Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-02-05 19:56:30

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

ALAnerv

znalazłam coś takiego, drogie, ale może by warto wypróbować? a może ktos juz próbował?

http://www.i-apteka.pl/product-pol-1747-ALAnerv-x-20-kapsulek.html


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#2 2011-02-05 20:04:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: ALAnerv

Monka, był tu wątek o ALAnerwie, parę osób, w tym ja, stosowało.

Rzecz droga, chociaż niezła. Mnie trochę pomógł za pierwszym razem, kiedy nie miałam jeszcze takiego HIT-a. Albowiek ALAnerw zawiera - uwaga! - hiperhistaminowe barwniki. W obecnym stanie mnie drażnią. I ma B kompleks, też nie każdy toleruje.

Natomiast radzę Ci kupić, nawet na Allegro, kapsułki z olejem lnianym, które mają więcej ALA niż ALAnerw i wystarczą Ci na 10 razy dłużej (jak nie więcej), a do tego Luteinę Biokompleks Olimpu - ma duużo selenu, trochę kwasu L-askorbinowego, cynku w chelacie, więc też działa p/zapalnie i p/bólowo, a nie ma podrażniaczy.

Efekt zbliżony (jak chcesz lepiej, do dorzuć sobie Magnez z B6 i wit. B1). Fakt, że masz 3 kapsułki na raz, ale starcza Ci na o wiele dłużej (ALAnerw to kilka dni kuracji), a dodatkowo włączasz sobie cynk, magnez, masz więcej selenu i ALA.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-02-05 20:07:23

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: ALAnerv

a myślałam, ze ameryke odkryłam! dzieki wielkie, pewnie sie w to zaopatrzę.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson