Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2010-06-15 16:42:55

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Coccinella ja Ci powiem wprost - nie pytam się już o nic lekarzy. Dość jestem zmęczona swoimi dolegliwościami, by jeszcze walczyć z nimi. Koncepcja leczenia jest moja autorska nie dlatego, że czuje się taka mądra (wręcz już całkiem skretyniałam od tych możliwości i patogenów) ale nie liczę już na kompetencje doktorów. Podobnie jak Pulkos uważam, że gros to tandetny produkt eksperymentu edukacyjnego młodzieży, której się wydaje, że medycyna to bardzo prestiżowe a nikt im nie powiedział, że to okropnie wymagające i tym samym meczące. W konsekwencji kończąc studia sa już tak dumni ze swego dyplomu ze się nie douczają i wygląda na to ze pacjent musi im mówić co mu jest. Skoro tak mówisz będę brała 1 furagin na noc

Offline

 

#77 2010-06-16 14:37:18

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

muszę was zapytać bo nie wytrzymam 18.05 wyszła mi mieszana flora Gram (-) 1000/ml (ilość nieznamienna) ostatnio w posiewie wyszła tylko e. coli co to znaczy... czy moja mieszana flora zredukowała się do e.coli??

Offline

 

#78 2010-06-16 16:54:52

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Może tak być. A może po prostu w drugim badaniu byli jakoś mniej dokładni i wypatrzyli tylko 1 bakterię. Tak czy inaczej trzeba się jej/ich pozbyć.

Offline

 

#79 2010-06-17 13:26:50

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Biorę wszystko w/g powyższej autorskiej koncepcji ale poprawy wielkiej nie ma. Mocz jest zielony od Ginjalu. Trochę mnie pobolewają nerki sad Zastanawiam się czy organizm sam ma możliwość zlikwidować patogeny...?

Offline

 

#80 2010-06-26 23:20:33

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Pytałam Was w ostatnim poście czy organizm jest na tyle silny by zwalczyć e. coli bez antybiotykowych dopalaczy..? nic nie pisaliście może to pytanie było źle postawione albo nie dość precyzyjne.  tak czy owak chciałam byście choć parę zdań skrobnęli. Ostatnio jem truskawki 3 razy dziennie objawy od 2 dni ustępują. Dziwna reakcja na truskawki smile Pisze to bo chciałam żebyście wiedzieli to żadna świadoma  terapia być może zbieg okoliczności. Niestety moja siła by całkiem porzucić cukier wystawiona została na zbyt wielka próbę poległam ale i tak jest leciutko i powolutku lepiej Trzymajcie za mnie kciuki

Offline

 

#81 2010-06-27 12:05:29

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

widzę ze nikt mi nie odpowiada sad a to mnie interesuje właśnie w kontekście urovaxomu albo/i  autoszczepionki z lelka. Boli coraz mniej stosuje się do tej własnej autorskiej metody i ustępuje ten straszny ból. Dziś jest rewelka smile jednak boje się powrotu. Pomóżcie mi co robić dalej? Jak się zabezpieczyć? Z jednej strony jestem szczęśliwa ale gdzieś jest lek ze to wroci

Offline

 

#82 2010-06-27 12:53:02

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Kobito nieszczęsna !!!
Kwestia truskawek :: pisałem kiedyś że była taka dziewczyna ,która miała wlokące się zapalenia nerek i.......mijało jej wtedy gdy jadła truskawki !!!!!!! Osobiście ją znałem !!!! Do dziś pamiętam ten zanik objawów po truskawkach bo to coś oznacza--nie wiem co----czy tylko szybsze wypłukiwanie + działanie kwasu (zakwaszanie?). Nie mam pojęcia, ale jak widzisz --ten wynalazek już był kiedyś przez kogoś przerabiany. Niestety po sezonie truskawkowym wszystko wracało, w końcu jej minęło samo po ok.3 latach.
Twoja kuracja ma sens--popieram. Można łączyć furagin i ginjal--z tym że ginial daje skok ciśnienia !!!!!! Sprawdź to !
Co do cukru--trzeba go jeść bo daje energię, miód jest dobry tylko że gdzie teraz kupić prawdziwy miód ? Wszystko oszukane nawet w sklepach firmowych.
KUŹWA ! idź do internisty PRYWATNIE DO SPÓŁDZIELNI i powiedz ;"jestem nieubezpieczona, chcę zrobić rezonans za pieniądze na ulicy Fieldorfa, proszę o skierowanie bo wymagają"".
Nikt ci nie da skierowania na rezonans przy tych objawach w wersji bezpłatnej--boją się tego jak cholera. Ty chcesz za forsę ! Za wizytę u  internisty płacisz==dowód na to, że jestes nieubezpieczona!!!!!
No tak-----minus to kwestia forsy, ja wiem, ale pomyśl że ci to da komfort psychiczny !
A co powiesz  na zrobienie USG u Docenta Rakoczego za 140 złotych ? Tak jak pisałem w wątku usera Bartekk.
Zwalczenie bakterii bez antybiotyków----teoretycznie mozliwe, ale praktycznie to ja w to nie wierzę !!!! Ja sam mam gronkowca od 100 lat !!!!!
( a propos----ty pewnie też go masz ale nie chcesz zrobić posiewu z tylnej ściany gardła na Lelka--kobito niesczęsna--a on cię właśnie nadkaża stale i schodzi do nerek, już nie mówię o owsikach...).
Medycyna uważa,że bez leków jest szansa na to że mikroorganizm się zdegeneruje sam.....ale to teoria, bo moim zdaniem wejdzie on w fazę uśpioną i przy byle okazji wyłazi znowu. To samo dotyczy pasożytów jelitowych=owsiki, lamblie itp.
Owszem------jest własna metoda-------urlop bezterminowy  i na nim pić mleko KOZIE --dużo, jeść mało, sporo miodu i owoców.
Mleko kozie robi cuda--ale nie to ze sklepu tylko od gospodarza.
I to tyle--kobito n.------dodatkowo teraz w Warszawie znowu jest coś w powietrzu (to ta wilgoc daje rozwói syfów) ludzie chorują dziwnie.......a u ciebie takie rzeczy od razu pogarszają pęcherz. Jeśli masz lepiej--ciesz się !!!
PS. Ja uważam ,że niestety partner może cie zarażać wszystkim !!!! Ale jak ma żyć baba bez chłopa ? Przecież to głupie jest i zginie bez chłopa ! Dobrze mówię ? NIe ?!?!?
Odkąd mnie narzeczona zaraziła lambliami------zwariowałem i unikam wogóle kontaków z ludźmi. To jest chore społeczeństwo -niedoleczone, głodne, niedomyte, głupie,,, i w efekcie  jeden zaraża drugiego jak w Indiach. Taki jest stan sanitarny społeczeństwa teraz.
PS. do lekarzy trzeba strzelać po prostu, nadal jestem tego zdania ; cham przestraszony od razu lepiej leczy !!!!! Cham zabity ==non noceree !!!!!

Offline

 

#83 2010-06-29 01:58:15

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Pulkos wytłumacz mi proszę laktoza jest nie trawiona przez dorosłego człowieka, tak?  zatem pływa toto po jelitach i je efektywnie zakleja a jeszcze candida wspierana przez jałowiony antybiotykami układ pokarmowy i rozrasta się na mleku strasznie... to co tej candidzie za różnica czy ona się rozrasta na krowim czy na kozim mleku? I jeszcze jej słodycze-miody i fruktozy fundować to chyba nadmiar szczęścia naraz..? wyjaśnij mi bo może ja i głupek jestem ale kombinuje i ni w kij nie rozumiem żeby tak w ramach kompleksu patogenów jeszcze candydoze sobie zafundować? Oboje wiemy że mój gronkowiec ma się pewnie dobrze o ile nie bardzo dobrze. To ja muszę jakiegoś speca znaleźć co mi powie co wpierdzielać na tego dziada, czyz nie? Gdyż od samej świadomości potwierdzonej badaniami, że on tam jest, to się jeszcze nikt nie wyleczył! zresztą ja mam potwierdzoną badaniami e. coli w pęcherzu i to też niewiele robi lekarzom. Owszem! dają mi antybiotyki z antybiogramu a jemu i tak to nie szkodzi i rozpierdziela mi życie dalej. Te badania to ma być jakaś sztuka dla sztuki? USG miałam ostatnio robione przezpochwowo No i znowu stwierdzili, że jestem cudem i wzorcem zdrowia wewnętrznego A że boli to ja im już mówię, co by za bardzo nie kombinowali, że mam stan przewlekły zapalny pęcherza i że powinnam brać pewno ciurkiem ze 4 m/c antybiotyki ale oni się jakoś boją Cholera wie czego... ? nawet monuralu nie mogę wydębić Co za kraj płakać się chce ;(

Offline

 

#84 2010-06-29 10:55:20

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Hallo redakcjo! jeśli potrzebujesz zatrzymać się w Warszawie to ja mogę Ci pomóc. Ja jestem z Warszawy!

Offline

 

#85 2010-06-29 12:00:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Atrakcjo, gdzie mieszkasz? Napisz, proszę, do mnie na priv.

A z laktozą może być też tak: nie trawisz jej, masz obciążone jelita. Nerwy jelitowe szwankują i cały układ nerwowy dostaje alarm, że coś się dzieje w przewodzeniu nerwowym.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#86 2010-06-29 23:44:37

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Mleko kozie zawiera jakieś substancje bakteriobójcze--to fakt znany od stuleci. Nawet działało na gruźlicę. To są stare sprawy. Ale obecnie mój znajomy hoduje kozy i ludzie do niego coraz częsciej przychodzą po mleko bo ...pomaga na wiele chorób. Nawet siostry zakonne biorą to do hospicjum bo widać poprawę......
Co do miodu--sprawa dotyczy nie cukru ale podobnych substancji. Warunek jest jeden--musi być prawdziwy miód i pszczoły nie mogą być karmione cukrem.
Badania tzw. inne są po to żeby wykluczyć felery z budowie układu--np. pochodzące z dzieciństwa (rozwojowe).
Fakt----trzeba znaleźć chętnego do przepisywania recept. Ale (gdy mowa o gronkowcu w zatokach i gardle) musi być ŚWIEŻY posiew ; na jego podstawie w końcu ci przepiszą.
Co do monuralu--masz pecha. jest często przepisywany bez korowodów.
A czy ty byłaś w lecznicy ALFA --Nowy Świat róg Ordynackiej ? U urologa ? Jest tam jeden urolog-androlog (co prawda.....ale jednak urolog ! ) i on przepisuje antybiotyki !. Dziwne........mnie  monural juz 3 razy przepisywali.........i to nie proszeni !.
PS. ja bym mleka z rozwoje grzybów nie wiązał wogóle......

Offline

 

#87 2010-07-01 12:34:20

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

w lecznicy ALFA --Nowy Świat róg Ordynackiej nie byłam! Dziwna sytuacja bo Pechęrz znowu się uspokoił wyczuwam czasem delikatne kłucia ale uczucie opuchniętego obolałego narządu ustępuje baaardzo powoli tyle ze bolą mnie wszystkie stawy coś jakby reumatycznie, jestem tez okropnie osłabiona właściwie bym cały czas spała no i poce się co nie jest u mnie normalnym objawem. Nigdy się nie pociłam, nawet w 40 stopniowych upałach! Biorę rano urovaxom po poł godzinie 30 kropel mastodydnonu 1 tabletka omega 7 + gla, po3 godz. 2 tabletki ginjalu potem 2 tabletki magnezu, wieczorem  30 kropel mastodydnonu 1 tabletka omega 7 + gla no i na noc 1 tabletka furaginy. Chce zrobić posiew ale furagina moze zaburzyć wynik zatem nie wiem co robić  trochę boje sie odstawić bo jeśli to wszystko wróci? Naprawdę nie wiem co zrobić

Offline

 

#88 2010-07-01 22:26:58

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Tam w tej  lecznicy ALFA żona tego urologa robi dość dokładnie cystoskopię z moczu (100 zł).Zrób se dla spokoju.
Bóle stawów to jednak nie od leków ale od ---wirusów !!!!
Dlatego ze wszystkim masz gorzej . To nie są paciorkowce w stawach. To jest echo pogrypowe,że tak to nazwę. A pęcherz szaleje i sam sie uspokoi za jakiś czas--to na tym właśnie tle....

Offline

 

#89 2010-07-02 15:08:05

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

czy jest jakaś metoda na wirusy? antybiotyki podobno na nie nie działają! normalnie ból rozsadza mi stawy, pecherz powoli sie wyciszyl chociaz sa nadal bolesne skurcze, które przeszywająco promieniują na macice

Offline

 

#90 2010-07-02 22:16:45

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Owszem---lek o nazwie TAMIFLU.
Ale u ciebie nie da sie go teraz stosować (chociaż znam jednago  lekarze który by przepisał...).
Proszę wrzucić w google : tamiflu opinie
I poczytać bo rzecz jest kontrowersyjna.
Ale ja myślę ,że wszyscy userzy tego forum będą to brali za jakieś 2 lata max.
Sprawa nie do uniknięcia.
A na razie------co z przeciwbólowymi ? I przeciwzapalnymi?
Kup se korzeń waleriany + rumianek + szałwia i pij ciepły napar z tej mieszanki / szałwi mała szczypta, inne większa).

Offline

 

#91 2010-07-08 16:29:09

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

łamią mnie kości, pobolewa mnie gardło, pęcherz nawala jak szalony, bolą nerki. Nie wiem czy to podziębienie czy coli ze mną walczy. Sikam normalnym mocnym strumieniem, skurcze pęcherza częste i bolesne strasznie. Najbardziej zastanawiają mnie reumatoidalne bóle stawów. Pęcherz i jego ból to jakby mój chleb powszedni ale takich wlokących się bólów stawów jeszcze nie miałam. Poradźcie coś bo już jestem kłębkiem nerwów. Co gorsza mój organizm buntuje się i nie chce chemii coraz bardziej mi nie dobrze po prochach coraz mniej jem. Nie mam już łaknienia. nawet nie mam siły ni chęci by gdziekolwiek wyjść w ta piękną pogodę

Offline

 

#92 2010-07-09 01:16:11

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

To niestety wirusowe jest...w Warszawie jest coś takiego.
Wogóle w tym roku jest jakiś wirus "bólowy" i potrafi cholera boleć wszystko--nawet mieśnie., łokcie. I to przez miesiące !!!!!!!
Nie reaguje cholera nawet na ketonal w maści !!
Natomiast TROCHE reeaguje na te ruskie = wietnamskie maści w pudełeczkach pachnące kwiatem lotosu, cynamonem, perfumą Czar Moskwy + mięta. Takie pudełeczka czerwone z czymś tam oraz takie zielone z orłem-blaszane.
Nie ma stadionu 10-lecia więc trudno kupić.......troche jest na Szembeka ale tylko spod lady---zakaz=Unia !!!!!!!
NO ale to nie metoda jest.........
1----kup kit pszczeli, (pisałem gdzie-sklep na Waszyngtona róg Niekłańskiej ) zalej spirytusem, po paru dniach masz krople. Pij je kilka razy dziennie na kostkach cukru ile wlezie.
TAKŻE dolewaj po 2--3 krople do płukanki ziołowej na gardło (taki septosan = mięta, szałwia,tatarak).
Całymi dniami żuj kit pszczeli jak gumę do żucia, małe kawałeczki jak pół grosika.
Co do bólów.......na mnie działały zawsze zastrzyki z pyralginy.
Oraz-----o dziwo-----smarowanie bolących miejsc maścią bursztynową ....dziwne ale troche działa w tym roku.....Wirus nie lubi bursztynu.........

Offline

 

#93 2010-07-12 23:59:29

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Dziś wizyta u urologa bardzo mi pomogła być może po raz pierwszy jakiś urolog potraktował mnie po ludzku... ot cała tajemnica! Rozmawiał ze mną spokojnie i rzeczowo. Opowiedziałam mu dokładnie roczny przebieg mojej choroby i niestety uznał ze zespól moich objawów jest tak nieswoisty, że trudno jest mu zdiagnozować przyczynę ale podejrzewa pps. Niestety pojawiła się ponownie koncepcja IC. Zalecił badania ogólne, usg i posiew jednak stanowczo będzie oddalał cysto z biopsją bo jest to badanie inwazyjne i w moim wypadku może więcej popsuć niż naprawić. Tak tez to czuje. NO i najwazniejsze !!! poddał mi dwie sugestie alergie która ja wykluczam i... no właśnie homeopatia!! co o tym myślicie?

Offline

 

#94 2010-07-13 06:39:56

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Homeopatia to dla pic na wodę, ale alergia może być. Przy czym do stwierdzenia alergicznego czy eozynofilowego zp cysto by się przydała, poza tym to nie musi być typowa alergia, IgE-zależna, tylko problem z histaminą (niekiedy nazywa się też alergią IgE-niezależną). Natomiast jestem zdziwiona, że jakiś urolog mówi o pps smile. Ale - pps, jak IC - to nie jest choroba, to zespół objawów-powikłań jakiejś choroby.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#95 2010-07-20 14:42:02

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

pulkos do ciebie się tu szczególnie zwracam byłam na wyjeździe na wsi. łaziłam gdzie popadnie, szczałam w krzakach, piasek nawet w dupce miałam, myłam się w stawach z zimną wodą. Kurde ozdrowiałam! Nic mnie nie bolało, nie piekło. W ogóle wracam do warszawy i centralnie stopniowo gorzej się czuje czy ja mam na te miasto alergie czy jak? Co to wszystko znaczy? jak można wyleczyć się od moczenia tyłka w zimnym bajorze gdzie multum bakterii? I chorować rok!! w sterylnych stołecznych warunkach? mi się to w głowie nie mieści!!!!

Offline

 

#96 2010-07-20 14:59:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

A to może być. Ja mieszkam we Wrocku, który jest miastem zakazanym dla astmatyków. Na stepach zdecydowanie mi się poprawia smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#97 2010-07-23 10:45:09

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Próbuję jakoś usystematyzować te swoje dolegliwości. Sprawa ciągnie się od roku. Niby brak typowych objawów dla IC nie ma krwiomoczu, częstomoczu (może rzeczywiście ostatnio sikam więcej jakieś 8 razy dziennie po 350-450 ml), nie ma korelacji pogorszenia objawów z dietą. Jest jednak coś co uporczywie nie ustępuje mimo antybiotykoterapii, mimo zażywania suplementów i ziół. Opuchnięty, obolały, nabrzmiały pęcherz, który wywołuje u mnie zwierzęce wycie przy ucisku przez pochwę. Kiedy nie jest naciskany wszystko działa w miarę ok nie ma pieczenia uczucia wcieranego szkła w scianki pęcherza jest za to permanentne uczucie stłuczonego niby kolano pęcherza. jak sami rozumiecie sex z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej bolesny. Znaczy ze choroba postępuje tyle, że ja już nie mam pomysłu co to może być i czym to zastopować. Jedyny dotąd lek, który na mnie podziałał łagodząco to distreptaza. No i te samoistne bolesne skurcze pęcherza. Wiem, zaproponujecie cystoskopie z biopsją. Mam ogromny opór przed wykładaniem sobie czegokolwiek tam sad dlatego szukam kogoś kto ma podobnie i po cichu pocieszam się, że jednak to nie może być iC, że moje objawy są nieprzystające a jeśli jest to IC ...? To chciałabym by dokładnie opisały osoby ze zdiagnozowanym IC albo tez inną choroba jak odczuwają swój pęcherz...

Offline

 

#98 2010-07-23 17:07:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Następna!

Nie dubluj swojego wątku.

Wiesz, jakie są najnowsze trendy? Że nie ma takiej choroby jak IC (i pięć lat prowadzenia portalu na nic big_smile). To jest zespół objawów spowodowanych chronicznym stanem zapalnym o różnej etiologii, z reguły z towarzyszeniem ubytków w warstwie GAG pęcherza.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#99 2010-07-23 17:24:34

atrakcja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 112

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Z wypiekami na policzkach czytam historie gdzie się udało To zwalczyć np. stelli albo eli ze szczecina. Wierze, że to ma podłoże bakteryjne. Moja coli jak na razie została wywalona a ból jak był tak jest! Zasadniczo deprymuje mnie bezradność lekarzy. Wydaje się, że mają małe doświadczenie. Moje objawy dla nich to istne ufo. Dlatego muszę znaleźć chociaż jedną osobę, która ma podobnie! CHOCIAŻ JEDNĄ JEDYNĄ KTÓREJ COŚ KTOŚ ZDIAGNOZOWAŁ! Ten portal jest dla mnie jedynym ratunkiem, więc uprzejmie proszę nie pitolić, wink że portal na nic!! bo portal daje mi nadzieje i wiarę ze dam radę... Damy radę !!

Offline

 

#100 2010-07-23 17:33:28

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: co to jest ? ic? pomocy!Ciekawe diagnozy i zadnej propozycji leczenia

Święta prawda atrakcjo!big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson