Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2010-06-17 21:53:16

i.em
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 72

Re: Znów problem z TFX.

A ja nadal jestem zainteresowana.Proszę o kontakt,bo jutro wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do internetu(chyba,że skorzystam z kafejki internetowej).Jeśli nie uda nam się skomunikować, proszę Cię Evi.wl,wstrzymaj się ze sprzedażą.Ja po 27.będę znów w domu.Pzdr

Offline

 

#52 2010-06-25 19:05:40

mimi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 411

Re: Znów problem z TFX.

Offline

 

#53 2011-03-08 22:53:54

i.em
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 72

Re: Znów problem z TFX.

Koorwa,co dziś za dzień!
Pod koniec lutego wzięłam ostatnie kapsułki Thym Uvocal,bo od marca miał się pojawić w aptekach TFX-tak przynajmniej pisał w swoim wątku Kaloryfer,który kontaktował się z producentem leku i uzyskał takie zapewnienie.W związku z tym nie opłacało mi się zamawiać kolejnego opakowania TU i zaczęłam dzwonić dziś po aptekach,a w końcu hurtowniach,gdzie nadal go nie ma.W końcu w hurtowni sieci Zico
dowiedziałam się,że TFX pojawi się na rynku dopiero pod koniec roku!
Wkurzona na maksa zadzwoniłam do działu dystrybucji Finepharm,gdzie pani Iwona J. oznajmiła mi,że nadal nie mają zgody GIF na produkcję leku!!!
Zapewniała mnie oczywiście,że to,co usłyszałam w Zico,to nieprawda i przerwa w produkcji nie potrwa tak długo,ale ja już w to nie wierzę.Ręce mi opadły dosłownie.
Cóż robić,zamówiłam kolejne opakowanie Thym Uvocal z nadzieją,że tak krótka przerwa w podawaniu mi nie zaszkodzi...
I martwię się trochę,bo Wam TU nie pomaga,choć SM to trochę" inna para kaloszy".
Ale chyba też niemożliwe,żeby ewentualny efekt placebo utrzymywał się przez pół roku???

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson