Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-10-13 23:40:20

AnkaSkakanka
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 63

Orgazm

ChciaÅ‚am zadać pytanie, którego wstydzÄ™ siÄ™ komukolwiek zadać od lat, w kwestii 'mokrego orgazmu'-- zaznaczam, że nie mam problemu z utrzymaniem moczu, z 'popuszczaniem', etc. Nie sikam kiedy kaszlÄ™, nie sikam kiedy kicham, natomiast mam wrażenie, że podczas orgazmu - pÅ‚yn, który siÄ™ ze mnie (raz na jakiÅ› czas) wydostaje, to najzwyczajniej w Å›wiecie - mocz. PytaÅ‚am swojego ginekologa czy to możliwe, ale nie umiaÅ‚ odpowiedzieć. OczywiÅ›cie sÅ‚yszaÅ‚am o kobiecej ejakulacji, ale obawiam siÄ™, że w moim wypadku, w tym "wyjÄ…tkowym momencie" - ujawnia siÄ™ dysfunkcja pÄ™cherza sad  Może któraÅ› z Was też tak ma, co?

Offline

 

#2 2010-10-13 23:48:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Orgazm

Ale to jest jak najbardziej normalna reakcja przy dysfunkcjach mięśni dna miednicy, spowodowanych chorobami układu moczowo-płciowego! Podczas orgazmu dochodzi do silnego spięcia mięśni, a jednym z objawów pps jest nietrzymanie moczu. Jak jeszcze dołożymy ucisk na pęcherz (bo mimo wszystko każda pozycja jakoś tam ten pęcherz naciska), no to sprawa jest oczywista.

(Babo, Ty sobie nie szukaj problemów smile, tylko ciesz się orgazmem. Bo tu jedna, z piszącą na czele, chciałaby cieszyć się normalnym życiem seksualnym z facetem, który się nie brzydzi).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson