Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-02-16 10:50:57

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

urolog Bydgoszcz polecam

polecam prof. Zbigniewa Wolskiego, przyjmuje w prywatnej przychodni "Ordynator"

leczy mojego męża z zapalenia prostaty. mąż miał bakterie w nasieniu, natomiast nie miał żadnych objawów. szukaliśmy pomocy ze względu na moje nawracające problemy bakteriologiczne. inni lekarze uważali, że skoro mąż nie ma objawów, to nie ma sensu się nim zajmować. prof. Wolski postawił diagnozę i leczenie przynosi efekty.

do tego ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. uprzejmie odpowiada na pytania. podczas drugiej wizyty(prywatnej) mój mąż z racji na problem z dostępem do gabinetu siedział ponad godzinę w kolejce. Pan profesor przeprosił za tę sytuację i zrezygnował z pobierania płatności za wizytę.

oby więcej takich uczciwych i profesjonalnych lekarzy.

Offline

 

#2 2010-02-28 11:42:53

eredelba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 21

Re: urolog Bydgoszcz polecam

jestem z Bydgoszczy, ciekawe czy kobiety też leczy dobrze, bo mój problem jest jakby nietypowy
ile bierze za wizytÄ™?
i co z badaniami pewnie odpłatnie?

Offline

 

#3 2010-03-03 08:56:01

maciek7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 283

Re: urolog Bydgoszcz polecam

a co to ma nie leczyć kobiet tongue? jakiś szowinista ?smile
wiesz zasada jest prosta, chcesz mieć dobrze zrobione badanie - musisz zapłacić
taka ta nasza służba zdrowia jest

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson