Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-03-19 11:37:41

antiba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 1

Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

Witam wszystkich serdecznie. Od jakiegoś czasu borykam się z bardzo uciążliwym problemem..mianowicie podczas stosunków płciowych czy też samym pieszczot zdarza mi się popuszczać mocz, ostatnio nawet w sporych ilościach. Podczas samego zdarzenia niestety nie czuje, że mocz wydalam, dopiero już po samym fakcie orientuje się że dookoła jest mokro sad Na codzień raczej nie zdarza mi się nietrzymać moczu ( podczas kichnięć, śmiechu itp sytuacji ). W dzieciństwie zdarzały mi się moczenia nocne, z czasem ustąpiły ( obecnie mam 22 lata ). Czy ktoś miał do czynienia z podobną sytuacją? Proszę o rade

Offline

 

#2 2010-03-19 23:41:22

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

a pewna jesteś że to Twój mocz i czy to w ogóle mocz jeżeli w codziennym życiu nie masz z tym problemu. Przed pieszczotami skorzystaj z wc i obserwuj czy ta mokra plama to na pewno mocz bo to może być taka obfita sperma partnera

Offline

 

#3 2010-03-20 10:22:48

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

a może to śluz...naturalne wydzieliny...no ale jeżeli nie to proponuję wizytę u lekarza. mnie się czasami zdarzało popuścić kilka kropel gdy miałam pełny pęcherz a podczas stosunku czułam uciśnięcie pęcherza...tzn że podczas stosunku partner tak jakby naciskał mi na pęcherz...no wiecie o co mi chodzi...

Offline

 

#4 2010-03-20 11:15:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

A może to kwestia ponapinanych mięśni? Podczas dodatkowego ucisku przy stosunku parcia i napięcia powodują nietrzymanie moczu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2010-03-20 12:51:44

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

w każdym razie,to nie jest normalne, żeby popuszczać podczas stosunku. jeśli w dzieciństwie miałaś nietrzymanie moczu, to jak to jest teraz? minęło samo? i przez kilka lat był spokój? jeśłi tak było, to pewnie nie chodzi o wadę anatomiczną. biegiem do lekarza- radzę. Neurolog niech się wypowie.

Offline

 

#6 2010-09-12 22:48:20

maratonczyk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 63

Re: Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

a moze to kobieca ejakulacja? moja zona tak ma, i nie jest istotne dla mnei czy to mocz czy kobiecy wytrysk, ma to tylko w stanach silnych orgazmow. Nie przywiazywalbym do tego wogole wagi, albo wrecz przeciwnie, bylby to ataut "zatracenia sie" w doznaniach erotycznych.

Offline

 

#7 2010-09-13 07:58:27

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Nietrzymanie moczu podczas stosunku..

A ja się wypowiem, że czytałam iż niektóre kobiety tak mają, kiedyś gdzieś w necie poszperałam. Od kiedy miałam ntm w dzień mi też się tak zdarzało, ale bardziej byłabym skłonna uznać, że mięśnie bardzo się wtedy spinają i rozluźniają. Stąd ten problem. Wydaje mi się, że Antiba rozróżniłaby bez problemu że to nie jest śluz a mocz bo to się czuje poprostu. I ja bym poszła do urologa pogadać w temacie i tyle. Zawsze tak miałaś czy pojawiło sie w trakcie orgazmów w ostatnim czasie?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson