Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2008-11-25 19:40:26

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

jak dasz rade Kazet odpisz na pytanie Dan Rom

Offline

 

#77 2009-02-26 09:52:06

marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 72

Re: Warszawa urolog szukam

cześć dziewczyny wybieram się do poragni Mag w Warszawie poraździce mi do którego z lekarzy warto się udać do P. Malczyńskiego czy prof. Gomuły.
U tego pierwszego już kiedyś byłam efekt po antybiotykach ziołach i auto na rok spokój będę wdzieczna za Wasze opinie
dziekujÄ™ pozdrawiam mARTA

Offline

 

#78 2009-02-26 12:45:33

mimi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 411

Re: Warszawa urolog szukam

ja lecze się u p. Malczyńskiego i jak do tej pory pozytywny efekt leczenia jest.

Offline

 

#79 2009-03-08 12:47:08

marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 72

Re: Warszawa urolog szukam

a co masz bakterie ? w jaki sposób cię leczy antybiotyki ziołą auto czy P. Malczyński też stosuje np kurację Tfx albo jakieś wlewy robi np cystoskopie jak to wygląda
i czy np daje jakieś leki na ukojenie tego bólu bo on jest niedowytrzymania

Offline

 

#80 2009-03-08 15:51:50

mimi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 411

Re: Warszawa urolog szukam

ja mam bakterie, mnie głownie leczył ziołami ale po trzech kuracjach ziołami nie chciałam już ich pić. w moim przypadku ziola pomagaly ale juz mam serdecznie dość ich pici. mi nie chciał dawać antybiotyków bo powiedział że jestem za młoda. tylko 2 razy dał mi antybiotyk: raz na pierwszej wizycie ale to był słaby antybiotyk i teraz gdy po furaginie i urovaxonie wyszła taka sama ilość i te same bakterie. On osobiście nie leczy TFX-em ale gdy widzi że takie tradycyjne leczenie nie daje zbyt dużej poprawy to wysyła do immunologa który leczy TFX-em.
co do bólu to mimo że mnie nic nie bolało to mi dał lek przeciwbólowy ale to było na 1 wizycie

Offline

 

#81 2009-06-20 18:13:08

klonek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 79

Re: Warszawa urolog szukam

Czy  ktos obecnie leczy siÄ™ u dr. Zajdy. ProszÄ™ o opinie o tym lekarzu.

Offline

 

#82 2009-06-26 11:43:42

dk32439
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 2

Re: Warszawa urolog szukam

A czy ktoś zna dr Jacka Budę? To podobno "uczeń" prof. Borówki.

Offline

 

#83 2009-07-18 23:02:26

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Warszawa urolog szukam

Witajcie, jesli chodzi o lekarzy, to warto sprawdzac portale typu Znany Lekarz albo Dobry Lekarz, tu jest np opinia o dr Wyzgale http://www.dobrylekarz.info/gabinet/janusz-wyzgal.htm
Podciagam watek bo tez chce mame umowic na wizyte u dobrego specjalisty w Warszawie. Mysle wlasnie o tym Wyzgale,tylko niewiele jest o nim opinii. Czy ktos moze kogos na 100% polecic? Chodzi mi o lekarza, ktory nie wreczy mamie recepty na nowy antybiotyk w polowie charakteryzowania swoich dolegliwosci...przypadek mamy jest skomplikowany, bo cierpi na wiele rownoleglych schorzen i bierze wiele innych lekow. Musi to byc wiec lekarz w Warszawie, ktory ma czas dla pacjenta. Aha, no i taki ktory zrobi cystoskopie(czy to tylko w warunkach szpitalnych?)

Offline

 

#84 2009-09-05 08:22:35

klonek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 79

Re: Warszawa urolog szukam

Ponieważ znowu zostałam delikatnie mówiąc odstawiona przez lekarza, który jak twierdzi nie wie jak mi pomóc.
Jestem znowu na poczÄ…tku drogi szukania  lekarza, który zna sie na leczniu IC (przewlekÅ‚ego stanu zapalnego pÄ™cherza).
Słyszałam o dr . Radziszewskim. Są tu rózne opinie o nim i troche się boję znowu trafić w niewłaściwe miejsce. Proszę was o pomoc.

Offline

 

#85 2009-09-05 09:50:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Warszawa urolog szukam

Dr Radziszewski na pewno jest największym fachowcem od IC. Jedyny minus to to, że nie wszyscy są zadowoleni z relacji interpersonalnych, aczkolwiek doszły mnie słuchy, że ostatnio jest lepiej smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#86 2009-10-09 10:25:33

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

Re: Warszawa urolog szukam

ja, doÅ‚Ä…czajÄ…c siÄ™ do wÄ…tku o warszawskich urologach, mogÄ™ powiedzieć, że byÅ‚am u dr. MalczyÅ„skiego i z tej wizyty jestem zadowolona. wiem, że to tylko jedna wizyta, ale posunęła moje sprawy do przodu o tyle, że wreszcie jest ktoÅ› kto nie zaprzecza, że przy takiej iloÅ›ci (10/5) bakterii w moczu można mieć objawy i że to trzeba leczyć. opisaÅ‚am wizytÄ™ w swoim wÄ…tku. też czytaÅ‚am wczeÅ›niej opinie o wizytach u dr.MalczyÅ„skiego i sama siÄ™ wahaÅ‚am, czy skorzystać.  byÅ‚oby idealnie, jakby byÅ‚ jeden lekarz, który rozwiÄ…zaÅ‚by różne problemy ludzi tu piszÄ…cych, ale nie ma co siÄ™ oszukiwać, że ktoÅ› taki siÄ™ znajdzie. to jest 4 urolog, u którego byÅ‚am i do tej pory najbardziej trafiony.

Offline

 

#87 2009-11-07 13:57:28

żyrafka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 9

Re: Warszawa urolog szukam

Klonek, ja raz byłam u Zajdy jak na razie, także trudno za dużo powiedzieć. jedno wiem, że to co tu czytam, a to co mówiłam lekarzowi(jeśli chodzi o objawy), to dziwie sie ,ze nie rozpoznal mi choroby. Moim zdaniem mam IC(śródmiąższowe zapalenie pęcherza), a na razie mam brac leki na zapalenie pecherza...TYlko, ze ja takie zapalenie mam juzo 3 lat chyca:/ A w dodatku po tych lekach co dostalam nasililo sie na maxa!Ledwo zasypiam, mam takie parcie na mocz, ze ciagle latam:(
Ale moze to ja potrzebuje innego specjalisty po prostu...

Offline

 

#88 2009-11-07 13:59:18

żyrafka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 9

Re: Warszawa urolog szukam

No włąsnie- jeśli chodzi o IC, to kogo polecicie, oprocz Radziszewskiego..? Co prawda to są moje załozenia, ze to mam, po prostu mam identyzcne objawy. Także może wystarczyłby mi Dobry specjalista, co by sie znal na wielu przypadkach i zaangazowany w sprawe..wink

Offline

 

#89 2009-11-07 14:48:51

klonek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 79

Re: Warszawa urolog szukam

Ja juz do niego nie chodzÄ™. Leczenie wlewkami z azotanu srebra nie pomogÅ‚o. 
Wiele mi wyjasnił jesli chodzi o IC. Nie miałam potrzeby robienia u niego cystoskopi bo juz ją miałam.
A czy ty miałaś robioną cystoskopie bo na jej podstawie diagnozuje się IC?
Dlaczego nie chcesz iść do Radziszewskiego czy juz u niego byłaś?
On jest podobno specjalista w tym kierunku.
Ja własnie mysle wybrać się do niego.

Offline

 

#90 2009-11-07 15:01:48

żyrafka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 9

Re: Warszawa urolog szukam

Hej, wiesz co nie mialam jeszcze robionej cystoskopi, na razie mam brac Uro-vaxom (na miesiac dostalam) i furaginum 2 tabl dziennie a i rowatinex 3*dziennie taki ziołowy.Pic duzo w tym tez zurawine. Zreszta moj opis przypadku znajdziesz w tym wątku, własnie napisałam-"ciągłe parcie na pęcherz-pomocy:("
Nie wiem, czy ma czekac, te 2 miechy czy co, teraz po tej szcepionce mam wzmozony efekt(mega bole, nie moge spac, ciagle latam),ale ktos napisal, ze podobno wtedy szcepionka dziala...Takze nie wiem jeszcze co to. Myslisz, ze powinnam czekac, czy to podziala? czy moge sama zrobic sobie cystoskopie na wlasna reke(trzeba miec skierowanie?czy mozna po prostu prywatnie)??
jak innego nie znajde to pojde potem do radziszewskiego....

Offline

 

#91 2009-11-07 15:29:54

klonek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 79

Re: Warszawa urolog szukam

Nigdy nie brałam Uro- vaxom. Poczekaj jeszcze troche jesli bedziesz miała nadal pogorszenie to trzeba zastanowić się czy przypadkiem te tabletki ci nie szkodzą.
Mnie bardzo podrażniał lek ziołowy urosept, zwiększył parcia i bóle.
A bakterie ci wychodziły?
U dr. Zajdy cystoskopie mozna zrobić prywatnie.  Oni maja taki miekki cystoskop i to podobno jest znacznie mniej nieprzyjemne.
Jedanak najlepiej  zrobić na koszt kasy chorych w szpitalu. Tylko fajnie by byÅ‚o żeby to badanie wykonali w znieczuleniu ( na Å›piocha).

Offline

 

#92 2009-11-07 19:41:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Warszawa urolog szukam

W Warszawie to jednak Radziszewski - to jest największy specjalista od IC.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#93 2009-11-08 19:35:16

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

hmm,, tak przeczytalam Twoj wpis mimi, ze Malczynski leczy Cie ziolami, a nie antybiotykami, bo jestes za mloda. A mozesz napisac ile masz lat?forum jest bardziej anonimowe wiec nikt mi nie zarzuci ze pytam kobiete o wiek smile a sama kobieta smile) pytam, poniewaz ja nies dostalam od niego zadnych ziol, lecze sie u niego ok 1,5 roku zawsze jak mi wychodzily bakterie czy grzyby antybiotyk, potem skierowal do DÄ…browskiego ->tfx a teraz mysle co dalej.. chcialabym zasiegnac innego immunologa opini

Offline

 

#94 2009-11-09 11:14:52

mimi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 411

Re: Warszawa urolog szukam

mam 23 lata a wyglądam na 15 :-) zawsze jak powiem ile mam lat to każdy robi wielkie oczy:-)

Offline

 

#95 2009-11-09 12:10:46

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

i plus i minus, ale pewnie w przyszłości plus smile

Offline

 

#96 2009-11-09 16:12:01

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Warszawa urolog szukam


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#97 2009-11-09 19:25:30

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

no ja mam 25 i tez mnie często o dowód proszą smile))

Offline

 

#98 2009-11-09 20:24:45

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Warszawa urolog szukam

heh widzicie...mamy chociaż jeden powód do zadowolenia:) ja też nie wyglądam na swoje 27 lat:) heheh PODOBNO:)

Offline

 

#99 2009-11-09 20:45:43

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Warszawa urolog szukam

smile

Offline

 

#100 2009-12-06 22:19:32

Astrid
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: Warszawa urolog szukam

Ja a propos dr Zajdy. Byłam u niego tyle razy, że nie zliczę i w sumie nie wiem po co. Chyba tylko po furagin i wlewki. To jest lekarz, który nie dociera do sedna problemu. Jest mało wnikliwy - taki trochę "żołnierski" w obyciu. Na pytanie najlepiej odpowiadać "tak" "nie" i się nie rozwijać za bardzo w opisach swojego stanu i cierpnie.
Te jego testy paskowe to jest kpina. Lekceważy krwinki w moczu, choć wychodzą i w normalnym bad laboratoryjnym i nie mają związku z okresem oraz azotyny. Czy można oprzeć diagnozę na teście paskowym??? Oni tam po prostu nie mają laboratorium bakteriologicznego i dlatego na bakterie nie patrzą.
Jak powiedziałam, że nie mogę zajść w ciążę bo nie mogłabym wtedy brać antybiotyków, czy w pierwszym trymestrze furaginu (jedyny lek, który na mnie działa) powiedział, że można brać ziółka. Po pierwsze nie wszystkie można - pietruszka zawarta w urosepcie wzmaga skurcze macicy, po drugie jakby mi ziółka pomagały, to lekarz byłby zbędny bo sama mogłabym się leczyć. Ręce opadająsad
Myślę, że to dobry lekarz ale dla panów, który mają problem z prostatą.


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson