-05-26 23:18:07

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

zaczynam leczyć sie na oślep, niestety!!sad każda wasza rada będzie na wagę złota!! w przychodni zapisali mnie do urologa za miesiąc! skandal i słów mi brak! posiew będzie w piątek cały czas biorę furaginę. Urovax od jutra odstawiam. Wzięłam dziś 2 aspiryny i trochę pomogło ból mniejszy, pozostało kłucie w cewce, dreszcze ustąpiły nadal mi niedobrze czy mam brać Ginjal razem z furagina? pije pokrzywę kupiłam magnez B6 - pożarłam 2 tabletki do tego omega7+GLA no i obowiązkowo mastodynon N Piszcie prosze co myślicie może jakieś sugestie ?

Offline

 

#59 2010-05-27 09:08:19

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

atrakcja to powiem ci ze i tak szybko masz wizytę u urologa, u mnie sie czeka ze 3 miesiące - bzdura totalna!

koleżanka wrecz nakazała mi pić pokrzywę, kubełek dziennie wink muszę dokładnie poczytać co ona robi...
dobrze sie czujesz po furaginie? tzn. żołądkowo?
a napisz mi czy omega7+GLA kupujesz jakiejś konkretnej firmy?
robie dokładny spis medykamentów i jak pójdę do apteki to nie wiem ile tam zostawię kasiory hmm//

Offline

 

#60 2010-05-27 12:21:15

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

omega7+GLA jest firmy Vitabalans i chyba pomaga jak umarłemu kadzidło. Nie jest dobrze po furaginie-mdli mnie. słuchaj sonja! mam po prostu inny patent bo jeśli się choruje i człowieka przyjmują po miesiącu lub po 3 miesiącach a lekarze i tak traktują nas jak króliki doświadczalne nie mając pomysłu na nasze leczenie to nie pozostaje nic innego jak konsultować się z wami i jadąc na pogotowie kazać serwować sobie leki, które wy proponujecie sad wiem to straszne co wypisuje ale to co sie dzieje to krzyk rozpacz. wkrótce wam drukne badania

Offline

 

#61 2010-06-02 14:26:30

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

MOJE BADANIA
barwa słomkowa
glukoza nie wykryto
bilirubina nie wykryto
białko nie wykryto
azotyny nie wykryto
urobilinogen 0.2 eu/dl
ciała ketonowe nie wykryto
ciężar właściwy 1010 g/l
ph 6.5
nabłonki płaskie nieliczne w polu widzenia
nabłonki okrągłe poj. w polu widzenia
krwinki białe liczne w polu widzenia
krwinki czerwone poj. w preparacie
obecne bakterie gęsto pokrywające pole widzenia
POSIEW 100 000 CFU/ML
ESCHERICHIA COLI

Offline

 

#62 2010-06-02 14:28:07

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

10^5 coli, bakterie pokrywają pw, leukocyty, podwyższone pH - infekcja jak złoto.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#63 2010-06-02 15:20:14

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Jakieś niekonsekwencje tu są.....
Primo----czy w końcu odrzucamy sprawę hormonów czy nie ? Od tego jest dobry endokrynolog, samemu sie nic nie wymysli.
Sekundo----a czy ty masz te owsiki jeszcze ? bo jak są no to o czym my gadamy? A czego innego nie ma ? (lamblie )..
Tercio----trzeba spróbować Monural skoro jest E.Coli.

No i w końcu to jest tak : samica od dziecka z gronkowcem niewyleczonym (bo skąd wiadomo że go już nie ma ?) . W dodatku z owsikami--cholera wie czy wyleczone.
Do tego---bez wyniku rezonansu magn. i operują ją sobie dla zabawy na jakieś guzy a potem wychodzi że ich nie ma tylko jakieś torbiele od przedawnionych zapaleń. Czort wie czy hormony są w porządku-badanie niepowtórzone.
I jeszcze-----wykaz chorób = 2006/2007 oraz czerwiec 2009 i potem wskazują JAK DRUT na sprawy wirusowe na tle AH1N1. Podane okresy chorób zgadzają sie z epidemiami w Warszawie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leczenie{-------zalecane) : Lewatywa i aspiryna bo nic innego już do głowy nie przychodzi, no może ten monural !!!!
I picie forsowne kwiatu jasnoty białej --kwiaty gotować a nie tylko parzyć.

Offline

 

#64 2010-06-02 15:28:39

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

mam je wrazliwe na
ampicillin
amoxicillin
amoxi/clav
ampi/sulbactam
cefuroxime
norfloxacin
ciprofloxacin
nitrofurantoin
trimeth
fosfomycin
doxycyclin
Teraz kochani mam prośbę poradźcie jaką terapie, czym, jak długo i w jakiej konfiguracji zastosować by wybić to draństwo????? wkrótce czeka mnie uchodźstwo ekonomiczne i muszę być zdrowa. Zatem apel do was piszcie co tu robić i jak by było dobrze smile Musze coś zasugerować tym niekumatym i często autystycznym lekarzom, bo nie wierze żeby sobie poradzili sami sad

Offline

 

#65 2010-06-02 15:48:26

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Co z tymi owsikami ?? Muszę chyba wszystkich odkazić włącznie z chłopakiem. Myślę, że one nadal są! zatem muszę kupić vermex i wszystkim zaordynować tylko ze one są trudne do wytępienia podobno... cale mieszkanie do odkażenia! jajeczka fruwają w kurzu...                                   14.05 odebrałam wyniki prolatyny; metoda MEIA
prlmtc 0-26,25
prlmtc 1-141,48
prlmtc 2-161,8

Offline

 

#66 2010-06-02 21:55:57

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

jeden taki kumaty urolog w warszawie (prywatny...przyjmuje na  ul.Grenadierów) powiedział mi ,że Monural wg. niego jest najlepszy na E.coli. Niezależnie od wyników antybiogramu.
Niektóre userki tutaj powiedziały mi na to że u nich wcale nie pomógł na coli !!! No ale ten lekarz ma pewien przekój statystyczny chyba--wiec jednak monural jest tu wskazany, ZWŁASZCZA ŻE ON DOŚĆ DOBRZE JEST TOLEROWANY I CZŁOWIEK SIE NIE MĘCZY--ORAZ OSZCZĘDZA ON BEBECHY BO SIE KUMULUJE W TKANCE PĘCHERZOWEJ. Pewien minus-----jest on drogi==ok.45 zł 1 saszetka a warto by dwie.
PS. piszesz "Vermex" a to chyba kieeedyś sie nazywało vermox. albo mi sie zdaje......

Offline

 

#67 2010-06-04 17:28:50

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Dziękuję wam za każda rade, za wszystko!
Pulkos dziś gadałam z internista nie ma takiej opcji! Nie dadzą mi monuralu bo to się daje już w ciężkich stanach a u mnie nie ma podobno takiej potrzeby podobno! póki co skończyłam z furaginą na rzecz nolicyny jestem po jej 3 tabletce. Niby ciut lepiej ale nadal czuje coś nie tak w pęcherzu. Ciężar, kamień takie wrażenia... Jak już pisałam wcześniej. Nie mam parć naglących i nie latam do kibelka co 20 min. Mam za to bolesne skurcze pęcherza i ból kończący każdą mikcje

Offline

 

#68 2010-06-04 19:07:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Akurat lekarz zbywa Cię albo panikuje. Monural jest dość powszechnym antybiotykiem ze względu na siłę działania vs. słabe skutki uboczne (bierzesz raz, góra dwa razy - co tydzień). Mnie ostatnio go zapisali w Klinice Urologii po cystoskopii na bakterie 10^4 (nie wiedzieli, że to przeleczyłam), chociaż formalnie uważa się, ze 10^4 to jeszcze nie jest infekcja. Inna rzecz, że to okrutny histaminik.
On i tak jest pełnopłatny, pogadaj z jakimś innym lekarzem, choćby znajomym dentystą.

Skurcze i ból po to też od mięśni. Ale jeśli masz bakterie - sama rehabilitacja mięśni nie da pełnego i trwałego efektu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#69 2010-06-10 10:54:09

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Kochani! skończyłam nolicyn zaczęłam nowy antybiotyk forcid 625. Lekarz polecił wrócić do urovaxomu. No i biorę symultanicznie. Skurcze pęcherza bolesne i niezmiennie dokuczliwe nie ustąpiły zmieniła się o tyle sytuacja, że częściej sikam a skurcze nie kończą mikcji tylko pojawiają się niezależnie, najczęściej gdy pęcherz jest wypełniony. Zrobiono mi wczoraj badanie usg dopochwowo. Oczywiście przednia ściana pochwy czyli ta granicząca z pęcherzem bardzo tkliwa. W przydatkach wszystko ok! Zatoka douglasa wolna. I teraz pytanie czy taka tkliwości to może być objaw IC? Kurcze !! moja stoicka cierpliwość już się kończy... Pomóżcie mi odkryć ta tajemnice dlaczego mnie tak boli ta scianka to juz zaczyna byyc nieprawdopodobne... czasem myślę, że to może po laparoskopii ale przecież już minęło 3,5 m/c!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#70 2010-06-10 11:07:34

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

na mój gust, to boli cię stan zapalny od pęcherza, który promieniuje na pochwę. jak miałam zaostrzenie pęcherza, to przy wkładaniu czopka, np. propolis, czułam tę ściankę graniczącą z pęcherzem jak bym miała tam mega otarcie! do tego pojawiało się drobne brązowe plamienie. ja myślę, że to wszystko jest jakoś połączone. bo znamienne jest to, że jak mi sie poprawił stan pęcherza, to plamienia same zniknęły i bolesność w pochwie także. wyszly ci bakterie e coli, te co mam ja. i ja czułam podobne objawy. teraz mi zostało tylko głupie uczucie jak wysikam niepełny pecherz- tak mi drętwieje w samym dole. lekarz mi tłumaczył, że to złe obkurczanie, spowodowane zapaleniem i że może tak być nawet dluższy czas po wyleczeniu bakterii. problem w tym, że to doleczanie trwa i trwa aż do nowego pogorszenia i kółko się zamyka- leczenie, doleczanie, nadkażanie etc. oszaleć można!

Offline

 

#71 2010-06-10 11:37:09

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Też tak uważam, że to kwestia stanu zapalnego ale jak długo może się taki stan utrzymywać? Przecież ten ból w takim wymiarze towarzyszy mi właściwie od października zeszłego roku. Wzięłam już tyle antybiotyków! jestem bardzo osłabiona Czy jest jakaś metoda by przerwać już ten zamknięty krąg?

Offline

 

#72 2010-06-10 13:44:37

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

może trwać niestety. u mnie już trzeci rok biegnie....trzeba chyba cały czas brać leki, niekoniecznie antybiotyki. tak czuję, że jak miną wszystkie dolegliwości (nawet malutkie!) to jeszcze ze 2 miesiące trzeba się oslaniać. ja biorę aspirynę i ona działa, choć powoli, plus furagin na noc. do tego kontrola sikania, nie przetrzymywać dłużej niż 3-4 godziny, spacerować, bo jak się ruszam to widzę jak tam wszystko wchodzi na miejsce, nie marznąć, nie przemęczać się, utrzymywać zdrową dietę, pić 2 l wody dziennie, podmywać się po oddaniu stolca, w trakcie miesiączki, stosować osłonę przeciwgrzybiczną i JECHAĆ NA URLOP!!!! Proste?????smile

Offline

 

#73 2010-06-10 14:31:45

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

A zrobicie Wy sobie obywatelko w końcu ten rezonans magnetyczny czy nie ?!?!?
No choćby po to żeby nie mieć tylu wątpliwośi. I dopiero potem te różne cuda na owsiki i inne takie.
PS-co do monuralu--pełna zgoda z Redakcją.

Offline

 

#74 2010-06-15 16:22:19

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

pulkos zrobimy sobie! niech ja tylko dostane na to skierowanie... Dziś skończyłam antybiotyk wznowiłam Ginjal. Ból nie zmniejszył się ani na jotę. Wiem jedno nie jest to IC, bo siusiam stosunkowo rzadko ale pęcherz jest tak obolały, że nawet zaczęłam odczuwać przelewający mocz w środku. Ból ten mogę porównać do opuchnięcia narządu i czy się wysiusiam czy nie nic nie ustępuje. E. coli namnożyła się w zeszłym roku i nie została wyleczona a zaleczona teraz już mam stan zapalny przewlekły. Problem w tym, że mój organizm buntuje sie przed antybiotykami jestem wykończona. Mam pewną koncepcyjkę i muszę to z wami przedyskutować. Postanowiłam wyeliminować z jadłospisu mąkę, cukier, mleko... eliminacja glukozy i laktozy. Pić kit pszczeli, jeść magnez, jeden ząbek czosnku na noc, rano ginjal i urovaxom do tego citrosept. Nie wiem czy mogę miód. 2x dziennie polopirynę i tu pytanko czy mogę brać do tego furaginę 1 tabletka na noc? Co o tym myślicie..?

Offline

 

#75 2010-06-15 16:25:53

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

a lekarz nie zalecił urovaxom w osłonie furaninu? bo to się tak bierze. tak więc spoko. polecam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson