Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-05-26 17:46:51

Kwiatuszek81
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 10

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

Widzę, że usunięto mój post z innego wątku. O co tu chodzi? Chyba wiadmo, że skoro odzywam się na TAKIM forum i w TAKIM temacie, to znaczy, że moje problemy dotyczyły w głównej mierze układu moczowego, tak? Wkurzyłam się.

Offline

 

#27 2010-05-26 19:10:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

To się nie wkurzaj, bo nie jesteś pępkiem świata. Tutaj są pewne zasady, które łamiesz, i nikt nie będzie tolerował dwóch takich samych postów w jednym temacie. Nie stosujesz się do zasad, pisząc, gdzie Ci się żywnie podoba, a nie - gdzie jest wskazane, żeby był porządek w lekturze. I tutaj nie pisze się na GG - to forum działa dzięki publicznej wymianie doświadczeń, informacji i kontaktów. Pamiętaj, że na TAKIM forum jesteś gościem. A jak się idzie w gości, to, jak powiadają, nie sra się na środku salonu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2010-05-26 19:33:45

Kwiatuszek81
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 10

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

Publiczna wymiana doświadczeń, informacji i KONTAKTÓW jak sama napisałaś. Błąd polegał tylko na umieszczeniu dwóch takich samych postów - fakt. Usunęłaś tamten, w porządku. Każdy i tak mi przyzna rację, że lepiej jest spróbować najpierw czegoś co jest tanie, ogólnodostępne, a nie wypłakiwać u lekarzy skierowania na badania, ładować w siebie kilogramy niepotrzebnych leków czy wydawać setki złotych na badania, bo "a nóż widelec to to, bo objawy pasują". Na tym cierpi nie tylko kieszeń, ale w głównej mierze psychika. Co może być gorszego od podręcznikowych wyników badań i złego samopoczucia...
Kulturą i słownictwem nie grzeszysz Redakcjo.

Offline

 

#29 2010-05-26 19:42:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

Zaśmiecasz wątek Aneczor i mnie obrażasz. To jest Twój ostatni post w tym tonie i w nieodpowiednim miejscu. Następnym razem zostaniesz usunięta z forum. Jeżeli nie odpowiadają Ci zasady, nie musisz to przebywać - i nie siej fermentu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2010-05-26 20:22:44

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

Kwiatek, nie ciskaj się. Redakcja ma rację - złamałaś zasady regulaminu. Nikogo nie obchodzi, że Ci się one nie podobają, wkurzać się możesz do woli. Chociaż to takie niezdrowe... Nikt tutaj nie twierdzi, że nie warto próbować na początek tanich i prostych recept. Ale nie twierdź, że Ty znalazłaś recept na wszystko. A co do kontaktów - gdyby ktoś chciał się z Tobą kontaktować, to byś dostała maila. Nikt nie broni. Ale założenie było, jest i będzie takie, że forum jest publiczne - to nie wymiana numerów GG, gdzie jedno będzie drugiemu na oślep pomagać. Gdyby każdy się zachowywał tak jak Ty, to nikt nikomu by nie pomógł. Być może, gdybyś zamieściła swoją historię na forum, część użytkowników mogłaby się domyślić, dlaczego akurat magnez pomógł i czy to aby nie tylko zbieg okoliczności. A tak? Wróżyć nie potrafimy.

Offline

 

#31 2010-05-27 10:42:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

Hejtojaa, dziękuję za głos rozsądku smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#32 2010-06-01 12:45:50

Aneczor
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 9

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?

Offline

 

#33 2010-06-01 16:42:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Aneczor: Częstomocz, pieczenie cewki. Zapalenie pęcherza czy cewki?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson