Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-09-06 11:44:09

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

detox

Słuchajcie zakładam nowy wątek dot. oczyszczania organizmu z toksyn, a także z bakterii i grzybów. Jeżeli już taki temat był, to proszę o usunięcie (ja nie znalazłam). Otóż, w wakacje byłam w pewnym ośrodku medical spa i tam przeszłam kilka kuracji wzmacniających i oczyszczających organizm. Chciałabym podzielić się informacją, że tzw. odtruwanie organizmu poprzez pozbycie się toksyn jest rewelacyjne. Szczegóły podam, jeśli będzie zainteresowanie tematem. Powiem tylko, że są to metody całkowicie bezpieczne, polegające na usuwaniu toksyn poprzez stopy. Ja poczułam się o niebo lepiej z pęcherzem!

Offline

 

#2 2010-09-06 11:49:21

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: detox

No ja chętnie bym poczytała napisz coś więcej. Mówisz o czymś co wygląda na miske z wodą która się zabarwia bo nie bardzo wiem co masz na mysli pisząc o tym usuwaniu przez stopy. Tylko o czymś takim słyszałam. Napisz od razu jak jest po powrocie czy nadal jest efekt? Czekam na opowieści o kuracjach.

Offline

 

#3 2010-09-06 12:03:53

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: detox

Tak, dokładnie jest to odtruwanie poprzez trzymanie nóg w wanience z wodą, która się wybarwia, w zależności od stopnia zatrucia (kolor wody też może wskazywać na chory organ). Prąd przepływa przez całe ciało, oczyszczając wszystkie organy po kolei. Ponizej wkleję link, z bardziej profesjonalnym opisem. Ja czuję się nadal dobrze (nie chcę zapeszyć).

http://www.detox.famfart.pl/?gclid=COnhkpTG8qMCFQ8gZwodXkWy3A

Takie zabiegi kosztują ok. 50 zł i robią je w każdym lepszym centrum odnowy biologicznej.

Offline

 

#4 2010-09-06 12:22:24

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: detox

Słyszałam o tym, kolezanka z pracy była na jakimś pokazie i opowiadała właśnie o kolorowej wodzie, innej u każdego. Zajrzałam też w Twoim linku na Zapper, tak naprawde nie wiem co o tym wszystkim mysleć. Ale skoro mówisz, ze czujesz się lepiej to może faktycznie warto spróbować. A tak woglejesli moge spytać jak u Ciebie zabarwiła się ta woda? Przyjemne jest to siedzenie w wanience?

Offline

 

#5 2010-09-06 12:23:47

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: detox

Cocci to super że czujesz się lepiej smile
A napisz z ilu zabiegów skorzystałaś i z jaką częstotliwością?
Kochana i jak tam starania o dzidziusia? Wracacie na plac boju? smile

Offline

 

#6 2010-09-06 12:42:17

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: detox

ZnalazÅ‚am coÅ› takie, tu nie najlepsze zdanie na temat takiego oczyszczania a jak jest, sama nie wiem co o tym sÄ…dzić. Jak czÅ‚owiek nie spróbuje to siÄ™ nie dowie. Jak we wszystkim zresztÄ….  PodajÄ™ linÄ™:
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100961,7820781,Oczyszczajace_zabobony.html?as=2

Offline

 

#7 2010-09-06 13:12:29

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: detox

Magdalenko, w sumie nic złego nie piszą o tym detoksie, na pewno nie jest szkodliwy, bo inaczej lekarze by tego nie zalecali (mam nadzieję). Ponoć dobrze jest raz w tygodniu się oczyszczać, ale bez przesady. Ja miałam jeden taki zabieg, bo byłam tylko tydzień niestety w tym ośrodku, który wam polecam z serca! W Dźwirzynie- pobyt kuracyjny (w cenie 2 zabiegi dziennie, plus wyżywienie, sauna, baseny i inne bajery), oraz konsultacje z lekarzem na terenie ośrodka. Po prostu super. Bardzo polecam też kąpiele w borowinie (można całe ciało, ale wiadomo my pęcherzowicze nie możemy się moczyć, więc tylko nogi). Wspaniała ulga dla nóg, co ma znaczenie dla rozluźnienia mięśni. Poczułam się dobrze, mam nadzieję, że to się utrzyma. Loni, z pęcherzem lepiej, i wybieram się do gina. Jestem strasznie zestresowana tą wizytą, bo czuję, że nie jest dobrze (mam ostatnio spore krwawienia miesiączkowe i boję się znowu mięśniaków). Może się zdecyduję na radykalne działanie (in vitro), jeżeli w ogóle jest taka szansa u mnie. Na pewno nie mam już czasu.....A jak u Ciebie?

Offline

 

#8 2010-09-06 20:11:20

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: detox

Cocci no to ja mocno trzymam kciuki żebyś przyniosła same dobre wieści i aby doktor się żadnych nieprawidłowości nie dopatrzył i dał zielone światło na staranka (czy to naturalne czy wspomagane) smile
A u mnie kicha. Teraz próbuję fagów, ale w sumie dobrze nie jest. Może tragedii jak na razie (tfu tfu odpukać) nie ma strasznej, ale dobrze też nie jest sad
Nie mam juz pomysłu na to co dalej. Robię co w mojej mocy aby było ok, ale nie jest niestety.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#9 2010-09-10 13:05:04

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: detox

to trzymaj się Kochana! myślę że w końcu odpuści....wierzę w to.

Offline

 

#10 2011-01-20 16:29:03

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: detox

czy ktoś stosował plastry detox na stopy?


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#11 2011-01-20 19:27:33

fairyland
Użytkownik
SkÄ…d: Szkocja
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 183

Re: detox

Brzmi to bardzo ciekawie, te oczyszczenie w wodzie.
A co myslicie o zapperze, bo juz też sie nad nim zastanawiałam. Jakby sie tak nad tym zastanowić..., to skoro jest odpowiednie napięcie proądu, ktore zabije człowieka a inne mniejsze jest wystarczajace by zabić np. małą myszę, to dlaczego nie może być odpowiedniego napięcia, które nie będzie szkodliwe dla czlowieka, ale za to zabije male organizmy jak np. bakteria czy gdzyby a juz nie wspomnę o pasozytach???

Offline

 

#12 2011-01-20 19:31:55

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: detox

w wodzie to faktycznie coś daje, bo mam koleżankę , która pracuje w spa i mówiła o tym.
natomiast ja kupiłam plastry na stopy, ale stosuje je już 2 tygodnie i ciągle są szaro-brązowe rano. albo to pic na wodę, albo jestem taka zapaskudzona, ze tyle trwa oczyszczenie. dzis skończyłam opakowanie i zastanawiam się, czy kupować następne, czy to nie ma sensu...


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#13 2011-01-20 19:46:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: detox

Ja znam zappera niejako od wewnątrz (mój ojciec jest elektronikiem medycznym i naprawia aparaturę medyczną i paramedyczną wszelkiego typu, niektóre nawet sam robi) - pic na wodę.

A co plastrów - chciałabym je kupić z czystej ciekawości, nie, żebym wierzyła w ich skuteczność, ale interesuje mnie to jako eksperyment i obserwacja (jak to działa, co tam niby ma się aktywować, na jakiej zasadzie itd.).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#14 2011-01-20 21:33:34

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: detox

Offline

 

#15 2011-01-20 23:01:06

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: detox

Kwas octowy? Czyli high histamine-release. Dzięki, Nawie, bo nieźle bym się wkopała dla tego widowiska sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#16 2011-01-21 00:07:02

fairyland
Użytkownik
SkÄ…d: Szkocja
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 183

Re: detox

Redakcjo, a możesz troche rozwinąć fakt, że zapper to pic na wodę???

Co do plastrów, stosowałam kiedyś zanim zaczeły sie problemy z pęcherzem i własnie sobie o nich przypomniałam i spóbuję znowu, mysle, że przyda się to do oczyszczania organizmu z toksy i tych pochodzących z bakterii jaki i z całej tej chemii, która łykamy. Ja może napisze co mysle o plastrach i jakie mam znimi dośwaidczenia.
z tym złuszczaniem sie naskorka nie do końca sie zgodzę, używałam je kiedys przez długi okres czasu i nie widziałam absolutnie żadnego podrażnienia skóry, mało tego stosowałam je również dla dziecka, które ma bardzo delikatną skórę. Następne, te plastry nie sa brudne, na zasadzie, jakbyś wytarła je o cos brudnego, one sa normalnie mokre a zcasami bardzo mokre i może ciemne od toksyn jak i również z powodu ziół, które sa w środku. Gdyby to było na zasadzie ścierania naskorka jak o tym pisze Nawie, to jak wytłumaczyc fakt, że plaster jest już prawie w połowie suchy a tu nagle po dwóch dniach znowu cały mokry i brudny? Te plastry nie sa brudne na sucho, one są mokre i brudne, a czasami są miejsca na plastrach gdzie są calkowicie suche i białe i mówię tu o jednym i tym samym plastrze. Kiedyś jak zakladalam córce to miala zawsze w tych samych miejscach bale i suche placki a inne były cały czas mokre i brudne. Na stopach jest bardzo dużo receptorów. W plastrach jest mieszanak ziół, ktora ma wyciągać toksyny przez te receptory. to oczyszczanie w wodzie też wyciaga toksny ze stóp.
Powiem wam jaki ja kiedys zrobiłam eksperyment z tymi plastrami, bo też nie do końca wierzyłam w to oczyszczanie z toksyn. Zakladanie tego plastra wygląda nastepująco, że to wygląda jak torebka herbaty, którą przykladamy do podeszwy i na to naklejamy duży plaster. Ja juz myślalam, że te plastry sa mokre może tylko dlatego, że cała noc sa obklejone tym plastrem, skora w tym miejscu nie oddycha i sie po prostu poci, dlatego zrobilam eksperyment smile.
Na jedna stope przykleiłam plaster oczyszczający a na drugą torebke zwyklej herbaty smile. Nastepnego dnia plaster oczyszczający był cały mokry i brudny natomiast torebka herbaty byla nietknięta! Była cała sucha i biała. To mi dało do myślenia, że może to nie taki pic na wodę.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson