Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2011-01-05 00:26:05

i.em
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 72

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Opisałeś się ,Niebonie,jako facet z kilkoma problemami,m.in.wadą wymowy,wyśmiany przez kilka kobiet z tego powodu-stąd moja konkluzja nt wyglądu.Ja,niestety,jestem blondynką i też daleko mi do świętości.sad

Offline

 

#52 2011-01-05 11:09:12

on25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 37

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Offline

 

#53 2011-01-05 12:15:41

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Sprawa wieku wynika z genów u ssaków łożyskowych.
Ogólnie--samica starzeje sie około 3 razy szybciej--jest obliczona w zasadzie  (u małpoludów) na ok. 30 lat.
U jelenia np. Łania nadaje się do czegoś od 1,5 do 6 lat a potem wyraźnie następuje starzenie się całości (nie tylko idzie o układ rozrodczy). Widać to po sylwetce i myśliwi mogą strzelać do łani po osiagnięciu tego wieku--tylko na podstawie wyglądu.
Samiec natomiast dopiero około 10--12 roku ma pełnię rozwoju, a wyraźne cechy starzenia to około 18 lat życia.
Dlatego wiek ma znaczaenie --nie można stawiac znaku równości w tym względzie dla obu płci.
Z mojego doświadczenia życiowego ( tak jest !) wynika ,że samica człowiek( a mówimy o kobitkach) w wieku 40 lat dostaje kompletnego fijoła psychicznego i robi się stara lawinowo. Jak ta łania , tyle że relatywnie wiek należy tu przesunąć.
Dlatego też, w większości NATURALNYCH społeczeństw, facet brał sobie killka żon --stale  brał te młode, a starsze zostawały do mycia garów. Miało to sens biologiczny i dopiero chrześcijaństwo zmusiło nas do jednej baby, co jest niezgodne z naturą. Na szczęście chrześcijaństwo jako najbardziej nieludzka wiara i przewrotna po jewrejsku--upada obecnie i za kilkanaście lat chyba już go nie będzie.
Pomalutku zmienimy więc i ten absurd damsko męski.
Idę na mamuty......
Mam nową dzidę z ostrzem z obsydianu......
Jak wrócę to moje 5 samic zrobi już obiadek.
Raj Mahometa.........

Offline

 

#54 2011-01-05 18:16:54

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Odnośnie wątku - stałam w kolejce przed świetami. Była długa bo wiadomo Polak musi zrobić zapasy. I tak sobie stoję zamyślona, za mną z 10 osób i taki facet na oko ze 40-dzieści lat. Zamyśliłam się i jakos zrobiło mi się smutno. Nagle facet zanim doszłam do lady mówi mi, że sie wpycham i jak juz tak bardzo chcę to mogę stanąć przed nim. Makabra, obsługiwało dwóch chłopaków a jak doszła moja kolej mówię do jednego z nich, że poczekam teraz dżentelmen za mną chce być obsłużony. Facetowi zrobiło się głupio, odczekałam a panowie ekspedienci się z gościa podśmiewywali. Ale to jeszcze nie koniec: Podchodze do lady a chłopak sprzedający mówi mi: Trzeba było mu kopa wy...ć. Zarżałam jak koń. Mhm...pani za mną powiedziała: Gdzie ci męzczyźni? Pomyślałam, że tu o tym napiszę. Pozdrawiam

Offline

 

#55 2011-01-05 18:25:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Żeby nasi panowie nie poczuli się zagrożeni - forumowy rodzaj męski może sobie śmiało założyć wątek "Baby, ach te baby" wink.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#56 2011-01-05 18:52:51

piotrek_pm
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 5

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Droga Redakcjo,
chciałbym bardzo przeprosić za mój post... Nie zdawałem sobie sprawy, że piszac taki post złamie regulamin.
Chciałbym dodać jeszcze pare słów od siebie... Byłem związany z cudowną kobietą, która akceptowała moją dolegliwość. Jednak musieliśmy się rozstać. Następnie baardzo ciężko było mi znaleźć dziewczynę, a gdy się jakaś dowiadywała o moim problemie, przestawała być mną zainteresowana sad Obecnie jestem zdrowy, ale nie mam pewności czy moczenie nie powróci. Chciałbym, aby kobieta z która się tym razem zwiąże, pozostała ze mną do końca życia.
pozdrawiam Piotrek
PS. i tak do tej pory żadna kobieta nie odezwała się na maila, wiec chyba nie są ona takie samotne i załamane jak piszą smile

Offline

 

#57 2011-01-05 19:02:20

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Piotrek, po prostu niemile są widziane wszelkie ogłoszenia pisane przez osoby nowe, które nie współtworzą forum, tylko traktują je jak darmowy słup ogłoszeniowy. Popisz w innych wątkach, porozmawiaj z ludźmi, którzy potrzebują tej rozmowy, to i wątki ogłoszeniowe będziesz mógł swobodnie dodawać.

A co do odezwania - a od kiedy to pułapka lata za myszą wink? Gdzie Twój instynkt zdobywcy wink?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#58 2011-01-05 20:31:20

on25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 37

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Offline

 

#59 2011-01-05 22:45:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Gdzie ci mężczyźni?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#60 2011-01-06 00:05:34

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Madzia gratulacje, humor mi poprawiłaś tym co napisałaśsmile
Wógole superowy wątek ( żeby nie bylo, że dopiero teraz czytam, od początku go czytam) troche odbiega od innych wątków i można trochę oderwać się od rzeczywistości...;/

Offline

 

#61 2011-01-08 18:01:23

nata
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 19

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Redakcjo, a kto to są te feministyczne wydmuszki , o których piszesz na str. 2 ?

Offline

 

#62 2011-01-08 23:26:36

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Gdzie ci mężczyźni?

Też o to chciałam zapytać. Bo kompletnie nie zrozumiałam przesłania.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson