Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-05-31 16:30:27

marcia27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 1

zapalenie pęcherza moczowego w ciąży

Witam, od lat borykam się z problemami ze strony pęcherza.
Mam częste zapalenia pęcherza wraz z cewką.
Mój lekarz rodzinny zawsze przepisywał mi leki rodzaju urinal, urosept i jakoś przechodziło, jednak nie na długo. Dodatkowo lekarz polecił smarować kilkakrotnie ujście cewki moczowej maścią Detreomycyna.
Teraz jestem w 17 tc, i zapalenie pęcherza powróciło.
Standardowo zakupiłam urinal (ginekolog przepisał) i posmarowałam jak zawsze cewkę wyżej wspomnianą maścią.
Dziś przeczytałam w internecie że ta maść jest absolutnie zabroniona w ciąży i bardzo się zmartwiłam!
Posmarowałam się nią tylko 3 razy, ale i tak się martwię czy nie zaszkodzi to dziecku.
Proszę o odpowiedź, bo do kolejnej wizyty u lekarza pozostały mi jeszcze 2 tygodnie a bardzo się martwię...

Offline

 

#2 2010-05-31 16:43:30

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: zapalenie pęcherza moczowego w ciąży

Nie smaruj się. Bez lekarza się nie obejdzie, bo będąc w ciąży, masz mocno ograniczony zestaw leków do wybrania, a i ja Ci nie powiem, co można, a czego nie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-05-31 17:12:17

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: zapalenie pęcherza moczowego w ciąży

jakie leki możesz a jakie nie to niestety ale odpowie Tobie lekarz,myślę że raczej maść nie zaszkodziła dziecku,stosowałaś ją zbyt krótko.Poradź się lekarza,badanie ogólne moczu i posiew jest zrobiony?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson