Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-11-11 13:24:54

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Wszystko zaczęło siÄ™ 3 lata temu. Zaczęłam odczuwać pieczenie przy i po oddaniu moczu, w sumie czÄ™sto parcia na mocz nie miaÅ‚am, tylko to pieczenie i ból. PiekÅ‚o i bolaÅ‚o również podczas współżycia. Zaczęłam leczyć siÄ™ ginekologicznie, jednak nic nie pomagaÅ‚o (antybiotyki <Duomox>, globulki i czopki <Macmirror, Sterovag, Gynalgin itp>, maść Clotrimazol i wiele innych), nadżerki nie mam, jakiegoÅ› wielkiego stanu zapalnego pochwy też nie, wiÄ™c nie wiem co byÅ‚o przyczynÄ…. Cytologia zawsze wychodziÅ‚a mi II grupa. W koÅ„cu po 1,5 roku wyszukiwania choroby w pochwie zrobiÅ‚am posiew i analize moczu. W analizie nie byÅ‚o żadnego stanu zapalnego, ale za to byÅ‚y liczne bakterie. Natomiast w posiewie wyszÅ‚o trochÄ™ bakteri, już nie apmiÄ™tam jakie, ale chyba gronkowiec Species i E. Coli. DostaÅ‚am antybiotyk (Nolicin), gronkowiec zniknÄ…Å‚ ale pieczenie byÅ‚o dalej. Nie zawsze byÅ‚o silne, ale byÅ‚o. BolaÅ‚o mnie nawet badanie ginekologiczne. ZrobiÅ‚am znowu posiew i znowu dostaÅ‚am antybiotyk (Cipronex), E.Coli znikÅ‚a, ale pieczenie nadal byÅ‚o. Momentami, w moczu pojawiaÅ‚a siÄ™ krew. W miedzy czasie leczyÅ‚am siÄ™ zioÅ‚ami, piÅ‚am inne leki oczyszczajÄ…ce z bakterii drogi moczowe. Przez caÅ‚y czas, na okragÅ‚o pijÄ™ FuraginÄ™, trochÄ™ ulzy, ale caÅ‚kowicie nie przejdzie. Od samego poczÄ…tku z tymi dolegliwoÅ›ciami towarzyszÄ… mi dreszcze i nieraz w nocy oblewajÄ… mnie poty. PiÅ‚am nawet Biseptol i też nie pomógÅ‚. Na okrÄ…gÅ‚o robiÅ‚am analize i posiewy. raz w analizie wyszedÅ‚ stan zapalny (leukocyty i biaÅ‚ko), znowu antybiotyk. RobiÅ‚am posiew z pochwy, żeby sprawdzić czy tam nie ma bakterii, i nic nie wyszÅ‚o. 2 razy wyszÅ‚o, że mam dobrÄ… bakteriÄ™, Lactobaicillus czy coÅ› takiego. To juz nie wiem co mnie tak piecze, czy pochwa czy cewka. W koÅ„cu na wakacjach wypiÅ‚am  saszetkÄ™ Monural i od ginekologa dostaÅ‚am krem dopochwowy Gynoxin. Kilka dni po Monuralu strasznie mnie szczypaÅ‚o i bolaÅ‚o, czuÅ‚am straszne gorÄ…co w cewce, jednak po kilku dniach ulga! I po tym kremie dopochwowym również. PijÄ™ również wit. C i sok z żurawiny, ale to nie pomaga. Dodam, że kilka lat temu braÅ‚am tabletki anty., jak jes odstawiÅ‚am, to po jakimÅ› czasie zaczęłam wÅ‚aÅ›nie mieć te dolegliwość. Może to cos z hormonami i sluzówkÄ…? Minęło ok. 2,5 miesiÄ…ca w uldze i w niepieczeniu i teraz znowu wszystko wróciÅ‚, zimno na dworze, trochÄ™ zmarzÅ‚am i od nowa. ZrobiÅ‚am analize i posiew. WyszedÅ‚ lekki stan zapalny i gronkowiec w moczu. Znowu dostaÅ‚am antybiotyk :-( I tak na okrÄ…gÅ‚o. Nie wiem juz co robić i za co siÄ™ czepiać! DostaÅ‚am teraz Keflex, miaÅ‚ go ktoÅ›? Trzymajcie siÄ™ i zdrowiejcie :-) Pa.

Offline

 

#2 2006-11-11 13:39:06

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Prawdopodobnie masz coś w pochwie i przenosisz sobie do cewki. Skoro masz bardziej pieczenie niż typowe parcie na mocz i dolegliwości nasilają się wraz ze współżyciem, ponadto pomagają Ci interwencje ginekologiczne - stawiam na to. Badałaś partnera? Może od niego łapiesz, a w zasadzie zarażacie się wzajemnie. Hormony mają wpływ. Z jednej strony za uszkodzenia śluzówki wini się często niski poziom estradiolu, z drugiej - wiele dziewczyn biorących tabletki zaczyna mieć problemy. A tak dla kompletu: jakie tabsy brałaś? Ocenę zasadności tego antybiotyku przy Twoich bakteriach zostawiam Skyowi, on się na tym zna smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2006-11-11 13:51:29

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Brałam Logest przez 5 miesięcy. Partner też odczuwa od dłuższego czasu jakies pieczenie, ale w posiewie i analizie moczu nic nie wyszło. Chodził juz do kilku urologów i pił mase tabletek (antybiotki, żurawinowe, Ginjali itp.) Czy można u niego zbadac jeszcze nasienie? Tam też mogą być baktrerie? Udało mi się dostac od ginekologa państwowego skierowania na badanie całego kompletu hormonów płciowych, ale niestety brak odczynników i czekam juz drugi miesiąc i chyba nic z tego nie bedzie. Prywatnie mnie nie stać. Ale jak będzie mnie to jeszzce długo męczyc to w końcu zrobię. Dodam, że również bardzo od kilku lat wypadają mi włosy, również żadne leki nie pomagają. Pije nawet żelazo, cynki i nic. To chyba hormony! Jak na wakacjach odczułam ulgę to trochę współzyłam z chłopakiem i teraz znowu wszystko wróciło. Być może zarażamy się nawzajem. To nie jest mój pierwszy partner. Z innymi nie miałam żadnych dolegliwości. Raz tylko kiedyś złapałam zapalenie pęcherza, częste parcie na mocz i krwiomocz, ale wyleczyłam Furaginą. Z obecnym partnerem po kilku miesiącach współzycia zaczęłam właśnie odczuwać te dolegliwości :-( Hmm... Wezmę ten Keflex i spróbuje jeszcze raz maść dopochwową Gynoxin i zobaczę. Brałam jeszcze Sterovag, ale po nim nie poczułam żadnej ulgi. Czasami robiłam irygacje z Tantum Rosa, ale prtzerwałam, żeby nie wypłukać dobrej bakterii :-) Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2006-11-11 13:57:31

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

dla mnie jest bardzo prawdopodobne ze z partnerem zarazacie sie nwzajem i takie bledne kolo sie worzy,niech partner zbada nasienie obowiazkowo a jak nic niewyjdzie to niech ktores z was zrobi badanie na chlamydie(test elisa-na przeciwciala z krwi)bo to dolegliwosci od strony cewek mi podchodza pod taka mozliwosc i klopoty po wspolzyciu ale rowniez moga to byc zwykle bakterie dlatego nalezy zaczac od zwyklych posiewow

Offline

 

#5 2006-11-11 14:04:26

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

a na ile masz tego keflexu?a chlamydie to konkretnie trachomatis-bo one powoduja zapalenie cewki w pierwszej kolejnoci-warto to poprostu zbadac jesli w posiewie nasienia nic niewyjdzie a jak wyjda zwykle bakterie to sprawa jasna ale wtedy zabawa antybiotykami potrwa dluzej i potrzebny lekarz ktory cos mysli.

Offline

 

#6 2006-11-11 14:06:44

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Jak miałam robiony posiew z pochwy to gin powiedział, że nie mam chlamydii ani rzęsistka.
Przeczytałam jeden post jakiejś dziewczyny o tym, że jej ojciec ma guza nerki i przez to ona ma też dolegliwośći z pecherzem. Byc może to mieć jakis związek (tylko skąd bakterie???) Bo w moim przypadku: 3 lata temu w październiku mój ojciec zmarł na raka, bardzo to przeżyłam. Problem z pieczeniem zaczął się w grudniu. Po leczeniu antybiotykami pojawił sie u mnie krwisty śluz z odbytu, trwało to kilka dni. tak się przestraszyłam, że cała się trzęsłam, bałam się, że to to samo co miał mój ojciec. Jednak kolonoskopia niczego nie wykazała. Brałam tabletki na Zespół Jelita Drażliwego. W zimie doszła znowu jakaś nowa choroba. Zaczęło mi się kręcić strasznie w głowie, dreszcze, pojawiły sie "martwe palce", duszności, kołatanie serca, przyśpieszony puls, skoki ciśnienia. stierdzono nerwice lękową. Biore leki uspokajające do dziś. Teraz cokolwiek mi zaczyna dolegać, wyszukuje chorób po książkach i dotaje ataku paniki, ze to rak. Próbuję z tym walczyć, ale ciążko. Najbarzdiej przeszkadza mi dolegliwość pęcherzowa. Przez nią nie można normalnie funkcjonować! Chciałabym wyjść za mąż, urodzic dziecko, ale się boję. Że bakterie przejdą na dziecko itp. Ufff, ale sie rozpisałam....

Offline

 

#7 2006-11-11 14:08:29

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Keflexu mam 0,5 12 tabletek. A czemu pytasz? Pomaga on? Jest silny? Chodzi mi o to, czy ma jakieÅ› skutki uboczne.

Offline

 

#8 2006-11-11 14:13:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Czy te "nerwicowe" sprawy ustępują po lekach? A próbowałaś odstawić? I jak Reakcje, o których piszesz, bywają też polekowe. Bardzo Ci współczuję z powodu taty, ale nie wiąż jego choroby ze sobą - na raka pęcherza wcale się tak często nie zapada. Problemy odbytowo-jelitowe są często konsekwencją antybiotyków i leków na pęcherz (np. po detrusitolu, po prostu jak te leki rozkurczają pęcherz, to i jelita rozkurczają, podrażniają, no i kłopot gotowy). A dolegliwości pęcherza sprawiają nieraz takie uczucie, jakby coś w środku było, i często ludzie boją się, że to guz. A na jakiej podstawie gin stwierdził, że nie masz chlamydii?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2006-11-11 14:18:29

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

w pierwszej kolejnowci trzeba wziazc pod uwage zwykle bakterie a chlamydia to tylko trop ktory mozna sprawdzic jak nic innego sie nieznajdzie wiec bez obaw.Ten krwisty sluz o ktorym piszesz mogl byc spowoowany c.dificlle bakteria ktora powoduje rzekomobloniaste zapalenie elita-to tylko mozliwosc ale czesta przy zarzywaniu antybiotykow dlatego trzeba brac probiotyki przy antybiotykoterapi niewspominajac o oslonie na grzyba ale lekarze otym niemiowia bo po co hmm podstawa tu musi byc dobre badanie moczu u Ciebie i partnera i wymaz z pochwy a takze obowiazkowo posiew nasienia  ale to musza byc dobre badania zeby znalezc wszystko co tam moze siedziec i rozpoczac celowane leczenie

Offline

 

#10 2006-11-11 14:21:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2006-11-11 14:26:33

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

mo wlasnie chlamydie wykluczone na podstawie "posiewu" ale takiego czehos niemaz przyczyn technicznych,moze byc wymaz "w kierunku chlamydi" ale on jest srednio miarodajny bo niezwsze w pobranym materiale cos bedzie starczy ze chlmydi niebedzie w zluszczonym nablonku.dlatego dobrze byloby zrobic test elisa -przeciwciala z krwi w dwich ostatnich klasach i po klopocie,poprostu potrzebna dobra diagnostyka zeby wiedziec jak to wszystko ugryzc ale jak pisalem wyzej,najpierw badania w kierunku normalnych bakterii bo no najprawdopodobniejsza przyczyna a gdy tam nic niewyjdzie(ale watpie) to jedno z was musi zrobic test na chlamydie.keflexu malo i szczerze to nic niepomoze tak zebys odczula-chyba ze bedzies miec szczesci ale to naprawde zbyt m,alo jest a biorac pod uwage ze problem trwa dlugo to wlasciwie niema sensu,ale zostawic go na pozniej,tzn zrobic badania->zobaczec co dokladnie tam siedzi->zaczac zabawe z antybiotykami w ktora wlaczyc wspomniany keflex

Offline

 

#12 2006-11-11 14:35:44

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Jak miałam silne ataki nerwicy, dosłownie sie dusiłam i myślała, że zaraz umrę, bo mi serce tak waliło to brałam XANAX, 5 min. i wszystko ustępowało. Teraz biore łagodniejsze tabletki na receptę, najpierw piłam 2 razy dziennie, wszystko minęło, mogłam jeść (bo wcześniej nie mogłam, miałam mdłości i nic nie przechodziło przez przełyk), przytyłam nawet kilka kg (z czego się cieszę), nie mam zwarotów głowy, moge spac spokojnie itp. Potem obnizyłam dawke leku do 1 raz dziennie i tez było spoko. Potem tabletki sie skończyły i po kilku dniach znowu zwaroty (ale nie takie silne), uczucie duszenia się i musiałam zacząć brać leki. Tak jest za każdym razem kiedy próbuje je odstawić. Czasmi jak ich nie miałam to piłam Hydroksyzyne, ale po niej strasznie męczy senność :-)
Co do chlamydii to chciałam zrobic z krwi, ale gin powiedział, że jakby była chlamydia to w posiewie z pochwy by wyszła.

Offline

 

#13 2006-11-11 14:36:46

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Offline

 

#14 2006-11-11 15:16:02

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Dora ale chlamydiami sie nieprzejmuj bo to tylko mozliwosc jakby nic niewyszlo w normalnych badaniach i poki co musisz zaczac od tej najprawdopodobniejszej przyczyny i najczestszej zarazem czyli od badan na zwykle bakterie a takie juz wczesniej Ci wychodzily wiec to bedzie najprawdopodobniej przyczyna tylko trzeba miec komplet tzn mocz i pochwa i u partnera mocz i nasienie tak aby miec dokladny obraz wszystkiego

Offline

 

#15 2006-11-11 15:26:07

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

OK. Powiem chłopakowi, żeby zrobił sobie jeszcze raz posiew i analizę moczu i posiew nasienia. Tylko to ostatnie to nie wiem gdzie, bo mieszkam w małym mieście i chyba u mnie tego nie robią. Może w lublinie? Bo tam najbliżej.

Offline

 

#16 2006-11-11 15:32:00

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

tak na szybko znalazlem dla Ciebie to-zakres uslug rozlegly wiec jest duza szanca ze badania robia dokladnie

Laboratorium Analityczne J.W. DÄ…browscy

ul. Czwartek 17
20-124 Lublin
czynne: pon. - pt. godz. 8:00 - 18:00, sob. 8:30 - 11:00

tel. (81) 748-19-91
fax.
e-mail: kierownik@laboratorium.lublin.pl
www: www.laboratorium.lublin.pl

zakres działalności:

Zakres badań




Bakteriologia
Posiewy bakteriologiczne z każdego materiału (wymazy z gardła, nosa, uszu, zmian skórnych, dróg rodnych, posiew moczu, plwociny, nasienia, kału i inne)
Antybiogramy
Autoszczepionki
Biochemia i chemia kliniczna
ALT (GPT)
AST (GOT)
Albumina
Amylaza (diastaza)
Azot mocznika (Mocznik)
Białko całkowite
Bałko frakcje (całk. + album. + globul. + album./glob.)
Bilirubina całkowita
Cholesterol całkowity
Cholesterol frakcje (całkowity + LDL + HDL + TG)
Elektrolity (Na+, K+, Ca++)
Fosfataza alkaliczna
Glukoza
Kreatynina
Kw. moczowy
Magnez (Mg++)
Triglicerydy
Wapń
Żelazo
Parazytologia
Badanie kału na pasożyty
Test immunoenzymatyczny w kierunku lamblii
Hormony tarczycy
TSH
FT 3
TT 3
FT 4
TT 4
Markery nowotworowe
PSA
Hematologia
Morfologia z rozmazem
Morfologia bez rozmazu
OB
Inne
ASO (ASL)
WR (VDRL)
Badanie mykologiczne
Badanie ogólne moczu
Kał na krew utajoną - bez diety
Stopień strawienia
Czas protrombinowy
Czas kaolinowo-kefalinowy
Fibrynogen
Określanie stopnia czystości mikrobiologicznej

zakres uslug rozlegly wiec jest duza szanca ze badania robia dokladnie

Offline

 

#17 2006-11-11 15:36:32

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Albo i nie... "moje" laboratoria też miały duży zakres i co sad?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#18 2006-11-11 15:42:47

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Dzieki Sky :-) Dziś mu przekażę, żeby zrobił te badania na 100% A ile kosztuje taki posiew nasienia?

Offline

 

#19 2006-11-11 15:46:26

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

wszystko zalezy od labolatorium i dokladnosci samego badania.np w zwyklym labo posiew moczu kosztuje 30-50zl a na inzynierskiej 100zl ale na inzynierskiej jesli co kolwiek w moczu jest to to znajda a w zwyklych labo niekoniecznie.ten adres co podalem to lado wydaje sie byc konkretniejsze bo zakres uslug niezly i nawet autoszczepionki robia wiec i badania pewno dokladnie wiec ceny moga byc zblizone do tych z inzynierskiej ale najlepiej zadzwonic i dowiedziec sie co jak kiedy i za ile:)

Offline

 

#20 2006-11-11 15:47:12

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Ja też troche obstawiam, że u mnie to bardziej sprawy ginekologiczne. Ale dlaczego w pochwie nie ma bakterii? Idę wypić Furagin, bo siedze i czuje takie lekkie pieczenie i uczucie gorąca smile

Offline

 

#21 2006-11-11 15:51:02

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

to ze w badaniach bakterie niewychodza to nieoznacza ze ich tam niema dlatego taka popularnoscia cieszy sie inzynierska bo jesli gdzies jest bakteria to oni ja znajda.podstawa jest dobre labolatorium bo od wyniku od nich zalezy caly przebieg leczenia

Offline

 

#22 2006-11-11 18:44:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

A posiew z pochwy miałaś czy tylko z moczu?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#23 2006-11-12 11:29:13

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Miałam z 10 razy z moczu robiony posiew (za każdym razem bakterie, raz tylko wyszedł jałowy) i 2 razy z pochwy (zero bakterii)

Offline

 

#24 2006-11-13 10:41:34

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Wiesz dzwonilam do tego laboratorium w Lublinie na ul.Czwartek i powiedzieli mi ze tam posiewow i wymazow nie pobieraja.Musisz sobie sama pobrac lub jakis lekarz i przyniesc.I oni dopiero wyhoduja jesli cos jest.Wiec niewiem sama czy tam robic?? czy w Luxmedzie tez w Lublinie.A ty jak sadzisz?? bo w Luxmedzie pobiera ci lekarz i masz z glowy.
Tam w lab. na ul.Czwartek posiew kosztuje 32zl, a w luxmedzie 35zl.Ale ciekawe gdzie dobrze robia.
Daj znac
pozdrawiam

Offline

 

#25 2006-11-13 11:36:11

*Dora*
Użytkownik
SkÄ…d: woj. lubelskie 27 lat
Zarejestrowany: 2006-11-11
Posty: 142

Re: Od 3 lat piecze mnie w cewce i nie mogę tego wyleczyć!

Jeśli chodzi o posiew moczu to robię w Luxmedzie ale nie w Lublinie. U mnie w mieście jest filia tego labolatorium. Chodzi mi o posiew z nasienia. Gdzie w Lublinie mozna go wykonać? Za ile?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson