Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2006-12-06 09:56:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Nie uwzględniam smile - to jest potocyzm, nie wulgaryzm, mało elegancki, prawda, ale padały tu mocniejsze słowa i zostały.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#27 2006-12-06 10:30:37

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: objawy,wyniki,leczenie...

no to mamy problem, bo mnie to razi, nie dość, że nasza przypadłość i tak jest bardzo wstydliwa, a jeśli do tego bedziemy posługiwać się tego rodzaju "potocyzmem", to nasza stronka będzie wkrótce dobrym tematem do niewybrednych żartów, z czym spotkałam się na "Kafeterii"

Offline

 

#28 2006-12-06 14:01:12

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: objawy,wyniki,leczenie...

moim zdaniem takie rozdzielanie "bąka" na czworo przyniesie tylko tyle iz kolezanka z foru ucieknie bo bedzie jej glupio choc moim zdaniem zupelnie bez powodu bo to okreslenie pozatym ze napisane w cudzyslowiu jedynie przedstawilo cos co kazdy robi czy chce czy niechce,wedlug mnie jest bez sensu bo na forum jest sporo opisow sytuacji "intymnych" ktore czytajac ktos moglby sie poczuc urazony i niemowie o czynnosciach fizjologicnych.Diablica napisala ze tak dzialaja antybiotyki na nia,przeciez niejest to jakies  wulgarne okreslenie,bo jest calkiem sporo "ciezszych" okreslen na puszczanie baka tongue fakt mozna bylo napisac ze antybiotyki sa wzdymajace i ma sie po nich gazy ale newiadomo czy wlasnie oto chodzilo*,pozatym tylko dla mnie to tak samo jakby zamiast napisac "wysikac sie"-"oddac mocz" dla mnie to niejest istotna roznica bo jedno i drugie opisuje czynnosc ktora wykonyje kazdy czy czce czy nie,podobnie z bakiem,antybiotyki zaburzaja prace jelit i jest to NORMALNE,pozatym ja se wole przeczytac ze kto pierdna niz zapuscil gaza bo to bardziej dziala na wyobraznie.ja przeszlem przez rozne towarzystwa i zawsze jak niebylo o czym gadac to fgadalo sie o pierdzeniu a efekty akustyczne powodowaly ogolne rozweselenie i jak przeczytalem w tym watkuslowo "pierdziec" to choc na chwilke mi sie humor poprawil bo moim zdaniem to bylo zabawne poprostu a nie razace bo razacych opisow mogloby byc wiele,to tylko moje zdanie,mozliwe ze jestem zkrzywiony i dlatego mam takie poglady,ale kazdy ma prawo do wyrazenia tego co czuje a jak juz Karolina wspomniala jest to okreslenie potoczne a wiec czepic sie tu niema zbytnio czego,w roznych tematach na forum jest sporo opisow duzo ciekawszych i osobistych i z pewnoscia bardziej dzialajacych na wyobraznie a niebylo afery.Oczywiscie Dan moglo Cie to urazic ale MOIM zdaniem niejest to przeklenstwo a to forum niejest zakladem karnym o zaostrzonym rygorze,jest to miejsce sluzace przedewszystkim pomocy
*wiatry kojarza mi sie z podmuczem bezdzwiekowym i bez zapachowym,gazy kojarza mi sie z zagazowaniem a wiec mniej lub bardziej "ciezkim" zapachem a natomiast pierdniecie kojarzy mi sie z efektem akustycznym bezzapachowym wiec jesli tak akurat antybiotyk wplynol na jelita autorki watku to niewidze tu nic zlego a jedynie dosc dokladne rozroznienie tongue

Offline

 

#29 2006-12-06 18:22:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: objawy,wyniki,leczenie...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2006-12-06 19:08:47

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Karolino! Na "kafeterii" nie było mowy o naszej stronie - źle mnie zrozumiałaś.
Sky - wobec takiej interpretacji w Twoim wydaniu - poddaję się.

Offline

 

#31 2006-12-06 19:34:29

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Dan Ciebie to slowo urazilo,wiem ze nietylko Ciebie i ja to rozumiem bo najzupelniej to normalne ale mnie np rozbawilo,poprostu bylo zabawne i rozjasnilo ponura atmosfere wiec dlatego "stanolem w obronie" baka,coz kazdemu moze sie zdarzyc byle nie za glosno tongue
pozatym trzeba troszku sie posmiac,chociaz z takich malych glupstewek(niewiem czy takie slowo istnieje ale co tam) bo wszyscy zwariujemy ,pozatym ja nietwierdze ze to jest ok bo postrzeganie tego jest sprawa indywidualna ale tu na forum w porownaniu z wiekszoscia odpowiednikow,to tu jest wyjatkowa kultura i jeden maly baczek tego napewno "nieprzycmi" tongue poprostu niedajmy sie zwariowac,zreszta bak juz dawno wyfrunol tongue

Offline

 

#32 2006-12-07 07:13:15

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Sky! Mamy taki wątek "przyszła baba do lekarza" specjalnie założony w tym celu, aby sie pośmiać, w innych wątkach wolałabym, aby nasze problemy były opisywane z zachowaniem kultury słowa, tego uczył mnie mój ojciec, który był nauczycielem, a przy okazji sytuacji towarzyskich "świntuszył" i wtedy to było zabawne, wybaczcie mi, ale mnie takie sytuacje po prostu nie bawią.
ps.
Przecież sam wiesz, że kiedy piszemy do siebie na gg używamy swobodnego języka, a nawet sama Ciebie do tego prowokuję, aby poprawić nastrój, ale wszystko powinno mieć swoje miejsce i czas. pozdrawiam i dzięki za link.dan

Offline

 

#33 2006-12-07 22:28:03

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: objawy,wyniki,leczenie...

ja bym proponowal wykasowac te wypowiedzi z tego tematu bo zrobil sie watek w watku w dodatkun srednio zwiazany z istota sprawy.a w kewsti tego co dla kogo jest zabawne a co moze urazac itak w tej konkretnej kwesti nieosiagnie sie tu kompromisu,dla jednych to nieszkodliwe potoczne okreslenie ,dla innych cos zabawnego a dla jeszcze innych osob cos razacego ale tak to juz jest.niektorzy lubia bigos a mi niesmakuje ale niemoge powiedziec ze jest niedobry bo wkoncu niektorzy go uwielbiaja tongue a wedlug mnie wniosek itak jest jeden tzn mozliwe ze kolezanka nienapisze tu na forum a szkoda bo sam zaproponowalem aby tu napisala ze cos pomozemy,dlatego fajnie bylo by gdyby wykasowac te posty a kolezanka zeby pisala co tam u niej.kompromisu itak sie nieosiagnie tu bo kazdy ma jakies poglady i tego nikt niezmieni bo kazdy ma prawo do takich a nie innych pogladow.tak wiem pisze w temacie nie na temat ale tylko poto wsumie aby poprosic o wykasowanie postow z tego tematu a przynajmniej moich bo nic tu niewnosza do samego problemu kolezanki.

Offline

 

#34 2006-12-10 20:25:13

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Przepraszam za użycie tego słowa.Miałam zamiar napisać "ciche boby"-jak ja to określam,ale nie wiedziałam,czy to sformułowanie spotka się ze zrozumieniem.Jeszcze raz przepraszam,że uraziłam czytających swoją potoczną wypowiedzią.
a wracając do tematu,to w środę rano brałam ostatnią tabletkę i jak narazie nie odczuwam dolegliwości.ale w tym czasie też, nie współżyłam ze swoim chłopakiem,więc nie wiem jak moje bakterie(których mam nadzieję,że już nie ma;D)zareagują jak to się stanie.

Offline

 

#35 2006-12-11 15:16:18

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Zgadzam się z Twoja propozycją Sky, ale to już sprawa Karoliny. Nie ma co włosa dzielić na czworo.dan

Offline

 

#36 2006-12-11 15:49:13

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

i tego się obawiałam;(  Moje bakterie maja się całkiem dobrze i dalej nie lubią się kochać;/
rano jak wstałąm,poszłam do toalety,wróciłam do łóżka i czułam,że jeszcze coś mam w pęcherzu.po paru minutach wstałam znowu i poszłam do toalety i nawet nie zdążyłam wstać z ubikacji,jak już czułam,że coś jeszcze tam siedzi,ale nie umiałam się tego pozbyć.Łyknęłam od razu urosept.
Może to mój partner jest chory??ale jak mnie zaraża,skoro używamy prezerwatyw,a jemu nic nie dolega,nie boli.
no w sumie,to mnie teraz też nie boli tak jak to zwykle bywa,ale czuję dyskomfort,wiem,że nie jestem całkiem zdrowa;(

Offline

 

#37 2006-12-11 16:09:05

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: objawy,wyniki,leczenie...

zrob wymaz z pochwy bo prawdopodobnie z tamtad bakterie przenosza sie do cewki.uprzedzajac nastepna wypowiedz napisze ze ginekolog niema mikroskopu w oku i to ze mowi ze jest ok nic nieznaczy,ginekologicznie mozesz byc zdrowa co niewyklucza wytepowania tam bakterii ktore sa utrzymywane w rownowadze przez paleczki kwasu mlekowego nieszkodza a jak dostana sie do cewki to juz wiesz co sie dzieje.

Offline

 

#38 2006-12-11 20:46:14

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

a gdzie mogę zrobić ten wymaz?u swego ginekologa?czy w jakiejś przychodni?mieszkam teraz we wrocławiu przy placu Kościuszki,możecie podać mi namiary na jakieś państwowe przychodnie?

Offline

 

#39 2006-12-12 19:08:46

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Chcesz wymaz z pochwy na bakterie? Ja poleciłabym Ci kontakt z moim ginekologiem, bo on jest dobrze zorientowany, w którym laboratorium co najlepiej robić. Mogłabyś podejść do niego i zapytać, bo nie wiem, czy na bakterie z pochwy najlepsza będzie Diagnostyka czy może inne laboratorium, np. Rex (nie znam zakresu ich usług). Słyszałam tylko, że Alab na Chałubińskiego ma nie najciekawszą opinię.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#40 2006-12-12 19:48:33

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

proszę,prześlij mi namiary w e-mailu

Offline

 

#41 2006-12-15 18:12:05

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Offline

 

#42 2007-01-02 13:46:36

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

zaczynam nowy rok...bez bólu:)

Offline

 

#43 2007-01-02 14:46:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: objawy,wyniki,leczenie...

Gratuluję smile i oby tak było już zawsze smile smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#44 2007-01-05 16:25:05

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

3 dni temu współżyłam ze swoim chłopakiem; wcześniej pisałam,że na drugi dzień odczuwałam ból;ale teraz nic mi nie jest.może dlatego,że od 2tygodni nie łykam Diany??
smile

Offline

 

#45 2007-01-24 19:35:56

diablica_k
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 19

Re: objawy,wyniki,leczenie...

jest 24styczeń...i ja dalej jestem zdrowa:) Trzymam kciuki za tych, dalej borykających się z chorobą

Offline

 

#46 2007-01-24 20:40:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: objawy,wyniki,leczenie...

No to koniecznie wpisz się na listę zwycięzców w Poczekalni!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson