Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-07-20 19:24:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Pozew zbiorowy z tytułu złego leczenia

Drodzy pęcherzowicze. Od wczoraj funkcjonuje instytucja pozwu zbiorowego. Wystarczy 10 osób. Koszty prawnika dzielą się na wszystkich. Stowarzyszenie chorych na HCV złożyło lub właśnie na dniach składa w liczbie blisko 400 chorych. Ludzie z boreliozą się organizują. Może i my? Zwłaszcza że oprócz błędów proceduralnych (brak schematu diagnostycznego, powtarzanie tych samych negatywnych badań, złe oznaczanie laboratoryjne, tj. pisanie o braku, podczas gdy delikwent ma pzpm, 10^3 i chorą śluzówkę!, płacenie za wizyty, kiedy lekarz palcem nie kiwnie, tylko twierdzi, że to taka uroda, brak rehabilitacji), które kosztują NFZ majątek, jest naruszenie praw obywatelskich: brak jest leków np. na IC, które działają też w innych formach zmian zapalnych śluzówki, brak refundacji środków pomocniczych (wkładki, tylko w 2-3 określonych chorobach), brak leczenia sanatoryjnego, naruszenie sprawności organizmu prowadzące do zaniku życia seksualnego i rozrodczości oraz pracy zawodowej, mobbing, brak dostępu do toalet dla osób z chorym pęcherzem, a nie na wózku (nie każdy ma tyle siły, żeby walczyć o te wc jak ja), naruszenie godności osobistej (ludzie się nas brzydzą) - a to już coś więcej niż "tylko" spowodowanie długotrwałego rozstroju zdrowia.

Ja teraz nie mam czasu, ale zastanówcie się do końca sierpnia. Kto chce się dołączyć. Proponuję tę panią mecenas, która ma ostatnio takie sukcesy w odszkodowaniach za błędy, albo wrocławskiego prawnika, który się w tym specjalizuje. To zależy, kogo de facto trzeba pozwać, czyli gdzie składać wniosek. Bo ja nie wiem - NIL? NFZ? MZ?

Czy jest na forum prawnik smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2010-08-01 11:43:07

Anabella
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 16

Re: Pozew zbiorowy z tytułu złego leczenia

Jest, i to z Wrocławia smile
Tyle, że na początku swojej drogi "procesowej", mimo trzydziestki na karku,między innymi przez ten cholerny pęcherz i zapalenia...

Offline

 

#3 2010-08-01 21:19:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pozew zbiorowy z tytułu złego leczenia

Oooo, jak ja CiÄ™ lubiÄ™ big_smile!

A czym się zajmujesz? Bo pęcherz pęcherzem, ale ja primo - pozwałam ZUS, który odmówił mi renty, twierdząc, że ukończenie studiów wyższych nie jest ukończeniem szkoły wyższej, i potrzebowałabym wsparcia w sądzie, secundo - do wydawnictwa przydałaby mi się zaufana osoba. A i ja może miałabym dla Ciebie ofertę smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2010-08-02 09:16:02

Anabella
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 16

Re: Pozew zbiorowy z tytułu złego leczenia

Ooo, to ja się cieszę i dziekuję za miłe przyjęcie smile

8 lat pracy (kancelaria i doradztwo prawne- pr. cywilne, pr. spólek, pr. pracy) plus rozpoczÄ™ta aplikacja radcowska. 
Myślę również, że z powodu zainteresowań naukowych mogę być w temacie wink

Napisz mi proszę na priv lub maila jakieś szczegóły, poza tym myślę, że z racji bliskości miejsca zmieszkania mogłybyśmy się po prostu spotkać i pogadać ....
co Ty na to?

Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#5 2010-08-02 14:28:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pozew zbiorowy z tytułu złego leczenia

Napiszę, tylko daj mi trochę czasu - dostałam nową dawkę fentanylu i ledwo na oczy widzę, muszę dojść do siebie smile. Spotkanie - bardzo chętnie smile. Pozdrowionka!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2010-08-02 19:57:54

Anabella
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 16

Re: Pozew zbiorowy z tytułu złego leczenia

A pewnie, nie pali się, ja też w tej chwili nie jestem w formie wink
Fentanyl to przeciwbólowo? Oby pomagał...
Trzymam kciuki i czekam na maila smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson