Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-07-18 23:57:01

nova
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 11

Uroflow- czy mozna zrobic przerwe ??

Zaczelam brac uroflow w oczekiwaniu na urodynamike.
Pomoglo, z tym ze pierwszy tydzien byma bardzo ospalam i mailam duzeproblemy z koordynacja.
Potem sie w miare uspokoilo, Zauwazylam ze po wypiciu kieliszka wina efekt byl ' silny' i robilam sie pijana ..

wiec zero alkoholu. Tak pociagnelam miesiac. Przed urodzinami kolezanki postanowilam zrobic 24 h przerwe w uroflow i wypilam troche wina na przyjeciu. Po 24 h pozniej zjadlam musli truskawkowe ( truskawki dzialaja mi strasznie na pecherz) i sie zaczelo. Zaczelam wiec brac Uroflow.
Uspokoilo sie ale po 24 h zaczely sie silne zawroty glowy. juz 3 dzien mam klopoty z koordynacja , moj chlopak zawazyl ze chodze po ulicy jak pijana .

Co mam robic ? Czekac az to sie uspokoi? dalej brac ten lek ? czy przestac i udac sie do lekarza ?

Offline

 

#2 2010-07-19 00:06:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Uroflow- czy mozna zrobic przerwe ??

Truskawki działają Ci na pęcherz, bo są silnie histaminowe. Wino też. A leki typu uroflow oddziałują na układ nerwowy. Ja bym powiedziała o tym lekarzowi, bo to nie jest takie hop siup.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-01-22 12:54:49

kamilka1212
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 15

Re: Uroflow- czy mozna zrobic przerwe ??

Mnie równie lekarz przepisał Uroflow 2 ,zażyłam dopiero 3 pastylki i żle się czujeMam dużą suchość w gardle, ból głowy swędzenia ,jestem ospała i słaba a w dodatku bolą mnie z tyłu ,dołem plecy nie wiem czy to nerki. Działania na pęcherz narazie nie odczuwam. Nie wiem co mam robić ...........odstawiać czy nie.?.Może ktoś miał podobny przypadek. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson