Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-03-26 13:05:10

ray
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 1

badanie urodynamiczne - gdzie zrobić na Śląsku?

Witam,
Lekarz urolog skierował mnie na badanie urodynamiczne w kierunku diagnozy pęcherza nadreaktywnego, po 40 dniach przyjmowania vesicare..
powiedział, ze z NFZ mam szansę na badanie w przyszłym roku.
W związku z tym gdzie mogę wykonać takie badanie odpłatnie i za ile?
A może da się jakoś zrobić to z NFZ, np szpitalnie...?
Wiem, że w Zabrzu w Uromedicusie kosztuje 400 zł i wykonywane jest w poniedziałki ok 14/15 godziny.
będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Offline

 

#2 2010-03-26 15:28:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: badanie urodynamiczne - gdzie zrobić na Śląsku?

Badania urodynamiczne robił w jakiejś śląskiej przychodni dr Marek Wantulok (sam albo współpracownik) ale nie pamiętam teraz ani nazwy, ani miejscowości (jakaś mniejsza). Spróbuj wygooglować.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson