Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-09-29 17:17:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

ZÅ‚oto koloidalne

Metali ciąg dalszy. Po nafaszerowaniu się srebrem (żaden wampir mi niestraszny tongue) postanowiłam pójść w złoto. Złoto koloidalne nie ma aż takiego działania patogenobójczego, bardziej jest regenerujące: naprawia uszkodzone tkanki, zakończenia nerwowe. Co nieco na ten temat wiem, bo mój pierwszy krem pod oczy to była Bielenda ze złotymi nićmi i zmarszczki się zmniejszyły. No i nie ukrywam, że mam zamiar aplikować sobie też na gębę i przyległości, coby urodę nieco poprawić smile. Ale wyczytałam, że złoto zabija gronkowca złocistego.

Oczywiście, też nic za darmo - nadmiar złota koloidalnego powoduje chryzodermę (per analogiam należałoby ją chyba nazwać "złocicą" wink).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2010-09-29 17:31:02

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: ZÅ‚oto koloidalne

W "Oddziale chorych na raka" złotem koloidalnym leczą czerniaka złośliwego - ciekawe czy z powodzeniem czy to było cudo a'la Noni/witamina B17/Alveo i nie wiem co jeszcze lat '60. Nie mniej - kciuki za powodzenie terapii (a może by to na rozstępy działało skoro twierdzisz, że na zmarszczki tak?... próżność, próżność i jeszcze raz próżność tongue).

Offline

 

#3 2010-09-29 17:54:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ZÅ‚oto koloidalne

Tak, na zmarszczki i ujędrnianie tongue.

Wyczytałam gdzieś, ale nie wiem, ile w tym prawdy, że w 2002 w Australii robiono eksperyment na myszach, którym wyhodowano nowotwór, a potem podawano jakimś urządzeniem a la laser mieszanki złota i srebra koloidalnego - podobno z obiecującym efektem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2010-10-17 17:40:38

qazar
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 75

Re: ZÅ‚oto koloidalne

Offline

 

#5 2010-10-17 20:54:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ZÅ‚oto koloidalne

Czyli ze złotem jesteś na nie? A widząc dokumentację produktu, potrafisz ocenić bezpieczeństwo stosowania? A jak w kwestii stosowania zewnętrznego (kosmetyki)?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2010-10-17 21:17:03

qazar
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 75

Re: ZÅ‚oto koloidalne

Oczywiście mając dokumentacje techniczną lub badania, oczywiście smile Tylko jaki ośrodek potwierdza zawrtość złota i czystość roztworu ?

Offline

 

#7 2010-10-17 21:33:05

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ZÅ‚oto koloidalne

A jak robi siÄ™ to przy srebrze smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2010-10-18 09:43:15

qazar
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 75

Re: ZÅ‚oto koloidalne

Srebro koloidalne dostępne w PL musi być przebadany i zgłoszony do sanepidu(jak wszystkie suplementy diety). Ale wielkość koloidu to jedna sprawa, druga sprawa to czystość i jakość wody a tu już inna bajka smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson