Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-09-07 19:59:24

Dulek17
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 1

Krwiomocz.

Witam.

Otóż od pewnego czasu (miesiąc - dwa) sporadycznie w moim moczu pojawia się krew i to w dość sporej ilości. Początkowo zdarzyło mi się to raz, może dwa i była przerwa ok. 3 tygodni po czym praktycznie codziennie przynajmniej raz zdarza mi się oddać krwiomocz. Nic mnie nie boli podczas oddawania moczu, natomiast co jakiś czas, zupełnie niezsynchronizowane pojawiają się bóle nad prawą pachwiną. Dzisiaj zrobiłem zalecone przez lekarza (pierwszego kontaktu, jeszcze nie byłem u urologa) badania krwi i moczu. Czekam na wyniki. Od 3 dni biorę zapisany przez lekarza antybiotyk o nazwie "Keflex", a takie Furagin. Proszę o pomoc, jakie mogą być przyczyny krwiomoczu? Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2010-09-07 20:14:18

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Krwiomocz.

Witaj Dulek. Daj znać jak te wyniki, a jeśli bedą dobre koniecznie urolog i cystoskopia. Jeśli by było zakażenie, tak myślę to coś tam by bolało przy sikaniu czy piekło. Swieża krew idzie z pęcherza nie wyżej.

Offline

 

#3 2010-09-07 20:22:53

maratonczyk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 63

Re: Krwiomocz.

a z wytryskami wszystko ok? jesli odczuwasz jakiekolwiek dyskomfort lub bole w okolicach krocza - ty mowisz o pachwinie - porpos urologa zeby wykluczyl poprzez badanie zapalenie prostaty- mysle ze raczej nie jest to u Ciebie  to, ale jesli juz zwracasz sie do urologa badz dociekliwy, jesli to cos z prostata lepiej upewnic sie wczesniej i zadzialac jak najszybciej. Przyczyna raczej jest inna, ale mysle ze nie ma co zwlekac tylko poszukac dobrego urologa i jak najszybciej do niego sie udac. Dmuchaj na zimne, choc krew w moczu to raczej dosc powazny objaw ktorego napewno nie mozna lekcewazyc!

Offline

 

#4 2010-09-07 22:27:56

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Krwiomocz.

a może to jest z kamieni w nerkach ? Dobre USG koniecznie zrobić.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson