Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2011-03-17 09:35:06

Mortysia2004
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 29

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Witam. Dawno mnie tu nie było i to szczęście.Do dziś jestem wdzięczna za rady i wsparcie. Dzięki wam wszystkim a szczególnie Redakcji wyszłam z dołka psychicznego i podleczyłam się(na razie wyciszenie choroby).Zawsze możecie liczyć na moją pomoc.Pozdrawiam.Wierzę że takie osoby jak ty nigdy się nie poddadzą.

Offline

 

#102 2011-03-17 11:25:33

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Cieszę się, że Wasza akcja mailowa przyprowadziła sporo forumowiczów, którzy dawno już tu nie zaglądali smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#103 2011-03-17 12:26:40

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Offline

 

#104 2011-03-17 13:46:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

50 zł więcej (dzięki!). Właśnie to chcę, bo za kilka miesięcy odbuduję firmę i będzie lepiej. Teraz tylko w tym okresie przejściowym jest aż tak źle.

A za prawko trzymam kciuki!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#105 2011-03-18 11:22:40

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Przepraszam, że piszÄ™  tutaj, ale to jest teraz goracy wÄ…tek i Redakcja przeczyta szybko :-0))
Redakcjo, gdzie jest przyklejony wątek o tym, jak userki mają wysyłać mocz kurierem na ul Lelka 26 ?
Bo miał być taki post !!!! Jest bardzo potrzebny -praktycznie każdy user spoza Warszawy ma ten problem.
A w dziale Laboratorium oraz Badania  nie ma takiego przyklejonego..........patrzyÅ‚em teraz.......

PS. co tak powoli ta forsa przyrasta ? Taka już bida jest ? Pewnie tak..............

Offline

 

#106 2011-03-18 11:49:10

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Witam ponownie i musze sie pochwalic, ze tym razem zdalam!! smile Duzo mnie to stresu kosztowalo, i nie tylko.
Karolino, napisz prosze, czy moge wyslac znajomym link do Twoich powiesci, zeby sobie stamtad zamowili? Czy bedziesz miala z tego bezposredni zysk czy bedziesz musiala komus haracz zaplacic?

Offline

 

#107 2011-03-18 21:58:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Pulkos, bo te informacje się "zaśmieciły", wątek o labo p. Doroty jest wątkiem o wszystko, nb. info pojawiają się w różnych wątkach,i kwestia przesyłki zanikła.

Może niech ktoś oblatany założy taki TYLKO z instrukcją, ja go przykleję.

Nata, link do mojej strony do link tylko do mnie, ale ja chciałam takie zestawy-cegiełki przygotować, to może się wstrzymaj?

Pulkos, przednówek, bida z nędzą sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#108 2011-03-19 08:14:20

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Słuchajcie na 33 stronie w wątku Wrocławianki (824 )podałam link z wysyłką moczu. Tam tylko trzeba zmienic adres labo ale wszystko jest wytłumaczone. Trzeba to gdzies wkleić, nie wiem jakoś wyeksponować, bo każdy ma z tym problem

Offline

 

#109 2011-03-19 08:39:36

Kalina383
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 104

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Offline

 

#110 2011-03-19 10:51:24

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Offline

 

#111 2011-03-19 18:38:26

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Droga Redakcjo jak tylko dostane wypłatę wpłacę cegiełkę swoją, wcześniej nie mogłam z przyczyn ode mnie nie zależnych;(

Offline

 

#112 2011-03-19 23:23:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Ej, ale Ty siÄ™ nie poczuwaj smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#113 2011-03-20 14:21:37

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Redakcjo, ale chce sie poczuwać i prędzej czy później wpłacęwink Poza tym nie miałam od ponad pół roku pracy, teraz załapalam lipną pracę ( na czarno), ale dobre i to. Żeby tylko mieć jakieś groszę na lekarzy i na leki:(((

Offline

 

#114 2011-03-20 15:35:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#115 2011-03-21 15:08:10

Niebonie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 91

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

A nie masz może Redakcjo lapka na gwarancji jeszcze?

Offline

 

#116 2011-03-21 18:05:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Niestety, już dawno nie. Lapek służy mi już 4 lata, i porządnie go eksploatuję.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#117 2011-03-21 21:29:09

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

To bardzo ladna promocja smile Teraz jakby tak kazdy mogl ja rozeslac swoim znajomym mailowym, byloby git. Nie moge sie doczekac konca miesiaca, wtedy ja skorzystam z promocji.
Karolino, nie wiem jak o dziala, ale moze da sie zorganizowac cos w rodzaju smsowej pomocy? Np wyslij smsa, ktory kosztuje 1zl a suma ta zasili Twoje konto? Tylko mysle, ze to bardzo trudne do zrobienia, jeszcze trudniejsze niz ten 1%. Mysle nad alternatywnymi sposobami, jesli te tradycyjne nie pomagaja, nie wiem...moglabys moze zamieszkac u kogos na jakis czas a wynajac swoje mieszkanie, zglosic sie do jakiejs fundacji, nie wiem sama.
Ile juz jest na koncie? Cos przybywa?
Z tym laptopem to kiepska sprawa. Na allegro dosc drogie, tansze widze na ebayu, np ten http://cgi.ebay.co.uk/Toshiba-CHEAP-Laptop-/320673439180?pt=UK_Computing_Laptops_EH&hash=item4aa9a05dcc
Ja mam konto na e-bayu wiec moge pomoc jakby cos. Nie jest to zapewne idealne wyjscie z sytuacji ale nic lepszego mi do glowy nie przychodzi...

Offline

 

#118 2011-03-21 21:50:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Nata, jeszcze dziś włączę nową-starą promocję. Jeszcze lepszą. Tzn. włączyłam już prawie, ale trzeba jeszcze podmienić stare znaki firmowe na nowe, a to już informatyk musi, bo ja nie umiem sad.

W zbiórkę włączyły się inne fora, więc mamy prawie 500 zł więcej. Na razie nie ma mowy o kupnie kompa, ja na jedzenie nie mam. Trudno, Toshibka musi wytrzymać. Ja nie mam mieszkania, tułam się po rodzinie. Też dzięki chorobie...

SMS to nie takie proste formalnie, to raz, a dwa - od 50 do 70% (albo więcej, dawno się nie orientowałam) bierze operator. Plus 23% państwo. To już chyba lepiej płatność na Paypal czy jakoś tak. Ale nie ukrywam, że najlepiej to z książkami, w końcu cały problem wziął się z olania umowy dystrybucyjnej przez dystrybutora. A nie ma wtedy tego poczucia, że nie wiadomo, na co kasa idzie smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#119 2011-03-22 21:06:10

Niebonie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 91

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

A co z reklamami leków na forum? Coś mi się obiło o uszy, że były kiedyś tu takowe. Może warto wrócić do tego chociaż na jakiś czas?

Offline

 

#120 2011-03-22 21:18:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Nie tyle reklamy leków, ile współpracowaliśmy z dystrybutorem Cystistatu na zasadzie, że ja testowałam na sobie leki, a on dawał wysokie rabaty i gratisowe dawki leków pacjentom od nas smile. Natomiast te reklamy, o których mówisz, to chyba chodzi Ci o kryptoreklamę - oszuści podający się za pacjentów nielegalnie reklamowali Urinal.

Pulkos, do wpłat dołączyły się dwa inne fora. Mamy prawie połowę kwoty, tzn. jakieś 3500 plus moja renta - mogłam już połowę dzisiaj spłacić.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#121 2011-03-22 22:16:06

Niebonie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 91

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

No to jeśli nie było reklam leków to może czas to zmienić big_smile ? Myślę, że znaleźliby się chętni, a same reklamy nie musiałyby się znajdować na forum wiecznie, i reszta potrzebnej kwoty szybko by się pojawiła, ale to tylko moja luźna sugestia.

Offline

 

#122 2011-03-22 22:29:13

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

To racja z tymi reklamami. Nie mozesz uderzyc do producentow, powiedziec im, ile masz wejsc codziennie, jaka tematyke forum porusza itp? Pomin Urinal, nikt z tu obecnych sie nie obrazi, jesli forum to bedzie obsiane reklamami, nawet lakierow do paznokci! wink Popieram Niebonie, moze czas o tym pomyslec? Moj maz jest administratorem innego forum(o tematyce motoryzacyjnej) a tam jest sporo reklam i to jakie widoczne: http://mustangklub.pl/ (Redakcjo, usun jesli uwazasz, ze to jakas reklama innego forum, to tylko przyklad, ze nie musi byc tak zle z reklamami). Reklamy sporo kosztuja, zwlaszcza na tak obleganym forum!

Offline

 

#123 2011-03-22 22:59:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

To nie jest takie proste. To forum ma za dobrą markę na reklamy typu 1000 wyświetleń za 100 zł, a porządna kampania reklamowa zajmuje jednak dużo czasu do jej przygotowania.

Zresztą ja nawet zaczęłam - w związku z przypadającymi 1.04 piątymi urodzinami serwisu wdrażałam we współpracy z paroma podmiotami biały tydzień dla forumowiczów: darmowe konsultacje lekarskie, prawne (prawa pacjenta), wysokie rabaty na rehabilitację. Ale ta cała sytuacja zatrzymała mi prace...

A przy okazji - włączyłam wreszcie II edycję programu Konto Bestsellerowe:

http://www.karolinasykulska.pl/#Konto-Bestsellerowe-na-leczenie-Karoliny-Sykulskiej

Teraz jak ktoś chce pomóc, to sam coś z tego ma: do zamówienia może dołączyć gratisową książkę i ma rabaty u partnerów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#124 2011-03-25 11:38:32

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Karolina reklamy to dobry pomysÅ‚:  suplementy, Å›rodki higieniczne, może masaże...
najlepsze sÄ… te co zjeżdzajÄ… razem z tekstem i trudno znależć - x -  aby wyÅ‚Ä…czyć  - kocham je!!!!!!!!!!!!!! aż mi siÄ™ ciÅ›nienie podnosi!!!! wink

widziałam że opowiadanie z chmurką skończone i jak zakończyłaś????


popytam znajomych czy bedą chętni do zakupu twoich książek, chociaz ostatnio ludzie tylko gmerają, że brak czasu, brak kasy... brrr

ach, miaÅ‚am siÄ™ ciebie pytać - czemu twoich książek nie  ma np. w Empiku - no to już wiem...

Offline

 

#125 2011-03-25 17:04:34

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Redakcja pilnie potrzebuje pomocy!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson