Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-01-25 17:54:21

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Terapia niszczeniem śluzówki?

sÅ‚uchajcie, moze kogoÅ› to zaciekawi. przypomniaÅ‚o mi siÄ™, jak mi ostatnio urolog opowiadaÅ‚, że podal jakieÅ› zastrzyki do cewki, z pÅ‚ynem niszczÄ…cym Å›luzówkÄ™. ZrobiÅ‚ to chÅ‚opakowi, u którego ne mogÅ‚o siÄ™ dogoić, tak jak u wiÄ™kszosci  nas. Nie wiem co to za zastrzyki, ale jemu pomogÅ‚o. podobno zdarÅ‚o caÅ‚Ä… Å›luzówkÄ™ i pÄ™cherz odbudowaÅ‚ jÄ… na nowo. jest to ponoc bolesne, ale poskutkowalo. czy ktoÅ› zna takÄ… metodÄ™??? pytam z ciekawoÅ›ci, bo mi nie chciaÅ‚ tego zrobić, ze wzglÄ™du na zbyt dużą ingerencjÄ™ w organizm kobiety, która chce mieć jeszcze dziecko.

Offline

 

#2 2010-01-25 18:40:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

Przeniosłam tu, bo to taka ogólna rzecz, może się rozwinie. Coś w stylu upiększających zabiegów głęboko złuszczających?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-01-25 20:09:37

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

o rety chyba sobie tego nie wyobrażam,przeciw wskazaniem chyba jest infekcja bakteryjna???ciekawe co oni wpuszczają do tej cewki,wyobrażam sobie jaki to musi być okrutny ból!!

Offline

 

#4 2010-01-25 20:41:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

Mnie zastanawia jeszcze coś. Skoro zdarta jest śluzówka, w której już są zakończenia nerwowe, to te nerwy są jeszcze bardziej odsłonięte i ciągle podrażniane moczem. A regeneracja chyba nie trwa tydzień czy dwa?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2010-01-25 21:10:49

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

Wypytałam o to dokładnie lekarza. To polega na zniszczeniu sluzówki. Odbudowywanie trwa do ok. 3 mieisęcy- u każdego inaczej. I sam mi powiedzial, że to bolesne, bo mocz drażni bezpośrednio ściany pęcherza. ale ponoć czasem nie ma innego wyjścia, i jak się odbuduje ta śluzówka na nowo, to podobno jest jak u noworodka. tylko kto się pisze na cierpienie tak długo? no i dlaczego kobietom nie chcą tego robic? tzn on nie chciał. W sumie, to dobrze, ze mnie oszczędza...ale chłopakowi zrobił i mu pomogło, a też bakterie siedziały w dnie pęcherza i nie chciały ustąpić. jeśli ktos wie więcej o tej metodzie, to niech pisze...I Redakcjo droga, to nie jest zabieg upiększający, a raczej zabieg tzw. ostatniej szansy.....

Offline

 

#6 2010-01-25 21:12:34

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

no właśnie, to ja tutaj walczę w odbudowywaniu śluzówki a tu znów by mi ją zdzierali, jeżeli jest taka zasada że niby po zdarciu ma się cała odbudować to ciekawe co to za płyn i co to za lek żeby odbudować, heh dla mnie to jak zwichniętą rękę połamać.

Offline

 

#7 2010-01-25 21:15:23

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

Nadia, czasem lepiej jest połamać zwichniętą rękę i ją na nowo poskładać. jeśli po tym ma być jak nowa....tylko nie wiem niestety co to za preparat...nie pytałam, bo u mnie od razu to wykluczył. powiedzial, ze musimy wybić tradycyjnie, ale u facetów podobno to można podać bez większych obaw o płodność.

Offline

 

#8 2010-01-25 21:22:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

A możesz zapytać lekarza o nazwę i o mechanizm oraz związek z układem rozrodczym tudzież zajściem w ciążę (skoro u kobiet nie wolno)? Powiedz, że dociekliwa koleżanka pyta ze zżerającej ją ciekawości smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2010-01-25 21:26:57

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Terapia niszczeniem śluzówki?

Kochana, zapytam jak będę miala okazję, ale powiem szczerze, modlę się o to codziennie, żebym nie musiała się już go o nic pytaćsmile.eh, życie....

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson